02-5714022

גרפיקה ממוחשבת

גרפיקה ממוחשבת

גרפיקה ממוחשבת- ללמוד כיצד מעבירים מסר ויזואלי

תחום הגרפיקה הממוחשבת שייך לעולם התקשורת החזותית שהיא שפת העיצוב, הסמלים והתמונות. זאת, להבדיל מתקשורת מדוברת שכוללת רדיו, ערוצי כבלים ושאר תחנות בהם הדיבור הוא הכלי המרכזי דרכו מעבירים לנו מסרים. תקשורת חזותית כוללת בעצם את כל התחומים העוסקים בהעברת מסרים בלי דיבור כגון: גרפיקה ממוחשבת, צילום, עריכת וידאו והסרטה, ציור ואיור, אנימציה, פרסום, עיתונים ועוד. מכל התחומים שציינו, הכי דומיננטי זה גרפיקה ממוחשבת. הסיבה לכך כי כל דבר דרכו אני רוצה להעביר מסר ורעיון דורש עיצוב גרפי לרבות מודעות בעיתונים ובחוצות, פרוספקטים ומידעונים, כריכות ספרים, אריזת מוצר ובעצם כל דבר שיוצא לאור, מתפרסם או משווק- הכל עובר עיצוב גרפי לפני פרסומו. בכולם מטרתנו לעניין את הצופה או הקורא ולגרום לו לרכוש את המוצר או השירות המוצע לו. כל זה דורש עיצוב גרפי בתוכנות גרפיקה ממוחשבת. אם תעברו שוב על הרשימה שהכנו, תבחינו שאתם נתקלים במוצרים השונים כמה פעמים במשך היום. כן, היום אנו חשופים להמון פרסומות. לפיכך, מי שרוצה להצליח בתחום, דרושה לו יצירתיות גדולה שתאפשר לו להגיע לרמת עיצוב גבוהה, כזו שתגרום לצופים או לקוראים לעצור ולהתעניין במה שאנו משווקים להם. וכאן נכנסת לתמונה מכללת אימג'.

עיצוב הינו סוג של אומנות. וכמו כל דבר באומנות, גם בעיצוב גרפי חשוב לתרגל וליצור בידיים. תרגול זה עוזר ללומדות בקורס גרפיקה ממוחשבת לראות ולהפנים איך עיצוב עובד נכון. באימג' לומדים גרפיקה ממוחשבת במתכונת בה לומדים אומנות, וזה אומר פיתוח יצירה בידיים ובמחשבה וכן פיתוח רעיונאות ומחשבה יצירתית.

לימודי גרפיקה ממוחשבת איכותיים- רק במכללת אימג'

לימודי גרפיקה במסגרת קורס גרפיקה ממוחשבת, כוללים לימוד של התוכנות הגרפיות פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. בנוסף, לומדים את יסודות העיצוב והבאה לדפוס. נושאים אלה נלמדים כמעט בכל המקומות המציעים לימודי גרפיקה דיגיטלית. מכללת אימאג' שמה לעצמה למטרה לפתח את היצירתיות והקריאייטיביות של התלמידות מתוך הכרה שזה מה שיגרום להן להגיע לרמה גבוהה ולהיות מבוקשות בשוק העבודה. לכן, לאורך כל הקורס, המרצות לעיצוב נותנות תרגילים יחודיים שעוזרים מאוד בפיתוח יצירתיות והגעה לרעיונות מקוריים. יש לדעת שפיתוח חשיבה יצירתית וקראייטיביות הם כלים נרכשים, אשר משתכללים ומתפתחים עם הזמן. בדף קורס גרפיקה ממוחשבת, תוכלי לקרוא בהרחבה על לימודי גרפיקה דיגיטלית ועל הנעשה בקורס. כמו כן, מומלץ לראות את העבודות של תלמידות הקורס בגלרייה של קורס גרפיקה ממוחשבת.

פיתוח יצירתיות בקורס גרפיקה ממוחשבת

כבר במהלך קורס גרפיקה ממוחשבת, מקבלים כלים לפיתוח חשיבה יצירתית. קורס גרפיקה ממוחשבת הוא קורס שמתמשך לאורך שנה ולא בכדי. ישנם תהליכים חשובים אותם צריכים התלמידים לעבור במהלך הקורס כדי שהידע שרכשו יבשיל ויתורגם הלכה למעשה ביצירות גרפיות מקצועיות. לכן גם מי שמוצא איזה קורס גרפיקה מרוכז, זה לא מומלץ בכלל. אחד התהליכים החשובים בקורס גרפיקה, זה פיתוח היכולת היצירתית האישית שלך ופיתוח חשיבה יוצאת דופן ומפתיעה. ככל שלימודי הגרפיקה נמשכים, היכולת החשיבתית מתרחבת ונהיית מורכבת ומתוחכמת יותר ויותר. זה בעצם תהליך שקורה באופן טבעי עקב השימוש התדיר בטכניקות החשיבה שנלמדו בקורס. אין ספק שלאחר שנת לימודים, התלמידות מגיעות לרמה נאותה של יצירתיות ויכולות כבר לצאת לעובד בגרפיקה ממוחשבת.

רמת קריאייטיב גבוהה בקורס עיצוב גרפי

אבל מי שרוצה להגיע לרמה עוד יותר גבוהה יצירתיות, ליצור גרפיקה ממוחשבת משובחת, כזו שמתאימה למשרדי פרסום ולכל המקומות המובילים, מומלץ לה להמשיך וללמוד קורס עיצוב גרפי. בקורס עיצוב גרפי יש ממש יחידה שלמה על רעיונאות ופיתוח קראייטיב. כדי להבין עד כמה תורם ומשמעותי ללמוד קורס נוסף שמתמחה בהמשך פיתוח היצירתיות והרעיונאות, ובמקביל ללמוד גם את הכלים המתקדמים בתוכנות הגרפיות,  בואו נקרא מה שמספרת לנו תמר קצביאן:

"לפני שש שנים סיימתי בהצלחה את לימודים בסיסיים של גרפיקה ממוחשבת, שכללו בעיקר לימוד של התוכנות הגרפיות ועיצוב גרפי בסיסי. לאחר מכן, בהיותי חסרה לימודי עיצוב גרפי בצורה רחבה ומעמיקה, התחלתי לעבוד במקומון בעבודה של מתחילים. אך עם הזמן, למרות שצברתי נסיון ומהירות עבודה בתחום, הרגשתי מצד אחד מקצועית אבל מצד שני זו מקצועיות שמתאימה לעבודה במקומות קטנים עם תנאים לא הכי טובים. משהו בתוכי אמר לי שיש עוד מה ללמוד, בעיקר בעיצוב גרפי וקריאייטיב. אולי זה מה שיתן לי דחיפה להתחיל לחפש מקום רציני בוא אשלים את ההכשרה המקצועית שלי בגרפיקה ממוחשבת.כשהגעתי לאימג', אני זוכרת שאמרתי לרכזת בהסתייגות: "מאחר ואני לאחר קורס גרפיקה ממוחשבת ארוך, וכבר שנתיים עובדת בתחום, לא נראה לי שיש לכם מה לחדש לי…", הרכזת שמעה חייכה והראתה לי עבודות שעשו הבוגרות וממש חלשה דעתי, איבדתי את כל הבטחון שלי…

נרשמתי לקורס עיצוב גרפי ולא התחרטתי אפילו לרגע, כל שקל היה שווה את מה שקיבלתי.

הפכתי להיות מעצבת גרפית מקצועית באמת, למדתי לתכנן את עבודתי ולעבוד בצורה נקיה וקצרה, בלי להסתבך ולהסתובב הרבה. במקביל ללימודי התחלתי לעבוד במשרד פרסום וכל מה שלמדתי בקורס תורגם הלכה למעשה.

היום כמעט ואין יצירה גרפית שאיני יודעת איך עשו אותה, למדנו את כל הטריקים וכל המתכונים החמים של גרפיקה ממוחשבת וכן התמחנו בעבודה מקצועית הכוללת עיצוב גרפי ברמת גימור גבוהה". 

תודה רבה, תמר קצביאן, ירושלים.

אז כפי שקראנו, כדאי להשקיע עוד זמן ולהשתלם לרמה מקצועית גבוהה, שמתאים למקומות העבודה המובילים, מה שפותח בפניך אפשרויות עבודה נוספות. אם את רוצה לראות את ההבדל בין העבודות של בוגרות קורס גרפיקה ממוחשבת לבין אלה שהמשיכו גם לקורס עיצוב גרפי, בקרי בגלריית קורס גרפיקה ממוחשבת ואחר כך כנסי לגלריית קורס עיצוב גרפי.

אז אם את חושבת באופן רציני להכנס לתחום המבוקש של גרפיקה ממוחשבת, ומחפשת קורס מקצועי באווירה תורנית ונעימה, עם נשים בלבד, קורסי גרפיקה ממוחשבת באימג' יתאימו לך מאוד. בהצלחה.

Facebook
WhatsApp
Email
מאמרים מקצועיים:
בינה מלאכותית

אחד הנושאים הכי מדוברים בתחום שלנו כיום הינו הבינה המלאכותית מה זה, איך זה עובד, והפחד הגדול מכולם, האם זה יהפוך אותנו, המעצבים, למיותרים?

קרא עוד »
אי אפשר לעצב "על ריק"

אחד התיסכולים הגדולים של מעצבים מתחילים היא,
איך מתחילים??
הקושי למצוא רעיונות, לחשוב על משהו חדש.
אז כן, יש שיטות ודרכי עבודה וחשיבה
אשר נלמדים בקורס עצמו, אבל מעבר לכל זה,
יש שלב מאד חשוב, שכולנו , כמעצבים, עושים
וזהו שלב איסוף ההשראות
ולימוד מאלו שעושים את זה מקצועי.

קרא עוד »
למה אנחנו נשחקים?

העבודה הזו גומרת אותי!
למה אנחנו נשחקים?

כי אנחנו לא מאפשרים לעצמנו
זמן להתאוששות, להיטענות.

איך משלבים עבודה, לימודים, זוגיות וקריירה
בלי להתמוטט?

קרא עוד »
אז איך נהיים גדולים?

"אז איך יגיעו אלי לקוחות"?
"ואיך יכירו אותי"?
ובכלל, למה שישלמו לי מחיר הגון
אם יש כל כך הרבה תחרות בשוק (ובכל שוק, אפשר להרגע)?

קרא עוד »
עקרון העוגנים

מכירות את זה שאתן ממש רוצות להשקיע
אבל פשוט אין לכן זמן?
שאתן ממש רוצות לשבת ולקרוא מאמר מקצועי
או להתפתח, לתרגל, לשייף
אבל אין לכן זמן?

ממש רוצות להתעמל מידי פעם,
לשחרר, להחליף אוירה כדי להתאורר,
אבל מה לעשות, אין זמן….?
אחד הדברים הכי חשובים להתפתחות שלנו
להתקדמות, לעשיה וליצירה, היא מרחב התפתחות.

קרא עוד »
לא נעים לי – נגמר

"לא נעים לי לגבות 800 ש"ח על מודעה" "וואי, לא נעים לי לבקש 1200 ש"ח על לוגו" "די… ממש מרגיש לי יקר לבקש 1500 ש"ח על דף נחיתה" אלו רק מקצת המשפטים שאני שומעת מתלמידות שמתחילות לעבוד מול לקוחות וגם לתמחר.

קרא עוד »

אני רוצה פרטים נוספים

חזרו אלי

לרכישת היומן באופן מאובטח
ומשלוח עד הבית,
לחצי כאן

איזה כייף שאת כאן :)

כאן מתחילים!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

8

הדרכה מלאה למציאת עבודה:

צעדים ראשונים בעולם העבודה

אל דאגה! באימג' חשבנו על הכל, והכנו במיוחד עבורך הדרכת וידאו ממוקדת, עם משימות מוגדרות, שלב אחר שלב, מה עושים ביום שהקורס הסתיים ורוצים להתקבל לעבודה (בלי נסיון!). איך זה עובד, באיזה קבוצות להשתתף, מה זה נטווריקנג, ואיך לדבר על ציפיות שכר ולמצוא עבודה בצורה אקטיבית וקלה בע"ה.

6

הדרכה עסקית למעצבות

יוצרות הכנסה בייסיק

בנוסף, תקבלי את הקורס הדיגיטלי של נעמי סובול "יוצרות הכנסה" בו תקבלי את כל ההדרכה לכתיבת חוזי עבודה ותמחור באופן מקצועי ומסוכם).

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

קורס פרונטאלי:

פעם בשבוע במכללה בהר חוצבים בירושלים,
יום ראשון, בין השעות 9:30-15:15 אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: אוקטובר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪18,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪18,800

רק: 16,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

קורס בזום:

פעמיים בשבוע, ימי שני ורביעי בערב,
בין השעות 19:00-22:00
אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: נובמבר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪17,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪17,800

רק: 15,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

8

תעודה יוקרתית

לצד התעודה, את יוצאת עם תוצרים ברמה גבוהה ותיק עבודות אינטרנטי בשילוב הדרכה מלאה איך למצוא עבודה בתחום ואיך לתמחר עבודות בעיצוב!

4

בניית תיק עבודות מקצועי

תיק העבודות יכיל מגוון של פרויקטים שישקפו את הכישרון והיכולות שלך ויהווה כרטיס כניסה לכל הצעת עבודה מיד לאחר הקורס.

את תלמדי להעלות את הפורטפוליו שלך לאוויר וליצור נראות עסקית משכנעת ומקצועית שתשכנע את הלקוחות לעבוד איתך.

5

הגשה לדפוס והתנסות בחומרים בפועל

בשלב זה תלמדי את כל השלבים מהעברת הקובץ מהמחשב, אל מכונת הדפוס. תתנסי בהדפסת מארזים, גלויות, פוסטרים, מדבקות וערכות.

כך שכל פרויקט שתתנסי בו אחר כך, כבר יהיה לך מוכר ותדעי בדיוק איך לעשות אותו בצורה מושלמת ובטוחה.

3

אפיון ועיצוב לדיגיטל:

תלמדי אודות המעבר מפרינט לדיגיטל ועם אפיון ועיצוב כך שתוכלי להתקבל לכל משרת עיצוב שדורשת היום גם וגם!

2

עיצוב גרפי וחשיבה יצירתית:

בחלק הזה תלמדי את הנשמה של המקצוע,
תדעי לעצב ברמה גבוהה ולתת את הטאצ' המקצועי לכל היצירות שלך משלב הקומפוזיציה, דרך צבע, טיפוגרפיה, העברת מסר ודיוק תוצרים לרמת גימור גבוהה.

שליטה בעולם העיצוב תעניק לך בטחון במקצועיות שלך ותעניק לך את הכלים שאת זקוקה להן כדי לעצב בצורה מדוייקת, ממוקדת, זריזה וקולעת בול בפוני.

במהלך יחידה זו, תצרי מערך תוצרים שלם כולל מיתוג עסקים ועיצוב כרזות עד לבניית תיק עבודות והעלאה שלו לאויר.

1

שליטה מלאה בתוכנות הגרפיות המובילות בעולם:

תקבלי חוברות מודפסות בעברית לכל תוכנה, הקלטות לצורך חזרה של כל השיעורים.

משימות ופרוייקטים מלווים לכל תוכנה, כך שתצאי עם מקסימום שליטה ותוצרים ברמה גבוהה.

במכללת אימג' את מקבלת היקף שעות נרחב לכל תוכנה ושליטה רחבה ומקצועית בכל הכלים משלב העיצוב ועד שלב ההדפסה בפועל בבית הדפוס.

בסיום יחידה זו תדעי לעצב:
הזמנות, לוגואים, ערכות, כריכות לספרים, כרזות, פוסטרים, מודעות פרסום, קטלוגים, מדבקות, אלבומים דיגיטליים ועוד.