תערוכת גמר בעיצוב של מכללת אימג'

תערוכת גמר בעיצוב של מכללת אימג'

זה אולי יישמע מעט קליאשתי, אולם בכל סיום וסיום של אחד ממחזורי קורסי העיצוב שלנו, גם אנחנו, סגל הלימוד והסגל הניהולי, מתמלאים בפרפרים בבטן והתרגשות אדירה.

לאורך כל מסלולי הלימוד, אנו מקפידים להשתית בקרב הבוגרות שלנו יכולות עיצוביות גבוהות, שליטה מלאה ומבוססת בכל תוכנות העיצוב, גישות המבוססות על זרמים עיצוביים שונים ויכולות גבוהות ומוכחות לניהול לקוחות עבור תהליך יעיל ומקצועי.

כל הידע המצטבר מתנקז לשני אירועים: הראשון הסטאז' המקצועי שלנו שמאפשר לסטודנטיות להתנסות בניהול לקוח הלכה למעשה (מיצירת הקשר הראשוני ועד לסיום השירות עם מוצר ביד) והשני תערוכת הגמר בעיצוב ובה כ-ו-ל-ם מוזמנים לבוא, לצפות ולהתרשם.

כולם שם, לא תבואו?

כיאה למקצועות העיצוב, הדגש על אווירה מיוחדת במינה לא פוסחת גם על תערוכת העיצוב של אימג'. התערוכה מתקיימת בבית הנסן, מבנה עתיק ויפהפה שהוקם במקורו כבית חולים במאה ה-19 ועבר שחזור מדהים.

כבר עם הכניסה אל המבנה, לא תוכלו שלא להישאב אל תוך האווירה המזמינה. תערוכת הגמר פתוחה לכל הציבור ואליה מגיעים מאות אנשים לרבות משפחות, עוברי אורח סקרנים, תושבים שכבר מכירים ויודעים על קיומן של תערוכות הגמר וחשוב מכך – מעסיקים פוטנציאליים שמכירים ומודעים לאיכותן המקצועית של בוגרות מכללת אימג'.

מבנה ייעודי לתערוכות

מטרתה של תערוכת הגמר היא לעשות המון כבוד עבורכן הבוגרות; כבוד על כל המאמץ הרב, השעות לא שעות וההשקעה האדירה.

אין זה מקרי שעליית הגג המשוחזרת של בית הנסן מכניסה אותנו הישר אל תוך האווירה. מדובר במיזם ייחודי של עיריית ירושלים, ורק מכללות וגופים שונים בעיצוב יכולים להציג שם את הגלריות שלהם.

כל האירוע מתועד בקפידה (אחרי הכול, מכללה עם קורס צילום מקצועי, לא יכולה שלא לתעד את הזיכרון הנפלא), וכאן דאגנו להביא עבורכן הצצה למספר אירועים מן העבר. עתידה להיות סטודנטית במכללת אימג'? אנו מבטיחים לך שאין תחליף לאווירה המיוחדת במינה שתחווי בתערוכת הגמר.

הכניסה חופשית!

אין שום צורך להיות פורמליים, ואין שום צורך להתחיל ולשבור את הראש בקדחתנות בנושאים של מי מוזמן ומי לא.

הכניסה לבית הנסן היא חופשית לחלוטין לאורך כל שעות היום, וכולם ככולם יכולים להיכנס ולהתרשם מעבודות הבוגרות לעיצוב.

מתעניינת במסלול במכללת אימג'?

אם את שוקלת את עתידך בתחומי העיצוב הגרפי, עיצוב אתרים, צילום ועוד מגוון אפשרויות, נשמח להיות לך לעזר ולספק לך ייעוץ לימודים מקצועי.

לפרטים נוספים ותיאום פגישה, השאירי לנו פנייה ונעשה את מירב המאמצים לשוב אליך בהקדם האפשרי. ניתן גם ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון שמספרו: 077-7295900

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email