קורסים בירושלים

קורסים בירושלים

ברוכים הבאים למכללת אימג' בירושלים, מכללה לעיצוב ואמנות המכשירה גרפיקאיות, צלמות, מעצבות ובונות אתרים, מאיירות דיגיטליות ונשות UI/UX במגזר החרדי והדתי. בחיפושכם אחר קורסים בירושלים, מכללת אימג' תאפשר לכם לצאת עם תעודה יוקרתית, תיק עבודות מקצועי ומהוקצע וכן היכרות והכנה מעמיקה לקראת השתלבות חלקה בתעשייה ובשוק העבודה.

למי מכם שכבר יצא לו להכיר את הנפשות הפועלות, וודאי אתם יודעים עד כמה כל אחת ואחת מן הסטודנטיות שלנו, למעשה מצטרפות למשפחה מחבקת וחמימה.

אנו מציעים סביבה לימודית מתקדמת, ליווי אישי והקפדה יתרה שכל אחת מן המשתתפות במסלולים המקצועיים, תצא עם הידע המקיף ביותר, בלי שום סימני שאלה.

קורסים בירושלים - פרונטליים ואונליין

כבר הרבה זמן שחשבנו, חלמנו ופנטזנו על הנושא של קורסים מקוונים, ועכשיו אנחנו שמחים קודם כל לעדכן, שלצד הקורסים הפרונטליים של המכללה שלנו, ניתן כעת לקחת את קורסי הדגל הפופולריים ביותר גם במתכונת אונליין מלאה – הכל מועבר בזום ובלי שום פשרה ולו הקטנה ביותר על איכות החומר הנלמד וההכשרה המעשית.

איך זה עובד באימג'?

נדגים זאת למשל על קורס עיצוב גרפי שנחשב לאחד מן הפופולריים ביותר אצלנו במכללה.

תכנית הלימודים מוצעת במסגרת קורסי הבסיס, וניתן לסיים אותה ולהמשיך לקורס נוסף של עיצוב גרפי למתקדמות – מה ההבדל בין השניים?

מדובר בשני מסלולים שמשלימים אחד את השני. המסלול הראשון מיועד כדי להקנות את הבסיס של יסודות העיצוב לרבות תוכנות דוגמת אילוסטרייטור, אינדיזיין ופוטושופ. המסלול השני לעומת זאת מאפשר להתמקצע ולהשיג כלים חשובים ואף קריטיים עבור מעצבים גרפיים לרבות תמחור, ניהול פרויקט, אפיון ותכנון מקדים, שליחת סקיצות והתנהלות כוללת מול ספקים שונים.

כך בדיוק עובדים גם קורסי האונליין שלנו, ובקורס עיצוב גרפי אונליין לצורך הדוגמה, תוכלו לעשות את אותו המסלול בדיוק – פשוט בזום!

פרקטיקה היא שם המשחק

קורסים בירושלים בעיצוב ואמנות מצריכים תיאוריה והבנת יסודות העיצוב או קומפוזיציה אם למשל מדובר בקורס צילום. אולם לניסיון המעשי יש חשיבות מכרעת.

בכל מסלול לימודים, נהנות הסטודנטיות שלנו מהתנסות מעשית, תרגולים חוזרים ונשנים ופרויקטים מורכבים להגשה.

גולת הכותרת היא עבודה מול לקוחות אמיתיים! אין משחקים, אין בכאילו – הכל קורה כאן ועכשיו עם אנשים אמיתיים שמצפים לקבל שירות אמיתי.

זהו ניסיון יקר ערך שיאפשר לכם לצבור את הביטחון העצמי הנדרש, לשכלל את היכולות, לחבר בין נושאי השיעורים השונים, ולהשתלב בשוק העבודה הן כשכירות והן כעצמאיות.

על הסגל הלימודי

בבחירתכן בקורסים בירושלים, חשוב לשים את הדגש גם על הסגל שילווה אתכן לכל אורך הדרך.

כל מרצה ומרצה נבחרת במכללת אימג' בקפידה יתרה. מתקיימים משובים בקרב הסטודנטיות כדי להבין את מדד שביעות הרצון, היכן ניתן לשפר וכיצד ניתן לשדרג את הסביבה הלימודית.

המרצות מגיעות מן התעשייה, ומביאות עמן ניסיון מעשי וערך מוסף יקר ערך.

באימג', אנו מקפידים על מעטפת לימודית שמלווה את הסטודנטיות לכל אורך הדרך, ומקנה להן את הידע והיכולת להשתלב בשוק העבודה ולצלוח כל אתגר.

היועצות שלנו ישמחו לסייע

חיפשתן קורסים מקצועיים בירושלים בתחום עיצוב או אמנות? רוצות לצאת לדרך עצמאית? נשמח להיות הכתובת שלכן לעצות מקצועיות בתחום הלימודים.

אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר טלפוני או להשאיר פניה, ויועצת לימודים מטעם אימג' תחזור אליך בהקדם האפשרי.

ביחד, נפלס את הדרך 🙂

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: