02-5714022

עיצוב גרפי לחברת הלוואות

עיצוב גרפי הוא אחד הכלים החיוניים ביותר להגדלת ההכנסות והרווחים. זה לא רק לוכד את תשומת הלב של האנשים, מעביר את המסרים המרכזיים של העסק שלך בצורה ברורה ומשכנעת, אלא הוא גם בונה אמון עם הלקוחות.

מעצב גרפי המכיר את המגזר הפיננסי יכול לסייע לך טוב יותר בפיתוח לוגו של חברת הלוואות, חוברות וחומרים שיווקיים אחרים. חפש סוכנות עיצוב מקומית שיש לה כיום לקוחות בתחום זה כדי שיוכלו לספק שירותים יצירתיים יותר לחברה שלך.

חומרים שיווקיים
חומרים שיווקיים הם אמצעי יעיל להעברת המסר של המותג שלך לשוק היעד שלך. הם עשויים ללבוש צורה של פריטים פיזיים כמו כרטיסי ביקור, שילוט, עלונים או נכסים דיגיטליים המאפשרים לחברה שלך להתחבר ללקוחות בדרכים חדשות.

חומרים בעלי מראה מקצועי חיוניים להצלחת כל עסק. הם עוזרים לך לבלוט על פני המתחרים וללכוד את תשומת הלב של לקוחות פוטנציאליים.

החומרים השיווקיים האידיאליים נוצרים מתוך מחשבה על מטרה וקהל ספציפיים. הם צריכים להעביר בבירור את היתרונות של המוצרים והשירותים של החברה שלך, תוך שהם נשארים מוכרים ועקביים עם זהות המותג שלך.

מרכיבי המיתוג של חברת ההלוואה שלך, כגון הלוגו שלך, צבעי המותג והגופנים ורמזים ויזואליים אחרים, אמורים לעזור ללקוחות לזהות אותך מרחוק. עם האלמנטים העיצוביים הנכונים במקום, חברת ההלוואות שלך יכולה להתבלט ולזכות באמון מלקוחות פוטנציאליים.

החומרים שלך צריכים להיות קלים לקריאה, ללא קשר לסוג הגרפיקה שבה אתה משתמש. המשמעות עשויה להיות שמירה על עיצובים למינימום או עבודה למניעת חזותיים מסיחים.

מרכיב חשוב נוסף בחומרים שיווקיים הוא שימוש בתמונות או תמונות באיכות גבוהה המעבירות ביעילות את המסר של המותג שלך ללא צורך במילים. הקפד להתרחק מתמונות מפוקסלות או קליפ ארט שעשויות להיות קשות לצפייה או קריאה.

לא משנה אם אתה יוצר חוברת הלוואה פיזית או מקוונת, עקביות במיתוג בכל החומרים היא המפתח. תדמית מותג חזקה וערכת צבעים עקבית יעזרו ללקוחות לזכור ולזהות אותך מרחוק, ובסופו של דבר להגדיל את המכירות.

חומר שיווקי מוצלח צריך להיות בעל מסר וטון עקביים, שיעזור ללקוחות שלך להזדהות עם המותג שלך במהירות. אם אינך בטוח כיצד להשיג זאת בצורה הטובה ביותר, שקול לשכור מעצב מומחה שיוכל ליצור מסר יעיל עבור כל החומרים.

אסטרטגיות פרסום יעילות של הלוואות צריכות לתת עדיפות לבניית האמינות של החברה שלך באמצעות שירות מעולה ושביעות רצון לקוחות. פעולה זו תשפר את המוניטין שלך, תגביר את דירוג החיפוש בגוגל, פייסבוק ואתרי ביקורות פופולריים אחרים, ויקל על לקוחות פוטנציאליים לאתר ולהגיש בקשה להלוואה ממך.

חוברות
חוברות הן מסמכים מקופלים המכילים מידע על המוצרים והשירותים של החברה הניתנים לחלוקה אישית ביד. חוברות משמשות כאמצעי יעיל לתקשורת עם לקוחות פוטנציאליים.

ניתן להדפיס חוברות על נייר או דיגיטלית. בכל מקרה, זה צריך לכלול לוגו, כותרת תגית וכותרת, כמו גם מידע סטנדרטי ליצירת קשר וכמה פריטים קצרים המתארים את היתרונות של השירותים או המוצרים של החברה.

לפני יצירת חוברת, חיוני לקבוע את מטרתה ואת הטון שלה. חוברות בית ספר נוטות לגישה קלילה יותר ואילו נדל"ן נוטות להיות יותר רציניות ואינפורמטיביות.

בעת עיצוב חוברת, סוג הפריסה וכמות המידע שתוכל לכלול יהיו גורמים חשובים. חוברות כפולות הן פופולריות מכיוון שהן קלות לקריאה ומכילות רק ארבעה עמודים, מה שהופך אותן לאופציה אידיאלית.

סוג נוסף של חוברת הוא חוברת, בעלת מספר עמודים ונראית יותר כמו מגזין. סוג זה של פרסום יכול להיות אידיאלי עבור חברות שרוצות לקדם מספר מוצרים בו זמנית.

ניתן לעצב חוברות לחברות הלוואות תוך שימוש במגוון סגנונות וטכניקות, בהתאם לצרכיהן. יתר על כן, ישנן תוכניות שונות זמינות לסייע ביצירה ועיצוב של עלונים עבור העסק שלך.

באופן כללי, בחר נושא עבור החוברת שלך שימשוך את תשומת הלב של אנשים המחפשים שירותים פיננסיים. נושא פשוט אך שובה לב ימשוך את תשומת ליבם וישמור אותם בקשר עם חברת ההלוואות שלך.

בחירת נושא יעיל עבור החוברת שלך תבטיח שהוא בולט מהמתחרים ומושך אנשים לעסק שלך. בנוסף, ודא שהתמונות והאיורים רלוונטיים למה שאתה מציע כמוצר או שירות.

בנוסף לעיצוב החוברת שלכם, חשוב לשים לב לפונטים ולצבעים בהם משתמשים. השתמש בניגודיות כדי למשוך תשומת לב לחלקים החשובים ביותר של המסמך שלך ולהימנע מבלגן. פעולה זו תאפשר לקוראים לאתר במהירות מידע חיוני ולגרום לחוברת שלך לבלוט על פני המתחרים.

עלונים
עלונים הם חסכוני דרך יעילה לקדם את חברת ההלוואות שלך ולמשוך לקוחות חדשים. הם מגיעים בגדלים וצורות שונות כך שתוכל לבחור אחד המתאים ביותר לצרכים שלך.

עיצוב העלון נותן לך את החופש לכלול מידע רב ככל הנדרש בצורה מאורגנת אך תמציתית. בנוסף, ניתן לעצב אותו מתוך מחשבה על משיכה ויזואלית כך שיבלוט מעלונים אחרים וללכוד את תשומת הלב של לקוחות פוטנציאליים.

עלונים מציעים הרבה פחות הגבלות על ספירת מילים ומגבלת תווים מאשר פרסום דיגיטלי, ומאפשרים לך לכלול פרטים רבים ככל הנדרש. זה משאיר הרבה מקום לתמונות, סטטיסטיקות, עובדות ומידע חיוני אחר.

בעת עיצוב העלון שלך, חיוני לחשוב היכן הוא יופץ. אם אתה מתכנן להעביר אותם דרך תיבות מכתבים, התמקד באזורים עם שיעור גבוה משוק היעד שלך. פעולה זו תבטיח שתגיע לאנשים הנכונים בזמן הנכון וסביר להניח שהם מתעניינים במה שיש לך להציע.

אם אתה מתכנן להפיץ את העלונים שלך באזורים ציבוריים כמו ברחוב הראשי, בחר מיקום שפונה לקהל היעד שלך. פעולה זו מגדילה את הסבירות שהם יראו את ההודעה שלך ויקחו איתם מידע.

ודא שהעלון שלך כולל את כל פרטי ההתקשרות הדרושים כך שאם יש שאלות או בעיות כלשהן איתו, ניתן יהיה ליצור איתך קשר בקלות. ניתן להשיג זאת באמצעות קריאה לפעולה קלה, כגון לבקש מהם לשלוח לך דוא"ל או לספק להם את מספר הטלפון והכתובת של העסק שלך.

חשוב לזכור שהעלונים הם חלק זמני של חומר שיווקי, ויש להחליפם ברגע שאינו שימושי יותר. זה מחייב אותך להתעדכן בהפצת העלונים שלך כדי להבטיח לך להגיע לאנשים הנכונים בזמן הנכון.

שילוט
שילוט הוא כלי יעיל להפצת המסר של העסק שלך. זה לא רק מושך לקוחות, מקדם מוצרים ובונה נאמנות למותג – אלא הוא גם דורש עיצוב גרפי קפדני המבטא את האישיות והערכים האישיים של החברה שלך.

שלטים מגיעים בצורות שונות, כל אחד משרת מטרה שונה. אגירת פרסום היא דוגמה אחת לשילוט חוצות שניתן לנצל לקידום מוצר או שירות מסוים. סוגים אחרים של שלטים כוללים שלטי חוצות ועוטפים בניינים או רכבים.

ניתן לבנות שלטים אלו ממגוון חומרים, כגון מתכות, עץ, ויניל וזכוכית. חלקם אפילו כוללים תאורה אחורית שמאירה את הטקסט עבור אלה בחושך, כך שתוכל להעביר את המסר שלך בצורה ברורה.

שילוט הוא לא רק דרך מצוינת לפרסם, אלא הוא גם יכול לסייע לאנשים בניווט בניינים ומתחמים. זה קריטי במיוחד בבתי חולים ובמוסדות רפואיים אחרים שבהם אנשים עשויים להרגיש אבודים או לא בטוחים.

אחד הסימנים הנראים הנפוצים ביותר הוא שלט איתור דרכים. סמנים אלה ממוקמים בצמתים כדי להנחות משתמשים לעבר היעדים שלהם, בדרך כלל עם חיצים המציינים לאיזה כיוון ללכת, אם כי לפעמים הם כוללים גם הודעות אחרות.

מערכת איתור דרכים מוצלחת מחייבת שלטים המותאמים לשפה ולתרבות של המקום בו הם נמצאים. זה יכול להיות קשה במיוחד בשדות תעופה בינלאומיים, שבהם השפות המדוברות עשויות להיות שונות מאלה המדוברות במדינה המארחת או באזור.

לכן חיוני לבחור צוות עיצוב שמבין את דרישות החברה שלך ויכול ליצור שילוט יעיל. בחירת סגנון השילוט הנכון תגרום לחברה שלך לבלוט על פני המתחרים תוך בניית נאמנות למותג.

בבחירת השלט, קחו בחשבון את ייעודו, קהל היעד אליו יגיע ובאיזו תדירות יש להחליף אותו. יתר על כן, שים לב לתנאי מזג האוויר שבהם אתה מתכנן להציג את השלטים שלך; אם גשם או שלג צפויים, בחר בסוג אחר של שלט.

Facebook
WhatsApp
Email
מאמרים מקצועיים:
בינה מלאכותית

אחד הנושאים הכי מדוברים בתחום שלנו כיום הינו הבינה המלאכותית מה זה, איך זה עובד, והפחד הגדול מכולם, האם זה יהפוך אותנו, המעצבים, למיותרים?

קרא עוד »
אי אפשר לעצב "על ריק"

אחד התיסכולים הגדולים של מעצבים מתחילים היא,
איך מתחילים??
הקושי למצוא רעיונות, לחשוב על משהו חדש.
אז כן, יש שיטות ודרכי עבודה וחשיבה
אשר נלמדים בקורס עצמו, אבל מעבר לכל זה,
יש שלב מאד חשוב, שכולנו , כמעצבים, עושים
וזהו שלב איסוף ההשראות
ולימוד מאלו שעושים את זה מקצועי.

קרא עוד »
למה אנחנו נשחקים?

העבודה הזו גומרת אותי!
למה אנחנו נשחקים?

כי אנחנו לא מאפשרים לעצמנו
זמן להתאוששות, להיטענות.

איך משלבים עבודה, לימודים, זוגיות וקריירה
בלי להתמוטט?

קרא עוד »
אז איך נהיים גדולים?

"אז איך יגיעו אלי לקוחות"?
"ואיך יכירו אותי"?
ובכלל, למה שישלמו לי מחיר הגון
אם יש כל כך הרבה תחרות בשוק (ובכל שוק, אפשר להרגע)?

קרא עוד »
עקרון העוגנים

מכירות את זה שאתן ממש רוצות להשקיע
אבל פשוט אין לכן זמן?
שאתן ממש רוצות לשבת ולקרוא מאמר מקצועי
או להתפתח, לתרגל, לשייף
אבל אין לכן זמן?

ממש רוצות להתעמל מידי פעם,
לשחרר, להחליף אוירה כדי להתאורר,
אבל מה לעשות, אין זמן….?
אחד הדברים הכי חשובים להתפתחות שלנו
להתקדמות, לעשיה וליצירה, היא מרחב התפתחות.

קרא עוד »
לא נעים לי – נגמר

"לא נעים לי לגבות 800 ש"ח על מודעה" "וואי, לא נעים לי לבקש 1200 ש"ח על לוגו" "די… ממש מרגיש לי יקר לבקש 1500 ש"ח על דף נחיתה" אלו רק מקצת המשפטים שאני שומעת מתלמידות שמתחילות לעבוד מול לקוחות וגם לתמחר.

קרא עוד »

אני רוצה פרטים נוספים

חזרו אלי

לרכישת היומן באופן מאובטח
ומשלוח עד הבית,
לחצי כאן

איזה כייף שאת כאן :)

כאן מתחילים!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

8

הדרכה מלאה למציאת עבודה:

צעדים ראשונים בעולם העבודה

אל דאגה! באימג' חשבנו על הכל, והכנו במיוחד עבורך הדרכת וידאו ממוקדת, עם משימות מוגדרות, שלב אחר שלב, מה עושים ביום שהקורס הסתיים ורוצים להתקבל לעבודה (בלי נסיון!). איך זה עובד, באיזה קבוצות להשתתף, מה זה נטווריקנג, ואיך לדבר על ציפיות שכר ולמצוא עבודה בצורה אקטיבית וקלה בע"ה.

6

הדרכה עסקית למעצבות

יוצרות הכנסה בייסיק

בנוסף, תקבלי את הקורס הדיגיטלי של נעמי סובול "יוצרות הכנסה" בו תקבלי את כל ההדרכה לכתיבת חוזי עבודה ותמחור באופן מקצועי ומסוכם).

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

קורס פרונטאלי:

פעם בשבוע במכללה בהר חוצבים בירושלים,
יום ראשון, בין השעות 9:30-15:15 אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: אוקטובר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪18,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪18,800

רק: 16,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

קורס בזום:

פעמיים בשבוע, ימי שני ורביעי בערב,
בין השעות 19:00-22:00
אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: נובמבר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪17,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪17,800

רק: 15,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

8

תעודה יוקרתית

לצד התעודה, את יוצאת עם תוצרים ברמה גבוהה ותיק עבודות אינטרנטי בשילוב הדרכה מלאה איך למצוא עבודה בתחום ואיך לתמחר עבודות בעיצוב!

4

בניית תיק עבודות מקצועי

תיק העבודות יכיל מגוון של פרויקטים שישקפו את הכישרון והיכולות שלך ויהווה כרטיס כניסה לכל הצעת עבודה מיד לאחר הקורס.

את תלמדי להעלות את הפורטפוליו שלך לאוויר וליצור נראות עסקית משכנעת ומקצועית שתשכנע את הלקוחות לעבוד איתך.

5

הגשה לדפוס והתנסות בחומרים בפועל

בשלב זה תלמדי את כל השלבים מהעברת הקובץ מהמחשב, אל מכונת הדפוס. תתנסי בהדפסת מארזים, גלויות, פוסטרים, מדבקות וערכות.

כך שכל פרויקט שתתנסי בו אחר כך, כבר יהיה לך מוכר ותדעי בדיוק איך לעשות אותו בצורה מושלמת ובטוחה.

3

אפיון ועיצוב לדיגיטל:

תלמדי אודות המעבר מפרינט לדיגיטל ועם אפיון ועיצוב כך שתוכלי להתקבל לכל משרת עיצוב שדורשת היום גם וגם!

2

עיצוב גרפי וחשיבה יצירתית:

בחלק הזה תלמדי את הנשמה של המקצוע,
תדעי לעצב ברמה גבוהה ולתת את הטאצ' המקצועי לכל היצירות שלך משלב הקומפוזיציה, דרך צבע, טיפוגרפיה, העברת מסר ודיוק תוצרים לרמת גימור גבוהה.

שליטה בעולם העיצוב תעניק לך בטחון במקצועיות שלך ותעניק לך את הכלים שאת זקוקה להן כדי לעצב בצורה מדוייקת, ממוקדת, זריזה וקולעת בול בפוני.

במהלך יחידה זו, תצרי מערך תוצרים שלם כולל מיתוג עסקים ועיצוב כרזות עד לבניית תיק עבודות והעלאה שלו לאויר.

1

שליטה מלאה בתוכנות הגרפיות המובילות בעולם:

תקבלי חוברות מודפסות בעברית לכל תוכנה, הקלטות לצורך חזרה של כל השיעורים.

משימות ופרוייקטים מלווים לכל תוכנה, כך שתצאי עם מקסימום שליטה ותוצרים ברמה גבוהה.

במכללת אימג' את מקבלת היקף שעות נרחב לכל תוכנה ושליטה רחבה ומקצועית בכל הכלים משלב העיצוב ועד שלב ההדפסה בפועל בבית הדפוס.

בסיום יחידה זו תדעי לעצב:
הזמנות, לוגואים, ערכות, כריכות לספרים, כרזות, פוסטרים, מודעות פרסום, קטלוגים, מדבקות, אלבומים דיגיטליים ועוד.