הכנה ללימודים בחו"ל

עיצוב גרפי עבודה מהבית

אם הגעתם להחלטה שאתם מעוניינים ללכת ללמוד בחול, או אם אתם רק בשלב הראשוני שבו אתם סורקים ומחפשים מידע על אופציה כזו, הגעתם למקום הנכון ביותר עבורכם. אצלנו בידע פלוס, נדע ללוות אתכם יד ביד אל עבר המסע הזה, ונדע לתת לכם נקודות מבט שונות בנוגע לכך.

אז למה כדאי ללמוד בחול?

צעירים רבים מגיעים לצומת דרכים דומה לשלכם, לכן דבר ראשון אל תיבהלו. הרבה תלמידים מוצאים את עצמם במרדף בלתי פוסק של השלמת ושיפור בגרויות או שיפור פסיכומטרי על מנת להתקבל לפקולטות שונות בארץ. המצב הנוכחי בארץ, מאפשר רק למתי מעט להתקבל לפקולטות הנחשקות ביותר, ביניהן הפקולטה לרפואה, פקולטות שונות להנדסה ומקצועות מדויקים. פועל יוצא מכך, הוא חיפוש פתרונות שונים אשר יאפשרו לאותם צעירים להגשים את החלום שלהם, אך בדרך טיפה שונה. הדרך הזו היא דרך לימודים בחול.

שאלה נוספת שעולה בקרב צעירים המעוניינים ללמוד בחול, היא האם הלימודים הם דומים או שמא יצטרכו לעשות השלמות נוספות בארץ. לימודים בחול הם רלוונטיים ברוב המקצועות, מכיוון שהלימודים הם חופפים ברובם. כך לדוגמא, מקצועות ההנדסה והמדעים המדויקים הם דומים מאוד בסילבוס הנושאים הנלמד, ובוגרי תואר מחול יאלצו לעשות הסבה מינימאלית בארץ.

החלטתי ללמוד בחול, מה עליי לעשות?

אם אתם הגעתם למסקנה שאתם מעוניינים ללמוד בחול, ישנם כמה דברים שאתם צריכים לדאוג להם. בראש ובראשונה, עומדת המשימה של שיפור השליטה שלכם בשפת האנגלית. רוב מוסדות הלימוד בעולם, בין אם במדינות אירופה ובין אם בארצות הברית, מלמדות בשפה האנגלית. לכן חשוב מאוד שתהייה לכם שליטה אבסולוטית בשפה האנגלית. כמו כן, אתם צריכים לבחור בקפידה את מקום הלימודים שאליו אתם נרשמים, מתוך הבנה שזה עשוי להשפיע עליכם בצורה ישירה בהמשך החיפוש שלכם אחר עבודה בארץ (אם תרצו בכך).

את כל אלה ועוד הרבה אפשרויות סיוע נוספות, אנו מעניקים לכם בידע פלוס. ידע פלוס, מלווה ומקדמת לאורך שנים תלמידים כמוכם, שהגיעו להחלטה שהם מעוניינים ללמוד בחול. אל תחששו- פנו אלינו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: