קורסים בעיצוב גרפי ואיור דיגיטלי

אנחנו במכללת אימג' שמחים לתת לך את המקום בו תוכלי להשיג הכשרה מקצועית בתחומים מרגשים ומעניינים ולהביא אותך להצלחה עסקית. אנחנו נלווה אותך משלב הלימודים ובחירת המקצוע וניתן לך את כל הכלים לקראת עבודה מעשית כעצמאית או כשכירה.

הקורסים שלנו כוללים הדרכה במסגרת של קבוצה, במסגרת ביתית באופן דיגיטלי (זום) ועוד. כל זאת על ידי אנשי מקצוע שיודעים להעביר לכן את החומר ואת הידע באופן הנכון והפרקטי ביותר.

אנחנו רוצים להציג לך שני תחומים חשובים שיכולים לפתוח לך דלתות בעולם המקצועי. תחומים אמנותיים, שיתנו לך את המקום לבטא את עצמך ואת הכישרון שלך, בשילוב עם עסק ודרך לפתח את עצמך באופן עסקי.

קורס עיצוב גרפי

עיצוב גרפי הנו אופן של תקשורת חזותית. מדובר בפרקטיקה מגוונת ומנוסחת מחדש כמו כל אמנות אשר ממציאה את עצמה מחדש וכן בעלת טרנדים שונים. עיצוב גרפי משתמש במגוון רחב של תהליכים טכניים בכדי ליצור קשר עם קהלים רבים.

קורס עיצוב גרפי מציג בפניכן מגוון שיטות עבודה, פרקטיקות וטכניקות שיוכלו לעזור לכן להיכנס לתחום רחב ומרתק.

בקורס שלנו ניתן לרכוש מגוון מיומנויות טכניות, דרכים לחקור גישות חדשות, שילוב טכניקות קיימות ולחקור שיטות מסורתיות. ולבסוף יצירת תיק עבודות משלך.

קורס עיצוב גרפי בשבילך אם את:

  • מחפשת דרך חדשה למקצוע המצריך ידע אמנותי וטכני
  • אמנית מתחילה/מתקדמת
  • סטודנטית לאמנות
  • סטודנטית לשיווק

קורס איור דיגיטלי

מדובר בקורס שהינו מבוא לאמנות ולאמנות דיגיטלית. קורס מעמיק אשר מתאים למתחילות וחובבות שיוביל אתכן למנטליות ולכישורים של אשת מקצוע לכל דבר ועניין.

מיומנויות שאתן יכולות לרכוש כאן ישפרו לא רק את העבודה שלך, אלא גם יעניקו לך בסיס איתן בתחומי האמנות הדיגיטלית להמשך העמקת הידע.

אצלנו תוכלו ללמוד טכניקות מוצקות ליצירת אמנות מדהימה. אנחנו נראה לך כיצד לחשוב כמו האמנית שאת ולהיות פותרת בעיות.

קורס איור דגיטלי בשבילך אם את:

  • אמנית מתחילה
  • סטודנטית לאמנות
  • מעצבת גרפית
  • כל מי שרוצה ליצור אומנות דיגיטלית משלה

מידע נוסף

בבחירת מקצוע בתחום האמנות הדיגיטלית, אנחנו יודעות שזה מצריך הרבה מחשבה וחיפוש אחר מידע. הבלוג שלנו נכנס לתמונה כאן ומציעה לך מקור למידע שיכול לעזור לך בקבלת ההחלטה. בתחום העיצוב הגרפי והאיור הדיגיטלי אנחנו מציעים לך את המאמרים הבאים:

מכללת אימג'

אנחנו כאן כדי לעזור לך להתחיל במסע חדש. הקשר לאמנות יחד עם הקשר התעסוקתי יכולים לתת לך את הבמה להשתמש בכישרון שלך ולהביא אותו לגבהים חדשים יחד עם קריירה. בכל פנייה ושאלה, אנחנו נשמח לעזור לך בצעדים הראשונים.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: