מה עושה מעצב אתרים?

אם את שוקלת, קריירה בעיצוב אתרים, ללא ספק תרצי לדעת איך זה באמת ברגע שאת מקבלת את הפרוייקט הראשון? כדי לספק תובנות מהחיים האמיתיים, אנחנו מביאים לך במאמר הבא נגיעה ביום בחיי מעצב אתרים.

בוקר טוב

8:45

אני בדרך כלל נכנסת למשרד איפשהו בין שמונה וחצי לתשע, לפני ההמולה. זה הזמן הטוב ביותר לקבל קצת שקט ושלווה, ונותן לי את ההזדמנות להתארגן לקראת היום שלפנינו. אני משקיעה כ-45 דקות בסינון האימיילים שלי והודעות שונות. ומוודאת שאני יודעת מה המשימות הפתוחות שאני צריכה לעבוד עליהן או להגיב עליה. לאחר מכן אבדוק אם יש שגיאות ודוחות באגים כדי לראות אם צצו בעיות כלשהן בזמן שלא הייתי, ואעדכן את רשימת המטלות שלי בהתאם.

9:45

זמן לשתות קפה לפני פגישת הצוות שלנו. בכל בוקר אנחנו מתכנסים לשעה בערך כדי לדון ביעדים השבועיים שלנו. אנחנו מדברים על מה שעשינו יום קודם, במה נתמקד ביום הבא ובכל המכשולים שאנחנו מתמודדים איתם כרגע. דבר זה מאפשר לנו לוודא שאנחנו במסלול הנכון כצוות ולתכנן את המשך השבוע.

10:45

עכשיו מתחילה העבודה האמיתית. אני מסתכלת ברשימת המשימות שלי ומתעדפת בהתאם. זה יכול להיות משהו שנשאר מהיום הקודם, או באג דחוף שצריך לתקן ברגע זה. בהיעדר מקרי חירום, אני פשוט מתחילה ברשימת המטלות שלי.

לאחר שאסיים עם משימה, אני שולחת את העיצוב שלי לאנשי הפיתוח. הם צריכים לודא כיצד הם יכולים להעביר את העיצוב שלי לכדי קוד. תוך כדי אנחנו מקבלים את אישורות של הלקוח להמשך עבודה. אנחנו עובדים בשיטה של גרסאות וחתימות כך שנדע תמיד איפה אנחנו ומי האדם האחרון שנגע בקבצים.

צהריים טובים

13:00

זמן לארוחת צהריים. חשוב לצאת מהמשרד ולקטוע את זרימת העבודה שלך לזמן מה.

14:00

אחרי ארוחת הצהריים, זמן קפה רגע לפני סבב פגישות. בשלב הבא אנחנו נפגשים עם צוות הפיתוח פנים מול פנים להעברת הפרויקט. אני מציגה את עיצובי ממשק המשתמש שלי, ועוברת על כל הכלים בהם השתמשתי, ואנחנו יכולים לשאול שאלות ולהתחיל לחשוב כיצד העיצובים יתורגמו לקוד. הפגישה נמשכת כשעה, ולאחר שהיא מסתיימת, אנחנו מכינים סיכום למה נעשה בפרוייקט ומעדכנים את רשימת המשימות שלנו.

15:00

בחזרה לשולחן שלי, אני לוקחת את סיכום הפגישה ומסכמת ממנה מאיפה אני ממשיכה ומעדכנת בהתאם את לוח המשימות שלי. מכאן אני עוברת למשימות אחרות, שיחות עם לקוחות ועבודה על עיצובים לפרוייקטים נוספים.

17:00

אני מבלה את השעה האחרונה של היום בקשירת קצוות רופפים ולהתכונן למחר. אבדוק את הפרויקטים שהגשתי לפני ארוחת הצהריים כדי לראות אם הם נסקרו ואם יש צורך בפגישה נוספת עם אנשי הפיתוח. אם יש לי זמן, אני אחפש סרטוני הדרכה בנוגע לעיצוב אתרים לראות טריקים חדשים, טראנדים ודברים שיכולים להוות לי השראה לפרוייקטים שלי.

18:00

בסביבות שש, אני סוגרת את המחשב שלי וחוזרת הביתה.

מכללת אימג'

אנחנו כאן במכללת אימג' מקווים שהצלחנו להראות לך מעט מחיי היום היום של מעצבת אתרים. כמובן שיש עוד המון מתחת לפני השטח. אם את שוקלת הסבת מקצוע או התחלת דרך חדשה ורוצה לדעת עוד, אנחנו נשמח לעזור לך בצעדים הראשונים. את מוזמנת לפנות אלינו לפרטים נוספים.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: