עיצוב גרפי כתחום לימודים

עיצוב גרפי כתחום לימודים

כיום, יותר ויותר נשים פונות  ללימודי עיצוב גרפי. אבל רק מכללה מקצועית באמת עושה את ההבדל. אצלנו תלמדי במסגרת עיצוב גרפי לימודים לא רק מיומניות טכניות בתוכנות, אלא גם מהלכי חשיבה יצירתית, קריאייטיביות ופיתוח יכולת רעיונאית. והכל מבלי להתפשר על אווירה שמתאימה לך באמת! עיצוב גרפי הוא תחום שמתאים לאנשים רבים וכמובן לנשים רבות. זהו תחום המאפשר עם סיום הלימודים לפנות לעבודה במגוון מקומות ועם מגוון אפשרויות – כשכירה או כעצמאית, כביצועיסטית שעוסקת בתוכנות גרפיות בלבד או כמעצבת גרפית אשר יוצרת את המוצרים הגרפיים ברמת עיצוב גבוהה כולל עבודות מורכבות. עיצוב גרפי הוא תחום שדורש יצירתיות ויכולת התמדה. השילוב בין שתי היכולות הללו, יוצר את השילוב המשולם של מקצוע העיצוב הגרפי.

עיצוב גרפי – לימודים מקצועיים

המטרה בעיצוב גרפי לימודים היא להעניק לך לימודים מלאים, אשר מכילים מספר נושאים עיקריים – הראשון שבהם זה שלושה קורסי מישנה בתוכנות הגרפיות:

קורס פוטושופ

קורס אילוסטרייטור

קורס אינדיזיין

בנוסף, תלמדי את כל יסודות העיצוב הגרפי. בעיצוב גרפי לימודים תלמדי לעצב משחקים, ערכות לימודים, לוגו וניירת, אלבומים דיגיטליים, עיצוב מוצרי חברה ועוד. כמו כן, תלמדי על הבאה לדפוס לרבות כל הידע כיצד לסגור נכון קבצים לדפוס. לימודי עיצוב גרפי הם לימודים מאתגרים, אשר נמשכים כשנה או שנתיים, וכוללים לימוד של תאוריות וכללים לעיצוב גרפי נכון, וכמובן גם הדגמות והתנסויות מעשיות בפרויקטים שונים, על מנת ללמוד בפועל את שיטות העבודה הנכונות.

הבוגרות מספרות על עיצוב גרפי לימודים למתקדמים:

"למדתי בתיכון במגמת גרפיקה. אח"כ הלכתי ללמוד קורס עיצוב מלא בבי"ס שהבטיח בעיצוב גרפי לימודים גבוהים. קבלתי יותר ביטחון ועבדתי 6 שנים, כל זאת רק בעבודה של דפוס, ניירת ופליירים. עבודה זה שעממה אותי והרגשתי שעלי להתקדם אך לא ידעתי איך ולאן. ראיתי עיצובים יפים אבל אני לא התחלתי להתקרב לזה בכלל, מחוסר הבנה וידע.

תפסתי אומץ והחלטתי שאני הולכת שוב ללמוד, בכל מחיר, כי אחרת אין לי מה לחפש בשוק.

אני יודעת שהרבה מקומות לימודים מבטיחים היום הרים וגבעות.

אני יכולה להגיד באחריות, אחרי שלמדתי גם קורס גרפיקה ממוחשבת  וגם קורס עיצוב גרפי למתקדמים– באימג' גיליתי עולם רחב של אקדמיה עיצובית ולימוד מסודר כיצד לעבוד בצורה מתוכננת בשילוב יצירתיות גבוהה. רק שם יש כיסוי לכל מה שמבטיחים.

שמעתם על עיצוב גרפי לימודים מהנים?

באימג' נהניתי מכל רגע! הקורס הועבר בצורה מקצועית ביותר, נתן לי הרבה ביטחון ומעוף. שקעתי בלימודי למרות שזה לא היה קל משום בחינה. הייתי אמא לשלושה קטנטנים ובסוף הקורס ילדתי את ביתי הרביעית. גם ההוצאה הכספית לא היתה קלה עבורי, אבל הבנתי שזו השקעה משתלמת לטווח הארוך ואכן צדקתי. היום אני יכולה לאמר שזה היה משתלם בגדול. לא היה קל להכנס לשוק אבל המרצות עם כל האיכפתיות והעזרה שלהן שלא ראיתי בשום מקום, ליוו אותי לכל אורך הדרך ולא התחמקו משום עזרה שיכלו להגיש לי אם זה בהכנת תיק עבודות ברמה גבוהה, או בעידוד של לחפש עבודה משתלמת ולא לוותר עד שאמצא עבודה מסודרת כלבבי.

יצאתי לדרך, עם הרבה רצון ועידוד. ב"ה אחרי הלימודים התחילו להגיע אלי לקוחות גדולים. במקביל עבדתי במשרד פרסום מוכר אבל הרגשתי שאני רוצה יותר זמן עם הילדים. לאחר כשנה, הבנתי שמה שאני רוצה זה לפתוח סטודיו עצמאי. היו לי כל הידע והכלים הנדרשים לעשות זאת. ב"ה הקמתי סטודיו מצליח אותו אני מנהלת מביתי בשעות שנוחות לי. היום אני מתפרנסת בכבוד יותר מכל מקום עבודה רגיל בו עבדתי ולעיתים הרבה יותר, נהנית בעבודתי ורוצה להמשיך הלאה תוך שמירה על המסגרת המשפחתית.

שרה אייזנברג, בית"ר

עיצוב גרפי לימודים במכללת אימג' לנשים

מכללת אימג' פועלת מעל עשור שנים, במטרה לאפשר לנשים להצליח בתחום העיצוב הגרפי ולהגיע לרמה הגבוהה ביותר, כל זאת מבלי להתפשר על אווירה נעימה אשר מותאמת לקהל הדתי. מכללת אימג' עושה הכל על מנת להביא לתלמידות שלה את החומר העכשווי והעדכני בשילוב תחומים פרי פיתוחה של חוקרה העיצוב הידועה נעמי סובול, שהופכים את התלמידות למעצבות גרפיות מבוקשות. על מנת להגיע לרמה הזו, דואגת מכללת אימג' בקורס עיצוב גרפי לצוות של מרצות מן השורה הראשונה, לפרויקטים נרחבים, לתרגול מעשי אינטנסיבי ולהכנה מקיפה ליציאה לעבודה. כל אלה מאפשרים לכל בוגרת של המכללה לצאת עם הכלים הכי טובים ולהשתלב בהצלחה בעבודה בתחום העיצוב הגרפי, בכל מקום שתבחר.

איפה עובדות בוגרות עיצוב גרפי לימודים

הבוגרות של לימודי עיצוב גרפי באימג' כבר משולבות במשרדי פרסום, במערכות עיתונים גדולות, בבתי דפוס, מגזינים ועוד, ורבות מהן מנהלות סטודיו עצמאי מצליח. רוצה להתמקצע בתחום של לימודים לעיצוב גרפי ולהנות מרמה גבוהה? הירשמי כבר עכשיו לקורסים המקצועיים של מכללת אימג'!

לקבלת פרטים מלאים אודות מסלול עיצוב גרפי לימודים באימג', או אודות הקורס המוביל של לימודי עיצוב גרפי מתקדם, כולל שעות ומחיר, מלאי פרטייך וכל המידע יישלח ישירות לתיבת המייל שלך!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: