לימודי עיצוב גרפי

לימודים עיצוב גרפי

ברוכים הבאים למכללת אימג' לאומנות בירושלים, המכללה המובילה של לימודי עיצוב גרפי עיצוב לנשים מן המגזר הדתי והחרדי.

תמיד אמרו לכן שהכישרון שלכן צריך לקבל במה משלו? מוצאות את עצמכן משרבטות ציורים ונשאבות אל תוך עולמות דמיוניים ששמורים רק לכן? תמיד הייתן המקוריות שבחבורה? 

אם התשובה ולו לשאלה אחת היא חיובית, הרי שייתכן מאוד ותראו במכללת אימג' כמקום הנכון להפוך את הכישרון למקצוע מכניס ונחשק בשוק העבודה.

התקשורת החזותית - היא בכל מקום!

גם כאשר אנחנו הולכים ברחוב, הרי שאנו חשופים לעבודתם של מעצבים ומעצבות גרפיים שעמלו במרץ והשקיעו מלאכת מחשבת כדי לשדר לנו מסרים שיווקיים.

עיצוב גרפי זוכה גם לשם תקשורת חזותית לאור העובדה שמדובר בטכניקה ובה אנו מתקשרים עם הצופים בעזרת אמצעים ויזואליים שונים.

האמצעים הוויזואליים הללו נמצאים על גבי שלטים מסחריים של חנויות, על אריזות אוכל בטייק-אווי, כוסות חד פעמיות, על גבי כרטיסי ביקור, מודעות, באתרי אינטרנט ואפליקציות בהם אנו גולשים, בטלוויזיה… אנחנו מניחים שהכוונה הובהרה 🙂

את הכישרון העיצובי שלכן תוכלו לנתב הישר אל תוך שוק שצמא לאנשי מקצוע מיומנים עם דמיון פורה, כאלו שיודעים כיצד לתרגם כל רצון עסקי לכדי מלאכת מחשבת אסתטית שמדברת עם קהל היעד (ובלי להשתמש ולו במילה אחת). 

לימודי עיצוב גרפי - איך מתחילים?

קורס עיצוב גרפי במכללת אימג' הינו מסלול הדגל של המכללה, המושך אליו מדי שנה נרשמות מאזורים רבים ואף מרוחקים ברחבי הארץ.

מרבית לימודי עיצוב גרפי התעודה בעיצוב גרפי מתפרשים על גבי כשנה עד שנה וחצי; המסלול שלנו אורך כשנתיים: שנה א' במסלול הבסיס ושנה ב' במסלול למתקדמות.

שנה א'

אל תתנו לשם "מתחילות" להטעות אתכן; מטרת השנה הראשונה בקורס הבסיס היא להקנות לכן את כל הידע הנדרש כדי להפוך אתכן לגרפיקאיות מלוטשות ומבוקשות.

הקורס כולל את כל הנושאים הולבטים החל מיסודות העיצוב, דרך היכרות מעמיקה ופרקטית בתוכנות העיצוב המובילות של אדובי: אינדיזיין, אילוסטרייטור ותוכנת הפוטושופ, כל זאת יחד עם התנסות מקצועית בעיצוב לדיגיטל וגיבוש תיק עבודות המהווה את כרטיס הכניסה לשוק התעסוקתי.

די במסלול למתחילות כדי שתוכלו להשתלב בשוק העבודה, אולם למי שמעוניינת לרכוש את הידע המעמיק שיקפיץ אותה מן הפרינט אל הדיגיטל – הרי שמומלץ לבחור במסלול ההמשך.

שנה ב'

כאן נכיר ונחשוף אותך אל התהליכים המאפיינים חברות דיגיטל, פרסום, שיווק ואינטרנט. נבין כיצד מאפיינים אתרים, את רזי עולמות חוויית המשתמש ועוד מגוון נושאים מרתקים.

לצד לימודי הדיגיטל, נעמיק את הידע במיתוק עסקים ונחדד ונלטש מיומנויות שיהפכו אותך למקצוענית פוטושופ.

גם אונליין

ישנן מועמדות המתעניינות בלימודי העיצוב שלנו אולם אינן בטוחות אם יצליחו להגיע לירושלים בהתאם ללוח השעות.

לשם כך, פתחנו את תכנית הלימודים גם במתכונת לימודי עיצוב גרפי אונליין המועברים דרך תוכנת הזום LIVE לכל המשתתפות.

מטרתנו כאן היא להעביר בדיוק את אותה אווירה יוצרת, אותה אווירה שעטופה בשפע של השראה, גם דרך מסך המחשב.

מתכונת תכנית הלימודים

מסלול לימודי עיצוב גרפי שנה א' מתקיים פעם בשבוע בימי שלישי, בין השעות 9:30 ל-15:15.

תכנית הלימודים חולשת על פניהם של 12 חודשים ובהיקף של 300 שעות לימוד.

מסלול המתקדמות הינו בהיקף של 35 מפגשים.

תנאי הקבלה

אין כל צורך בניסיון קודם או רקע למעט כישרון אישי.

הרישום מותנה במעבר ראיון קבלה וביצוע בחינת התאמה מול סגל הלימוד.

אפשרויות תעסוקה

בוגרות מסלול המתחילות וכן בוגרות מסלול המתקדמות יוכלו להתקבל למגוון רחב של חברות סטודיו לעיצוב, חברות ברנד ומיתוג, משרדי שיווק ופרסום, בתי דפוס ועוד.

בפני בוגרות המסלול למתקדמות נפתחות האפשרויות לאייש עמדות עיצוב בכירות בתחומי חוויית המשתמש, עיצוב ובניית אתרים, עיצוב אפליקציות ועוד.

אימג' מקיימת קשרים ענפים עם גורמים בתעשייה הפונים אל המכללה כדי למצוא ידיים עובדות ומיומנות. 

אנו שומרים על קשר עם כל בוגרת ובוגרת, וזאת כדי להבטיח השתלבות חלקה בשוק העבודה.

התייעצו איתנו

לימודי עיצוב גרפי ומה שביניהם, על כל אלו אנו מזמינים אתכן לדבר עם יועצות הלימודים שלנו שישמחו לסייע, ללוות ולהסביר על המסלול.

לפרטים נוספים וקבלת מידע, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר, ויועצת לימודים תשוב אליכם בהקדם.

לימודי עיצוב גרפי - מקצוע מרתק ומבוקש

לימודי עיצוב גרפי מאפשרים רכישת מקצוע מבוקש ועבודה גמישה – כל מה שרצית לדעת על תחום עיצוב הגרפי והיכן ניתן ללמוד אותו.

לימודי עיצוב גרפי מאפשרים רכישת מקצוע מבוקש ועבודה גמישה – כל מה שרצית לדעת על תחום עיצוב הגרפי והיכן ניתן ללמוד אותו.

לימודי עיצוב גרפי מהווים היום אחד המקצועות המבוקשים במשק. עיצוב גרפי הוא שם כולל המחבר בין תחום העיצוב ותחום הגרפיקה. בלימודי גרפיקה הדגש הוא על לימוד התוכנות הגרפיות הממוחשבות והוא כולל בתוכו קורס פוטושופ וקורס אילוסטרייטור וכן קורס אינדיזיין. בלימודי עיצוב גרפי  הדגש הוא על מקצועות העיצוב והפרסום. התוכנות הגרפיות מהוות את הכלים הטכניים איתם אנו עובדים, אך העיקר הוא מה אנו יוצרים עם הכלים שבידינו. לכן, עיצוב זה הרוח והנשמה של התחום. כאן נלמד ליצור ולעצב באמצעות קופוזיציה נכונה, אותיות וטקסטים מעוצבים, חלל וצורה, מיתוג, עיצוב טקסט, עיצוב תמונה ואף איור.

לימודי עיצוב גרפי כוללים:

  • יסודות העיצוב הגרפי
  • שימוש בתוכנות המובילות בתחום העיצוב הגרפי
  • טיפוגרפיה
  • פיתוח חשיבה יצירתית
  • קריאייטיב ופרסום
  • עיצוב למגזרים השונים
  • עיצוב ניירת
  • מודעות וקטלוגים
  • עיצוב אריזות

לימודי עיצוב גרפי הם לימודים מקצועיים שמאפשרים פרנסה נוחה ועבודה במגוון מקומות. לכן, נשים רבות בעלות גישה לאסתטיקה, מעוניינות ללמוד לימודי עיצוב גרפי ברמה מקצועית גבוהה, ולהשתלב בעבודה בתחום. מכללת אימאג' מאפשרת את הרמה המקצועית הזו, בשילוב עם אווירה מגובשת ומפרגנת.

אנשים רבים זקוקים לשירותים של עיצוב גרפי, בכל מיני מקומות והזדמנויות.

לדוגמא: אדם מקים עסק והוא צריך לוגו ומיתוג עסקי, שלטים לחנות או לעסק, בהמשך, הוא רוצה לפרסם את עצמו. הוא צריך גם עיצוב מודעות פרסום ועיצוב פרוספקטים ועלונים. חברה מייצרת מוצר חדש. היא צריכה לוגו למוצר, עיצוב לתווית של המוצר, פרסום למוצר החדש. מערכת עיתון צריכה עיצוב כללי של העיתון, עיצוב ועימוד של הכתבות וכן עיצוב המודעות המופיעות בו. כל ההזדמנויות הללו הן דברים שבכל יום.

העבודה בתחום של עיצוב גרפי היא נרחבת, וכמעט בלתי נגמרת. לכן הביקוש ללימודי עיצוב גרפי הוא גדול מאד, ותמיד תהיה עבודה בתחום. עבור נשים זהו תחום נוח ושימושי, אשר מאתגר את היצירתיות, מעניק סיפוק רב וגם מאפשר עבודה בשעות נוחות אפילו מהבית. לימודי עיצוב גרפי מומלצים מאד לכל מי שיש לה גישה לתחום ומאפשרים עבודה הן כשכירה במקומות עבודה מסודרים, והן כעצמאית בעלת סטודיו מצליח לעיצוב גרפי.

היתרונות בלימודי קורס עיצוב גרפי

ללימודי עיצוב גרפי מספר יתרונות:

1. כדאיות – תחום הגרפיקה הממוחשבת והעיצוב הגרפי, הכולל עיצוב לפרינט וכן עיצוב לתוכן, הוא תחום מבוקש הגודל הרבה כל שנה. כל דבר שזז היום צריך עיצוב. עסקים חדשים נפתחים, ארגונים ומוסדות גדלים ומתחילים להעסיק מישהי במשרה מלאה שתעצב להם את כל מה שהם מדפיסים ומציגים, אנשים פותחים אתר ומחזיקים מישהי שתעצב ותנהל להם אותו וכך נוצרים מאות הזדמנויות עבודה חדשות.  וכמובן, ניתן להשתלב בכל המקומות להם דרושה עבודת עיצוב. לדוגמא: הוצאות לאור, חברות פרסום ומדיה, מערכות עיתונים, מגזינים, משרדי פרסום ועוד ועוד.

2. נוחות – הלימודים של עיצוב גרפי ולימודי גרפיקה ממוחשבת לרוב פרוסים על פני שנה, עם יום לימודים מרוכז אחד בשבוע, ותוך שנה ניתן לצאת ולהתחיל לעבוד. מתכונת זו מאפשרת שילוב עבודה ואף שילוב לימודי תואר במקביל.

3. עצמאות – באמצעות לימודי עיצוב גרפי ניתן לפתוח עסק עצמאי ולעבוד בעבודה מכניסה בהתאם לשעות שאת קובעת ואפילו מהבית! לנשים זהו מתכון מנצח! אין הרבה מקצועות כלימודי עיצוב גרפי המעניקים לך חופש לנהל את הזמן שלך לפי מה שמתאים לך ולפי צרכי הבית והילדים.

4. כיף והנאה – לימודי עיצוב גרפי מהווים את הלב של עבודת העיצוב. יש חדווה ושמחה ליצור דברים חדשים ולראות אותם מופיעים לאור אם זה בצורת כתבה מעוצבת, מודעת פרסום, קטלוג, אתר יפה, פרוספקט מרשים וכדומה.

לימודי עיצוב גרפי במכללת אימג'

מכללת אימג' היא מכללה לנשים למקצועות העיצוב, הציור, הצילום והמולטימדיה, שפועלת כבר למעלה מ – 10 שנים. מכללת אימג' מעניקה אפשרות לתלמידות להתמקצע בתחומי העיצוב השונים ברמה גבוהה במיוחד, וזאת מבלי להתפשר על אווירה ועל סביבה דתית. צוות המרצות של מכללת אימג' הוא מן הטובים ביותר בתחום, וכל תלמידה מקבלת את מקסימום הידע והכלים לעבודה בתחומי העיצוב הגרפי למיניהם. בוגרות קורסי עיצוב גרפי של מכללת אימג כבר משולבות בעבודות מכניסות ומכובדות. למכללת אימאג' אחוזי השמה מהגבוהים בארץ, בזכות הלימוד המעמיק והמקיף, ההתנסות המעשית וגם הגיבוש החברתי המעודד לימוד אינטנסיבי הן בקבוצה הכיתתית והן באופן עצמאי.

מציאת מקום לימודים מתאים והרשמה ללימודי עיצוב גרפי

אחר ההחלטה כי לימודי עיצוב גרפי הם הלימודים המתאימים עבורך, יש לקחת מספר גורמים בחשבון.

ראשית יש לבחור את המכללה אשר תעניק לך את הידע המקצועי ביותר בתחום הגרפיקה והעיצוב הגרפי, מכללה שמובילה בתחום, עם נסיון בהוראה כמו גם ידע בגישות ובכלים החדישים ביותר בתחום.

הרבה מקומות מציעים קורס גרפיקה ממוחשבת או קורס עיצוב גרפי ובעצם מציעים חבילה בסיסית של לימודי שלושת התוכנות הגרפיות ויסודות העיצוב. לכן, כדאי לך לחפש בית ספר שמציע בנוסף לחבילה הסטנדרטית, העמקה בעיצוב גרפי שהוא הלב של התחום וכן עשיית מיתוג ועיצוב מודעות עבור לקוחות אמיתיים כבר בזמן הלימודים.

לאחר מכן יש לבחון את היקף השעות ומה הוא כולל, הנושאים הנלמדים ומערכת השעות וההתאמה של כל אלו לצרכים שלך ולעבודה הקיימת שלך.

ולבסוף חשוב לבדוק עד כמה משקיעים בסוף לימודי העיצוב בהכנה מלאה ליציאה לעבודה. מכללת אימג עונה על כל הפרמטרים הנ"ל.

הכנה מעמיקה ליציאה לעבודה לקראת סוף לימודי העיצוב

ההכנה ליציאה לעבודה וניהול לקוחות בלימודי עיצוב גרפי במכללת אימאג', רחבים ומקיפים הרבה יותר מהמקובל. אם נוסיף את רמת הלימודים הגבוהה, והתנסות מעשית מול לקוחות כבר בזמן הלימודים, נקבל מתכון מנצח. התוצאות ניכרות בהשתלבות המוצלחת של הבוגרות בשוק העבודה וכשאנו אומרים השתלבות טובה – אנו מתכוונים לפניות חוזרות מצד מעסיקים לשלוח להן בוגרות מצטיינות וכן ל "דרישות שלום חמות" שאנו מקבלים מהמעסיקים שקלטו בוגרות של מכללת אימג' ומספרים לנו שכבר שנים הם לא נתקלו בעובדת שמשתלבת מהר ובצורה חלקה בעבודה בעיצוב גרפי וזה עוד לא הכל, מרכזת קורסי הגרפיקה הממוחשבת מלווה את התלמידות בתהליך הראיונות וההשתלבות בעבודה.

היא מפנה בוגרות רציניות למעסיקים שפונים למכללה וכן מלווה את הבוגרות עם נסיונה העשיר בתהליך החיפוש העבודה עד למציאת עבודה הולמת. המרכזת שומרת על קשר עם הבוגרות גם אחרי שסיימו את לימודי העיצוב הגרפי. הבוגרות מתייעצות איתה לגבי לקוחות שפונים, לפרוייקטים שמגיעים אליהן ופעמים רבות גם בנושאים אחרים-  וכי לא אמרנו כבר שמכללת אימג ללימודי עיצוב גרפי היא בית?!

Facebook
WhatsApp
Email
מאמרים מקצועיים:
למה אין לי רעיונות, למה?

אחד הדברים הכי מתסכלים, זה שכנגמרים הרעיונות. או , גרוע מכך, כשצריך להביא רעיון בערב פסח, או כל זמן לחוץ או עייף אחר. בטח כבר שמתן לב, שאין כפתור קסם כזה שלוחצים עליו ופשוט "מגיע רעיון", אז מה עושים?

קרא עוד »
"למה הלקוח נודניק?"

"הפרוספקט כבר מוכן"? "כמה זמן לוקח לך להכין לוגו"? "אני חייבת את המודעה ד-ח-ו-ף!". כשלקוח מנדנד ולוחץ, זה מכניס אותנו ללחץ וגורם לנו לנסות להתחמק ממנו ולרצות רק שהפרוייקט הזה ייגמר. אבל, הבשורה הטובה היא, שזה ממש לא חייב להיות ככה. על כך ועוד בפוסט של נעמי סובול, מנטורית עסקית למעצבות ומנהלת מכללת אימג'. כנסי.

קרא עוד »
מה, את לא סומכת עליי?

"מה, אנחנו לא חברים?"
"מה, את לא סומכת עליי"??
מיד אני אביא לך הכל במזומן!!
‼️‼️‼️
אלו משפטים של תמרורי אזהרה
שמסמנים לכם שהלקוח הזה
לא ישלם.

קרא עוד »
האם נכון לקחת עבודות כבר בזמן הלימודים?

האם אני מוכנה?
האם אני יודעת לקראת מה אני הולכת?
זה אמור להיות בחינם או בתשלום?
כמה סבבי תיקונים אמורים להיות?
מה אם היא לא תאהב את היצירה שלי?
אלו שאלות שמעסיקות אותנו המון, בואו נעשה סדר.

קרא עוד »

אני רוצה פרטים נוספים

חזרו אלי

[leadercf7 campid="6168"]

לרכישת היומן באופן מאובטח
ומשלוח עד הבית,
לחצי כאן

קורס בזום:

פעמיים בשבוע, ימי שני ורביעי בערב,
בין השעות 19:00-22:00
אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: נובמבר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪17,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪17,800

רק: 15,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

1

שליטה מלאה בתוכנות הגרפיות המובילות בעולם:

תקבלי חוברות מודפסות בעברית לכל תוכנה, הקלטות לצורך חזרה של כל השיעורים.

משימות ופרוייקטים מלווים לכל תוכנה, כך שתצאי עם מקסימום שליטה ותוצרים ברמה גבוהה.

במכללת אימג' את מקבלת היקף שעות נרחב לכל תוכנה ושליטה רחבה ומקצועית בכל הכלים משלב העיצוב ועד שלב ההדפסה בפועל בבית הדפוס.

בסיום יחידה זו תדעי לעצב:
הזמנות, לוגואים, ערכות, כריכות לספרים, כרזות, פוסטרים, מודעות פרסום, קטלוגים, מדבקות, אלבומים דיגיטליים ועוד.

2

עיצוב גרפי וחשיבה יצירתית:

בחלק הזה תלמדי את הנשמה של המקצוע,
תדעי לעצב ברמה גבוהה ולתת את הטאצ' המקצועי לכל היצירות שלך משלב הקומפוזיציה, דרך צבע, טיפוגרפיה, העברת מסר ודיוק תוצרים לרמת גימור גבוהה.

שליטה בעולם העיצוב תעניק לך בטחון במקצועיות שלך ותעניק לך את הכלים שאת זקוקה להן כדי לעצב בצורה מדוייקת, ממוקדת, זריזה וקולעת בול בפוני.

במהלך יחידה זו, תצרי מערך תוצרים שלם כולל מיתוג עסקים ועיצוב כרזות עד לבניית תיק עבודות והעלאה שלו לאויר.

3

אפיון ועיצוב לדיגיטל:

תלמדי אודות המעבר מפרינט לדיגיטל ועם אפיון ועיצוב כך שתוכלי להתקבל לכל משרת עיצוב שדורשת היום גם וגם!

5

הגשה לדפוס והתנסות בחומרים בפועל

בשלב זה תלמדי את כל השלבים מהעברת הקובץ מהמחשב, אל מכונת הדפוס. תתנסי בהדפסת מארזים, גלויות, פוסטרים, מדבקות וערכות.

כך שכל פרויקט שתתנסי בו אחר כך, כבר יהיה לך מוכר ותדעי בדיוק איך לעשות אותו בצורה מושלמת ובטוחה.

4

בניית תיק עבודות מקצועי

תיק העבודות יכיל מגוון של פרויקטים שישקפו את הכישרון והיכולות שלך ויהווה כרטיס כניסה לכל הצעת עבודה מיד לאחר הקורס.

את תלמדי להעלות את הפורטפוליו שלך לאוויר וליצור נראות עסקית משכנעת ומקצועית שתשכנע את הלקוחות לעבוד איתך.

8

תעודה יוקרתית

לצד התעודה, את יוצאת עם תוצרים ברמה גבוהה ותיק עבודות אינטרנטי בשילוב הדרכה מלאה איך למצוא עבודה בתחום ואיך לתמחר עבודות בעיצוב!

קורס פרונטאלי:

פעם בשבוע במכללה בהר חוצבים בירושלים,
יום ראשון, בין השעות 9:30-15:15 אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: אוקטובר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪18,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪18,800

רק: 16,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

6

הדרכה עסקית למעצבות

יוצרות הכנסה בייסיק

בנוסף, תקבלי את הקורס הדיגיטלי של נעמי סובול "יוצרות הכנסה" בו תקבלי את כל ההדרכה לכתיבת חוזי עבודה ותמחור באופן מקצועי ומסוכם).

8

הדרכה מלאה למציאת עבודה:

צעדים ראשונים בעולם העבודה

אל דאגה! באימג' חשבנו על הכל, והכנו במיוחד עבורך הדרכת וידאו ממוקדת, עם משימות מוגדרות, שלב אחר שלב, מה עושים ביום שהקורס הסתיים ורוצים להתקבל לעבודה (בלי נסיון!). איך זה עובד, באיזה קבוצות להשתתף, מה זה נטווריקנג, ואיך לדבר על ציפיות שכר ולמצוא עבודה בצורה אקטיבית וקלה בע"ה.

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן מתחילים!