סטאז' בעיצוב במכללת אימג'

סטאז בעיצוב

אנחנו יכולים להקנות לכם את כל הידע המעשי שנדרש בעיצוב דרך תוכנות מוכרות או גישות עיצוביות מקצועיות; אולם ברגע שבו תתחילו לעבוד מול לקוח או לקוחה הלכה למעשה – הרי שתמיד הדברים ייראו "קצת" אחרת.

האתגרים לפתע הם שונים ומשתנים, וכל לקוח ולקוחה, מביאים עמם צרכים אחרים והיבטים מקצועיים שונים.

במכללת אימג' אנחנו מאמינים שבוגרות קורסי העיצוב שלנו צריכות לצאת לא רק עם דיפלומה מקצועית או ידע בעיצוב, אלא גם והכי חשוב – ידע בהתנהלות אמתית מול לקוחות. עבורנו זוהי חובתנו כמכללה מקצועית.

סטאז' בעיצוב – קופצים אל המים העמוקים

לא תמצאו כאן מילים גבוהות או תהליך מורכב והגישה היא פשוטה למדי – בכל מסלולי העיצוב המלאים שלנו, סוף השנה השנייה מוקדשת לסטאז' מקצועי. רק כדי לעשות מעט סדר: ניתן לבחור למשל קורס עיצוב גרפי באורך שנה בודדת או לחילופין לקחת את הקורס המלא באורך שנתיים. הפורמט זהה בכל תכניות הלימוד).

המשמעות היא שכל אחת מן הסטודנטיות מתנהלות מול בעל עסק אמתי לכל דבר ועניין.

העבודה היא אישית בלבד, שכן מניסיוננו, סטאז' המתבצע בזוגות או שלישיות, לרוב גורם לתהליך שבו יש סטודנטיות פעילות ומנגד סטודנטיות פסיביות. לאו דווקא מטעמי עצלנות, אלא פשוט כי דברים כאלו עלולים לקרות באופן טבעי. אנו רוצים לדרבן כל אחת ואחת מן התלמידות למקסימום עשייה, כשהמשמעות היא צבירת מקסימום ניסיון.

עבודת ניהול לקוח אמתית

בוגרות קורסי העיצוב מתנסות בכל התהליך הנדרש מול הלקוח. אם תשאלו אותנו, לטעמנו זה אפילו החלק המרגש ביותר בקורס! זהו השלב שבו כל הידע הנצבר לפתע מקבל חותמת רשמית שהנה אוטוטו זה קורה. כל מה שדמיינו בהיבט המקצועי, מתחיל לרקום עור וגידים.

הסטודנטיות מתנסות בכל התהליך החל מיצירת הקשר הראשוני, דרך תשאול הלקוח לצורכי אפיון ועד לכתיבת בריף ומיתוג העסק מלא.

הרעיון הוא שאתן הסטודנטיות שלנו במכללת אימג', תוכלו לצבור את הניסיון הנדרש מול הלקוחות. במסגרת הקורס, מתקיימים דיונים כיתתיים בכל בעיה שבה אחת מן הסטודנטיות נתקלה. ביחד מסיקים את המסקנות הנדרשות, וביחד צוברים ניסיון מקצועי חשוב ונדרש.

חשוב להדגיש: אין אצלנו "לקוחות דמה". כולם לקוחות אמתיים שיעשו שימוש אמתי בתוצרים של בוגרות קורסי העיצוב.

ניסיון בניהול עסקי: חיסכון בזמן וכסף

עיצוב לחוד וניהול עסקי לחוד. מדובר בהיבט חשוב שלמרבה הצער מתפספס בלא מעט מסגרות לימודיות, והוא יכול לחסוך למעצבים ולמעצבות אנרגיות רבות.

במסגרת הסטאז', יתנסו הסטודנטיות לעיצוב בהיבטים שונים בניהול לקוחות; כיצד לנהל את הלקוח ולא להיקלע לתרחיש (שעלול מאוד להתרחש) ובו הוא מנהל את איש המקצוע. כיצד להסדיר את מספר הסקיצות שיוגשו לאישור, כיצד להיתפס כמקצועיות וכיצד לשדר ביטחון.

הבוגרות שלנו מדווחות מהשטח

למי מכן שתבחר ללמוד במכללת אימג', אנו מתחייבים לאווירה לימודית אישית וסביבה מקצועית תומכת.

הסטאז' בעיצוב של מכללת אימג' נבנה לאורך שנים של ניסיון, ומטרתו היא להשתית המון ביטחון עצמי ושקט נפשי. אנו עומדים בקשר רציף עם הבוגרות שלנו (ותמיד שמחים להמליץ עליהן), ומקבלים דיווחים שוטפים כיצד חשו שהיו מוכנות לקפוץ אל המים ולהסתער אל עבר המטרה ללא כל חשש.

אין מדובר רק בלמידה עיצובית, כי אם בביסוס יחסי אנוש, יכולת לבצע תמחור נכון, הבנה מלאה של אופן ההתנהלות בכל פרויקט ופרויקט, ויצירת תוצאות מקצועיות ומרהיבות.

וזכרו – לקוח מרוצה הוא גם לקוח ממליץ 🙂

לפרטים נוספים וקבלת מידע אודות תכניות הלימוד השונות, השאירו לנו פניה באתר, ואנו נשמח לחזור אליכן בהקדם האפשרי. ניתן גם להשיגנו בטלפון שמספרו: 077-7295900.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: