האם כדאי לעשות קורס עיצוב גרפי? האם כדאי ללמוד עיצוב גרפי?

האם כדאי לעשות קורס עיצוב גרפי? האם כדאי ללמוד עיצוב גרפי?

לשואלים האם כדאי ללמוד עיצוב גרפי?

אז לכל המתעניינים האם כדאי ללמוד עיצוב גרפי- התשובה היא בהחלט כן! מדובר בתחום מבוקש מאד כשהביקוש למעצבות גרפיות, הן בתחום הפרינט והן בתחום הweb, רק הולך וגובר. אפשרויות העבודה המגוונות והרבות מאפשרות לך למצוא בתום לימודי הגרפיקה מקום עבודה נח עבורך, מקום בו תוכלי לתת דרור ליצירתיות שלך ולהוציא תחת ידיך עיצוב גרפי משובח. בתחום העיצוב הגרפי ניתן להגיע לעבודה כעצמאית ולהכנסה גבוהה בקלות רבה יותר לעומת מקצועות אחרים. נפרט על כך בהמשך. זו אחת הסיבות למה כדאי ללמוד עיצוב גרפי. סיבה נוספת- זה תחום שיש בו הרבה סיפוק והנאה. וכל אחד יודע שזה דבר חשוב מאוד שנותן את הדלק להשקיע ולהצליח. אם מוזמנת לקרוא על מהו עיצוב גרפי? ומהי חשיבה של מעצבת גרפית?

עוד סיבות למה כדאי לעשות קורס עיצוב גרפי?

קורס עיצוב גרפי יתן לכם תמונה עדכנית של מה שקורה סביבנו ובעולם בכלל. היום הכל עובר עיצוב. אם נתבונן בתוך שיגרת החיים, נגלה שכמעט כל מה שאנו נתקלים בו עובר עיצוב. אפילו הרב קו בו משתמשים באוטובוס וכל שכן כל שלט, מודעה או פרסום שאנו רואים- הכל הוא תוצאה של עיצוב גרפי. אתם קונים בסופר? כל המוצרים על המדף עברו עיצוב גרפי. לכל חברה יש לוגו וניירת משרדית שמעצבת גרפית עיצבה. קניתם דיסק או ספר חדש? הכל עבר עיצוב גרפי. נכנסתם לאתר כלשהו? גם הוא עבר עיצוב גרפי. ואפשר להמשיך עוד ועוד. כללו של דבר- למי ששואל האם כדאי לעשות קורס עיצוב גרפי- התשובה היא כן, כי הדרישה לעיצוב עולה כל הזמן, מקומות עבודה חדשים נפתחים בענף זה ללא הרף ולכן ניתן למצוא עבודה בקלות יחסית.

ללמוד קורס עיצוב גרפי איכותי

אם את חושבת ללמוד קורס עיצוב גרפי מקצועי, הגעת למקום הנכון. מכללת אימג' היא מכללה ללימודי תקשורת חזותית, שמתמחה בלימודי עיצוב גרפי ולימודי גרפיקה ממוחשבת. כאן תמצאי את מסלול הלימודים המוביל בארץ, עם מרצות מהשורה הראשונה, ציוד חדיש ואווירה נעימה ומפרגנת שרק מכללה לנשים יכולה להציע.

כדאי לעשות קורס עיצוב גרפי ולהקים סטודיו משלך

מהן אפשרויות העבודה שקיימות לאחר סיום לימודי עיצוב הגרפי? אחד היתרונות בגללם כדאי לעשות קורס עיצוב הגרפי, הוא האפשרות לעבוד במקביל כשכירה וכעצמאית. יתרון נוסף- עלות הקמת הסטודיו היא נמוכה משמעותית מסטודיו של בעלי מקצוע אחרים.

עם סיום לימודי עיצוב גרפי, פונות רוב התלמידות לחפש עבודה כשכירה. שם הן צוברות ניסיון בעבודה מעשית ובהתנהלות מול לקוחות. שם הן לומדות לעשות את העבודה בצורה קצרה ויעילה. במקביל, פונים לקוחות ומבקשים לעצב להם דברים שונים. כך שלמעשה, רבות מבוגרות קורס עיצוב גרפי עובדות כשכירות וכעצמאיות. בהתחלה, הלקוחות מגיעים בטפטוף. אך אם את עובדת מקצועי, לקוח מרוצה עשוי להמליץ ללקוח אחר. זה יכול להיות אנשים פרטיים, עמותות, ארגונים, מוסדות ועסקים שונים. בדרך כלל מתחילים לעבוד עם קרובי משפחה או אנשים שהגרפיקאית מכירה ואז זה עובר מפה לאוזן. כדאי לך מאוד להיות בקשר עם גרפיקאיות נוספות. מה יותר פשוט מלשמור על קשר עם התלמידות שלמדו איתך בקורס העיצוב הגרפי. לפעמים, נוצר אצלן עומס עבודה או זמן בו הן לא יכולות לעבוד (למשל אחרי לידה) ואז הן עשויות להפנות עבודות לקולגות שלהן.

לימודי עיצוב גרפי מתקדם – חשוב ביותר למי שהולכת לעבוד כעצמאית

מי שפונה לדרך עצמאית צריכה לדעת שלקוחות דורשים היום עיצוב ברמה של משרדי פרסום. אז אפשרות אחת זה ללכת ללמוד תואר בעיצוב, שם מעמיקים בעיצוב גרפי. אבל, בשלב בו כבר למדת קורס גרפיקה במכללה כלשהי ואת רוצה להשתדרג ולהשלים את ההכשרה שלך בעיצוב גרפי אין טעם וגם לא אפשרות ללמוד עכשיו ארבע שנים. בשלב זה כדאי לך ללמוד קורס עיצוב גרפי מתקדם. מכללת אימג' פתחה כבר לפני כ- 10 שנים, מסלול ייחודי של לימודי עיצוב גרפי מתקדם בו את לומדת בקורס אחד את מיטב החומר האקדמי בעיצוב, מיתוג ופרסום ומגיעה לתיק עבודות מרשים ברמה יותר גבוהה מבוגרות תואר בעיצוב. אם את רוצה להתרשם- כנסי לגלריית קורס עיצוב גרפי ופרסום ותוכלי לראות עבודות ברמת על. לכן, גם אם לא למדת עדיין קורס גרפיקה, את מוזמנת ללמוד אותו באימג' מה שמבטיח לך שתצאי בסיום לימודיך ברמה אחת מעל כולן.

ההכנות הראשונות לפתיחת סטודיו לעיצוב גרפי

עם הזמן, ובמיוחד מי שיודעת לנהל לקוחות בצורה נכונה ונותנת שירות מקצועי ואדיב -היא עשויה ליצור קשר עם יותר ויותר לקוחות, עד שמגיע הזמן בו היא עמוסה בעבודה, וכבר לא יכולה לעבוד כשכירה וגם לתת שירות להרבה לקוחות והיא מרגישה בשלה לעזוב את עבודתה כששכירה ולעבוד רק מהסטודיו הגרפי שלה. זה שלב נפלא בו מבינים כמה כדאי היה לעשות קורס עיצוב גרפי. האפשרות לבחור להמשיך לעבוד כשכירה או לפנות להקמת סטודיו גרפי משלך ולהכפיל או לשלש את ההכנסות- זו מתנה שלא מקבלים ברוב התחומים. בתחום העיצוב הגרפי זה דבר נפוץ וזמין. במילה אחת- שווה ללמוד עיצוב גרפי!

צעדים ראשונים לבוגרות קורס עיצוב גרפי שפונות להקמת סטודיו

פעם שאלת את עצמך האם כדאי ללמוד עיצוב גרפי. היום, לאחר שעברת קורס עיצוב גרפי והבנת שזה התחום בשבילך- הגיע הזמן לעשות קריירה בתחום, להגשים חלום ולהפוך למעצבת גרפית מצליחה. מי שמחליטה לפתוח סטודיו גרפי עצמאי, עליה לעשות מיתוג גבוה לעסק החדש שלה, ולהפיק פרוספקט קטן אך מעוצב היטב, אותו היא תוכל לשלוח במייל או לתת בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים. כדי להבין את חשיבות הנושא, קראי את המאמרים: האם מבט חטוף בלוגו מסוגל להשפיע על החלטתנו? וכן- קורס עיצוב גרפי-מדע ההחלטות.

לפני שהמעצבת הגרפית עוזבת את עבודתה כששכירה, עליה לעשות הכנה במשך שלושה חודשים, כדי לעבור בצורה חכמה את שלב המעבר בו היא מפסיקה לקבל משכורת קבועה כמעצבת גרפית וצריכה להתמודד עם ירידה זמנית בהכנסה. כדאי במשך מס.חודשים, לשאול גרפיקאיות ואנשים שונים על עמותות, ארגונים ומוסדות הזקוקים לשרותי גרפיקה. להכין רשימת טלפונים וכתובות אליהם היא תפנה בשבועות שלפני עזיבת מקום העבודה כשכירה, כך שתוכל לגייס בזמן קצר מספר גדול של לקוחות.

אנשים לא יודעים כמה עמותות וארגונים קטנים מעסיקים היום גרפיקאיות. מדובר על אלפי משרות שאפשר לכנות אותן "נסתרות"- כי לא מדובר במקומות עבודה ידועים שדרוש להם הרבה עיצוב גרפי ביום יום כמו דפוס גדול, מערכת עיתון או משרד פרסום. אלא מדובר במקומות עבודה שהשרות שהם נותנים לא קשור לעולם הגרפיקה והעיצוב, אך דרושה להם גרפיקאית בצורה שוטפת. יש גם לא מעט ארגונים שיש להם אתר, והם צריכים גרפיקאית שתתחזק להם אותו בהיקף של חצי משרה או אפילו משרה מלאה.

להפוך למעצבת גרפית מצליחה

לא כדאי להסתמך רק על פניה ישירה לגופים שונים. זה כמעט בגדר חובה להכין מספר מודעות פרסום של רבע או חצי עמוד ולברר באלו עיתונים כדאי לפרסם. יש להכין תקציב פרסום לנושא זה. משום מה, רוב הגרפיקאיות לא עושות צעד בסיסי זה מתוך לחץ כלכלי ורצון לחסוך.אך מנסיון, ההשקעה בפרסום מחזירה את עצמה עשרות מונים. לא צריך להשקיע בבת אחת סכומי עתק. אפשר להתחיל בחודש הראשון עם תקציב של 2,000 ₪. צריך להשקיע זמן רב בניסוח חזק למודעה כך שזה יגרום לכמה שיותר אנשים לפנות. הקופי צריך להיות בסגנון המניע לפעולה.

אחרי כל מודעה לנתח: האם המודעה עבדה? האם זה גירה והפעיל אנשים לפנות? האם אלו שפנו היו רציניים? אם התשובות לשאלות הנ"ל הן "לא", אז צריך לשבת עם מומחה שיווק או מישהו שכבר מפרסם שנים רבות בעיתונים, ולהתייעץ אך לחדד את המלל ואולי גם את העיצוב כדי להגיע למודעה שתפעל טוב יותר.בכלל, כדאי להתייעץ עם מומחה שיווק איך לשווק נכון. למשל, יש היום טכניקות כיצד להפוך את הלקוחות הקיימים לממליצים בפועל ולהמריץ אותם לשלוח לקוחות נוספים. חשוב שהגרפיקאית תיידע את כל האנשים שהיא מכירה, בעובדה שהיא עוברת לעבוד כעצמאית ומחפשת לקוחות פרטיים.במיוחד כאלה שהם בעולם העסקים והמוסדות ויש להם קשרים עם אנשים רבים אחרים. גם חשוב בשלושת החודשים שלפני פתיחת הסטודיו, להקים רשימת תפוצה במייל, שתכלול את מי שלמדה יחד איתך בקורס העיצוב הגרפי, גרפיקאיות שהכרת עם הזמן, ולשלוח להם את הפרוספקט עם דרישת שלום חמה ולספר להן שפתחת סטודיו עצמאי. עם הזמן, יגיעו לקוחות רבים והסטודיו שלך יהפוך לגדול, תוסס ומצליח בעזרת ה'.

אנו מקווים שעכשיו גם אתם תוכלו לענות למי ששואל: האם כדאי לעשות קורס עיצוב גרפי? התשובה צריכה להיות: האם כדאי ללמוד קורס עיצוב גרפי? זו שאלה רטורית. פשוט שכן. יש למקצוע זה יתרונות רבים ואף אפשרות לעבוד מהבית בשעות שנוחות לך, ולהגיע לרמות שכר גבוהות.

תוכן עניינים

Facebook
WhatsApp
Email
מאמרים מקצועיים:
UX UI מה זה באמת ולמי זה מתאים?

UX UI הוא אחד התחומים הלוהטים בעולם העיצוב וכרטיס הכניסה לעולם הייטק. אבל רגע, שניה. מה זה בעצם ולמי זה מתאים? כל התשובות שיעשו לך סדר בראש ובהירות כך שתדעי אם זה בשבילך.

קרא עוד »
קורס פוטושופ למתחילים
קורס פוטושופ למתחילים

כמה פעמים ראית תמונה מדהימה או כרזה מקורית ותהית איך אפשר ליצור כזה דבר? הירשמו לקורס פוטושופ ותוכלו לעשות זאת בעצמכם. הפוטושופ היא תוכנה מובילה

קרא עוד »
לימודי עיצוב אתרים
לימודי עיצוב אתרים

להיות מעצבת אתרים לא חייב להיות קשה. אם את רוצה לדעת את היסודות הבסיסיים, ריכזנו את המדריך הזה שמכסה את כל מה שאת צריכה לדעת

קרא עוד »

אני רוצה פרטים נוספים

חזרו אלי

[leadercf7 campid="6168"]

לרכישת היומן באופן מאובטח
ומשלוח עד הבית,
לחצי כאן

איזה כייף שאת כאן :)

כאן מתחילים!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

8

הדרכה מלאה למציאת עבודה:

צעדים ראשונים בעולם העבודה

אל דאגה! באימג' חשבנו על הכל, והכנו במיוחד עבורך הדרכת וידאו ממוקדת, עם משימות מוגדרות, שלב אחר שלב, מה עושים ביום שהקורס הסתיים ורוצים להתקבל לעבודה (בלי נסיון!). איך זה עובד, באיזה קבוצות להשתתף, מה זה נטווריקנג, ואיך לדבר על ציפיות שכר ולמצוא עבודה בצורה אקטיבית וקלה בע"ה.

6

הדרכה עסקית למעצבות

יוצרות הכנסה בייסיק

בנוסף, תקבלי את הקורס הדיגיטלי של נעמי סובול "יוצרות הכנסה" בו תקבלי את כל ההדרכה לכתיבת חוזי עבודה ותמחור באופן מקצועי ומסוכם).

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

קורס פרונטאלי:

פעם בשבוע במכללה בהר חוצבים בירושלים,
יום ראשון, בין השעות 9:30-15:15 אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: אוקטובר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪18,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪18,800

רק: 16,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

קורס בזום:

פעמיים בשבוע, ימי שני ורביעי בערב,
בין השעות 19:00-22:00
אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: נובמבר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪17,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪17,800

רק: 15,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

8

תעודה ממשלתית מוכרת

כך שבסיומו את מקבלת 2 תעודות:
אחת של המכללה והשניה של משרד הכלכלה, שהינה תעודה ממשלתית.

4

בניית תיק עבודות מקצועי

תיק העבודות יכיל מגוון של פרויקטים שישקפו את הכישרון והיכולות שלך ויהווה כרטיס כניסה לכל הצעת עבודה מיד לאחר הקורס.

את תלמדי להעלות את הפורטפוליו שלך לאוויר וליצור נראות עסקית משכנעת ומקצועית שתשכנע את הלקוחות לעבוד איתך.

5

הגשה לדפוס והתנסות בחומרים בפועל

בשלב זה תלמדי את כל השלבים מהעברת הקובץ מהמחשב, אל מכונת הדפוס. תתנסי בהדפסת מארזים, גלויות, פוסטרים, מדבקות וערכות.

כך שכל פרויקט שתתנסי בו אחר כך, כבר יהיה לך מוכר ותדעי בדיוק איך לעשות אותו בצורה מושלמת ובטוחה.

3

אפיון ועיצוב לדיגיטל:

תלמדי אודות המעבר מפרינט לדיגיטל ועם אפיון ועיצוב כך שתוכלי להתקבל לכל משרת עיצוב שדורשת היום גם וגם!

2

עיצוב גרפי וחשיבה יצירתית:

בחלק הזה תלמדי את הנשמה של המקצוע,
תדעי לעצב ברמה גבוהה ולתת את הטאצ' המקצועי לכל היצירות שלך משלב הקומפוזיציה, דרך צבע, טיפוגרפיה, העברת מסר ודיוק תוצרים לרמת גימור גבוהה.

שליטה בעולם העיצוב תעניק לך בטחון במקצועיות שלך ותעניק לך את הכלים שאת זקוקה להן כדי לעצב בצורה מדוייקת, ממוקדת, זריזה וקולעת בול בפוני.

במהלך יחידה זו, תצרי מערך תוצרים שלם כולל מיתוג עסקים ועיצוב כרזות עד לבניית תיק עבודות והעלאה שלו לאויר.

1

שליטה מלאה בתוכנות הגרפיות המובילות בעולם:

תקבלי חוברות מודפסות בעברית לכל תוכנה, הקלטות לצורך חזרה של כל השיעורים.

משימות ופרוייקטים מלווים לכל תוכנה, כך שתצאי עם מקסימום שליטה ותוצרים ברמה גבוהה.

במכללת אימג' את מקבלת היקף שעות נרחב לכל תוכנה ושליטה רחבה ומקצועית בכל הכלים משלב העיצוב ועד שלב ההדפסה בפועל בבית הדפוס.

בסיום יחידה זו תדעי לעצב:
הזמנות, לוגואים, ערכות, כריכות לספרים, כרזות, פוסטרים, מודעות פרסום, קטלוגים, מדבקות, אלבומים דיגיטליים ועוד.