עיצוב גרפי לחברת ניקיון

עיצוב גרפי הוא מרכיב אינטגרלי בניהול חברת ניקיון מצליחה. זה לא רק מושך לקוחות חדשים, מבדיל אותך מהמתחרים שלך ובונה אמון עם הלקוחות, אלא זה גם יכול לעזור להגביר את רמות הפרודוקטיביות בתוך העסק.

לוגו לחברות ניקיון יכולים להיות מורכבים, ולרוב כוללים מספר סמלים או סמלים. הם מופיעים על מגוון חומרים כגון פליירים, חשבוניות, ניירות מכתבים ואפילו מדים לצוות ללבוש בזמן העבודה.

צבעים
עיצוב גרפי מסתמך על צבעים כדי לעורר רגשות, זהות ותפיסת מותג. בין אם אתה חברת ניקיון למגורים או מסחריים, בחירת ערכת הצבעים הנכונה לעיצוב הלוגו שלך היא קריטית למיתוג מוצלח.

כחול מזוהה לעתים קרובות עם מים, טוהר וטבע. זה גם משדר בטיחות וניקיון – מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית לעסקים בתעשיית הניקיון שכן הוא מעביר את הרעיונות הללו בצורה מושכת.

כתום הוא צבע נוסף שיש לקחת בחשבון, שמשדר שמחה, הצלחה ושינוי. זה גם מעלה תענוגות טרופיים תוך יצירת אופטימיות ונחישות.

בבחירת פלטת צבעים למותג שלכם, חשוב לקחת בחשבון הן את התדמית והן את קהל היעד שלו. לוגו חד יאפשר ללקוחות פוטנציאליים לדעת מה העסק שלך מייצג וייתן להם ביטחון בעת בחירת השירותים שלך.

זה חיוני שעיצוב הלוגו שלך יהיה קל לקריאה ולא יכיל אלמנטים מסיחים, כמו יותר מדי צורות או צבעים. מעצב מקצועי יעבוד יחד איתך כדי לעצב עיצוב לוגו שהוא גם ייחודי ובלתי נשכח עבור שירות הניקיון שלך.

כמה מהלוגו הטובים ביותר לחברות שירותי ניקיון משתמשים בתמונות וסמלים פשוטים שמעבירים את השירותים שלהם. אלה יכולים לכלול מטאטא, בועות או סבוש אלגנטי עם כוכבים.

קמע בלוגו שלך הוא רעיון מצוין, שכן הוא יוסיף חיים ויאנש את העיצוב. בנוסף, דמויות מייצרות חזותיים מעניינת ומושכת יותר שעשויה למשוך לקוחות חדשים.

בעת בחירת לוגו לעסק הניקיון שלך, ההיבט החיוני ביותר שיש לקחת בחשבון הוא שיהיה ניתן לזהות אותו בקלות. זה יעזור לך למשוך יותר לקוחות, להגדיל רווחים ולטפח תדמית ראויה להערצה עבור המותג.

לוגו נקי ומקצועי יבדל את העסק שלך מהמתחרים וישמש ככלי שיווקי יעיל. זה גם משמש להזכיר ללקוחות למה הם בחרו בך מלכתחילה, מה שעלול להוביל ליותר מכירות ורווחים עבורך.

אותיות דפוס
בחירת הגופן האידיאלי לעיצוב הלוגו של חברת הניקיון שלך היא חיונית. זה לא רק משקף מצב רוח או אישיות מסוימים, אלא הוא גם מבטיח עקביות בין צורות תקשורת שונות.

בעת בחירת גופן לעיצוב הלוגו שלך, יש לקחת בחשבון שלושה שיקולים עיקריים: גודל אותיות, גובה וספירת תווים. על ידי בחינת הפרטים הללו בקפידה, אתה יכול להבטיח שהלוגו שלך יהיה קריא ומושך את העין.

גופני Serif ו-Sans-serif נמצאים בשימוש נרחב על ידי עסקים בשל המראה המקצועי והמלוטש שלהם. לא רק אלה יכולים לעזור למותג שלך להיראות מוכר ואמין, אלא שיש גם גופנים רבים אחרים שכדאי לקחת בחשבון.

גופי ה-Sans-serif נוטים להיות קלים יותר לקריאה מאשר סריפים, ונוטים להיות מודרניים יותר. זה הופך אותם לאידיאליים לעסקים דיגיטליים ויצירתיים. יתר על כן, גופני sans-serif נוטים להיות פחות יקרים מעמיתיהם הסריפים – מה שהופך אותם לבחירה מצוינת עבור סטארט-אפים ובעלי עסקים קטנים כאחד.

Futura היא עוד בחירת גופן פופולרית בקרב עסקים מודרניים המחפשים אסתטיקה קלאסית. ניתן להשתמש בו לכל מטרה, מכרטיסי ביקור ועד כותרות אתרים.

האותיות המעוגלות והסגנון הנועז שלו מעניקים לו אווירה מודרנית, מה שהופך אותו מתאים לתעשיות שונות כמו אופנה או טכנולוגיה. בנוסף, הגופן הפשוט אך הנקי הזה מגיע במספר משקלים – אידיאלי לכותרות וגם לטקסטים ארוכים יותר.

Montserrat הוא גופן תוסס פופולרי בקרב עסקים יצירתיים ודיגיטליים. זה מגיע במשקלים שונים עם סגנון אנרגטי אידיאלי עבור קהל צעיר יותר.

Playfair Display הוא גופן דומה למונטסראט, אבל עם כשרון נשי ועכשווי יותר. זה אידיאלי עבור אתרי אינטרנט המיועדים לנשים ולבני דור המילניום, אם כי ניתן להשתמש בו בכל תבנית לאווירה מהנה ונגישה.

עיצוב הלוגו של חברת הניקיון שלך צריך להשאיר רושם מתמשך על הלקוחות, במיוחד אם נעשה בו שימוש בכל אתר האינטרנט שלך ובפרופילי המדיה החברתית – שלעתים קרובות משמשים כמקום הראשון שבו הם רואים את המותג שלך. יתר על כן, ודא שהגופן שבחרת קריא במכשירים שונים, ממחשבים שולחניים ועד לסמארטפונים.

מרחב שלילי
עיצוב גרפי דורש התייחסות מדוקדקת של מרחב שלילי – אלמנט שיכול ליצור או לשבור את ההשפעה החזותית שלך.

חלל שלילי הוא מרכיב אינטגרלי של עיצוב, מכיוון שהוא מושך את תשומת הלב לנקודת המוקד שלך ומונע מהיצירה שלך להיראות עמוסה או לא מאורגנת.

כמה מעצבים אפילו לנצל שטח שלילי כמו

אלמנט אמנותי, בין אם באמצעות צילום, איור או ציור.

ניתן להשתמש באשליות גם כדי ליצור אשליות אופטיות. לדוגמה, תמונה שמציגה רק צללית של מישהו עלולה להוביל אנשים לטעות בה כנושא מורכב.

מעצבים השתמשו לעתים קרובות בחלל שלילי בלוגואים כדי ליצור אפקט המושך את העין. דוגמאות כוללות את הלוגו של Guild of Food Writers, הכולל כפית בחלל שלילי, ואת הלוגו של ארגון הצדקה של חיות הבר הדרום אפריקאיות SANCCOB.

כאשר מעצבים לוגו, חיוני שהמרחב השלילי לא יאפיל על הנושא המרכזי. פעולה זו מאפשרת לצופים להתמקד בנקודה העיקרית של הלוגו ולהתעכב עליו זמן רב יותר.

על ידי כך, העיצוב שלך יהיה בלתי נשכח ומשכנע יותר. יתר על כן, זה אמור להיות קל יותר לקריאה גם כן.

שטח שלילי מופיע גם בלוגו שעוצב על ידי קרן חיות הבר העולמית (WWF). עיצוב זה מציג תמונה חביבה של בית וכביש, יחד עם טקסט שכתוב עליו "הצילו את המקומות הפרועים של העולם". הסגנון המינימליסטי משלים בצורה מושלמת את התמונה.

עיצוב לוגו המנצל שטח שלילי צריך תמיד להישאר מינימליסטי. פעולה זו מבטיחה שהעיצוב לא יהפוך לצפוף וקריא בקלות. לשאוב השראה מסמלים אחרים הידועים בשימוש המומחה שלהם בחלל שלילי יכול גם להיות מועיל.

הִיֵרַרכִיָה
היררכיה חזותית היא מושג חיוני להבנה בעת עיצוב. הוא מורכב מעקרונות שעוזרים לסדר אלמנטים של העיצוב שלך בצורה מסודרת שמושכת תשומת לב ומספקת לצופים גישה קלה למידע חיוני.

למוח שלנו יש רצון אינסטינקטיבי לארגן מידע. זו הסיבה שכאשר אנו צופים בדף אינטרנט, פרסומת או כל סוג אחר של עיצוב, העיניים שלנו נוטות להימשך לכיוון המאפיינים הבולטים או המרתקים ביותר תחילה.

ניצול העקרונות הללו בעיצוב הגרפי שלכם עבור חברת ניקיון יבטיח שלקהל שלכם תהיה גישה לכל המידע שהוא דורש במהירות. זה נותן לך יותר הזדמנות להעביר את המסר שלך, תוך שיפור המוניטין של המותג שלך בתהליך.

היררכיה יכולה להיות קצת אתגר להבין, אבל זה משהו שיאפשר לך ליצור עיצובים טובים יותר עם השפעה וערך גדולים יותר. ישנן שיטות שונות לתמרן היררכיה בעיצובים שלך כגון גודל, צבע, ניגודיות, יישור, חזרה – הרשימה עוד ארוכה!

ניתן ליצור היררכיה בעיצוב על ידי שינוי גודל של אלמנטים בהתאם למשמעותם. זה עוזר לחבר בין הרעיונות החיוניים ביותר וגורם להם לבלוט מאלה פחות משמעותיים.

דרך נוספת לנצל היררכיה היא על ידי קיבוץ צורות מסוימות יחד על מנת ליצור אשליה של עומק. זה ימשוך תשומת לב וייתן לקהל שלך תחושה שהם צריכים לשים לב יותר למסר שאתה רוצה להעביר.

ניתן לנצל ביעילות מרחב שלילי גם בעת תכנון היררכיה בעיצוב. נותן לקהל שלך בהירות רבה יותר היכן הם צריכים לנווט בעיצוב שלך ולהפוך את זה לפשוט יותר עבורם לאסוף את המידע הדרוש, שטח שלילי יכול לעשות את כל ההבדל כאשר הם מרגישים מועצמים ממנו.

לא משנה רמת המומחיות שלך בעיצוב, ההבנה כיצד ליישם את העקרונות הללו יכולה להפוך את היצירה שלך למגובשת יותר ומושכת את העין. על ידי מבנה העיצוב שלך בהתאם, תשיג יצירה בעלת מראה טוב יותר שמושכת יותר את הצופים.

Facebook
WhatsApp
Email
מאמרים מקצועיים:
מה עושים עם השאלה למה זה כ"כ יקר? זה נראה שזה לקח לך 5 דק'…

אחד הדברים שהכי קשים לנו בתחום העיצוב זה שהעיצובים עצמם דורשים מאתנו הרבה מחשבה והשקעה, אנחנו משקיעות ימים ולילות כדי להגיע לעיצוב המושלם ואז, סוף סוף, מגישות ללקוח. ומשום מה נראה ללקוח שזה יצא לך מהשרוול איך מתגברים על האקסיומה: ממוחשב + מושלם = צי'ק צ'ק? על כך בפוסט של נעמי סובול, מנטורית עסקית למעצבות ומנהלת מכללת אימג'. כנסי.

קרא עוד »
לימודי תעודה קורס גרפיקה
מה עושים עם לקוח שלא משלם???

אחד הדברים שעלולים לקרות אצלנו בסטודיו זה זה שלקוח פשוט משתמט מתשלום הוא נעלם מהאופק ומפסיק להגיב או שהוא פשוט החליט "שזה לא מתאים לו ובעצם, הוא מבטל את ההזמנה"! מה עושים אז? על כך בפוסט של נעמי סובול, מנטורית עסקית למעצבות ומנהלת מכללת אימג'. כנסי.

קרא עוד »
האם נכון לקחת עבודות בעיצוב כבר בזמן הלימודים?

אחד הדברים שקורים הרבה , כאשר תלמידה מתחילה את לימודי העיצוב גרפי וכבר פונים אליה בהצעות עבודה. האם נכון לקחת הצעות עבודה בעיצוב תוך כדי לימודים? ואם הענה בסירוב אולי אני מפספסת את ההזדמנות של החיים שלי, להתחיל! איך עושים את זה נכון? על כך בפוסט של נעמי סובול, מנטורית עסקית למעצבות ומנהלת מכללת אימג'. כנסי.

קרא עוד »

אני רוצה פרטים נוספים

חזרו אלי

[leadercf7 campid="6168"]

לרכישת היומן באופן מאובטח
ומשלוח עד הבית,
לחצי כאן

איזה כייף שאת כאן :)

כאן מתחילים!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

8

הדרכה מלאה למציאת עבודה:

צעדים ראשונים בעולם העבודה

אל דאגה! באימג' חשבנו על הכל, והכנו במיוחד עבורך הדרכת וידאו ממוקדת, עם משימות מוגדרות, שלב אחר שלב, מה עושים ביום שהקורס הסתיים ורוצים להתקבל לעבודה (בלי נסיון!). איך זה עובד, באיזה קבוצות להשתתף, מה זה נטווריקנג, ואיך לדבר על ציפיות שכר ולמצוא עבודה בצורה אקטיבית וקלה בע"ה.

6

הדרכה עסקית למעצבות

יוצרות הכנסה בייסיק

בנוסף, תקבלי את הקורס הדיגיטלי של נעמי סובול "יוצרות הכנסה" בו תקבלי את כל ההדרכה לכתיבת חוזי עבודה ותמחור באופן מקצועי ומסוכם).

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

קורס פרונטאלי:

פעם בשבוע במכללה בהר חוצבים בירושלים,
יום ראשון, בין השעות 9:30-15:15 אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: אוקטובר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪18,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪18,800

רק: 16,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

קורס בזום:

פעמיים בשבוע, ימי שני ורביעי בערב,
בין השעות 19:00-22:00
אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: נובמבר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪17,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪17,800

רק: 15,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

8

תעודה יוקרתית

לצד התעודה, את יוצאת עם תוצרים ברמה גבוהה ותיק עבודות אינטרנטי בשילוב הדרכה מלאה איך למצוא עבודה בתחום ואיך לתמחר עבודות בעיצוב!

4

בניית תיק עבודות מקצועי

תיק העבודות יכיל מגוון של פרויקטים שישקפו את הכישרון והיכולות שלך ויהווה כרטיס כניסה לכל הצעת עבודה מיד לאחר הקורס.

את תלמדי להעלות את הפורטפוליו שלך לאוויר וליצור נראות עסקית משכנעת ומקצועית שתשכנע את הלקוחות לעבוד איתך.

5

הגשה לדפוס והתנסות בחומרים בפועל

בשלב זה תלמדי את כל השלבים מהעברת הקובץ מהמחשב, אל מכונת הדפוס. תתנסי בהדפסת מארזים, גלויות, פוסטרים, מדבקות וערכות.

כך שכל פרויקט שתתנסי בו אחר כך, כבר יהיה לך מוכר ותדעי בדיוק איך לעשות אותו בצורה מושלמת ובטוחה.

3

אפיון ועיצוב לדיגיטל:

תלמדי אודות המעבר מפרינט לדיגיטל ועם אפיון ועיצוב כך שתוכלי להתקבל לכל משרת עיצוב שדורשת היום גם וגם!

2

עיצוב גרפי וחשיבה יצירתית:

בחלק הזה תלמדי את הנשמה של המקצוע,
תדעי לעצב ברמה גבוהה ולתת את הטאצ' המקצועי לכל היצירות שלך משלב הקומפוזיציה, דרך צבע, טיפוגרפיה, העברת מסר ודיוק תוצרים לרמת גימור גבוהה.

שליטה בעולם העיצוב תעניק לך בטחון במקצועיות שלך ותעניק לך את הכלים שאת זקוקה להן כדי לעצב בצורה מדוייקת, ממוקדת, זריזה וקולעת בול בפוני.

במהלך יחידה זו, תצרי מערך תוצרים שלם כולל מיתוג עסקים ועיצוב כרזות עד לבניית תיק עבודות והעלאה שלו לאויר.

1

שליטה מלאה בתוכנות הגרפיות המובילות בעולם:

תקבלי חוברות מודפסות בעברית לכל תוכנה, הקלטות לצורך חזרה של כל השיעורים.

משימות ופרוייקטים מלווים לכל תוכנה, כך שתצאי עם מקסימום שליטה ותוצרים ברמה גבוהה.

במכללת אימג' את מקבלת היקף שעות נרחב לכל תוכנה ושליטה רחבה ומקצועית בכל הכלים משלב העיצוב ועד שלב ההדפסה בפועל בבית הדפוס.

בסיום יחידה זו תדעי לעצב:
הזמנות, לוגואים, ערכות, כריכות לספרים, כרזות, פוסטרים, מודעות פרסום, קטלוגים, מדבקות, אלבומים דיגיטליים ועוד.