קורס גרפיקה ממוחשבת – מדריך ניהול לקוח

אדם מוכן לשלם הרבה כסף אם המוצר או השירות משדרים לו כדאיות, יוקרתיות, מקצועיות והגשמת חלום.ככל שלמוצר יהיה מחיר גבוה יותר, כך הצרכן ירצה בו יותר, ככל שהמוצר זול יותר ופשוט יותר להשיגו - כך הצרכן ירצה בו פחות ואף עלול לא להחשיבו עד לרמה של זלזול.
צפת'ר מאפייה

אדם מוכן לשלם הרבה כסף אם המוצר או השירות משדרים לו כדאיות, יוקרתיות, מקצועיות והגשמת חלום.ככל שלמוצר יהיה מחיר גבוה יותר, כך הצרכן ירצה בו יותר, ככל שהמוצר זול יותר ופשוט יותר להשיגו – כך הצרכן ירצה בו פחות ואף עלול לא להחשיבו עד לרמה של זלזול.

נושא זה אקטואלי ביותר למי שסיימה לימודי גרפיקה ממוחשבת ויוצאת לשוק העבודה. כאן מתחילה הדרך שלה למיצוב העצמי שלה. תרחישים מצויים למסיימות לימודי גרפיקה: כל גרפיקאית ובוגרת לימודי גרפיקה נתקלה בקושי להתנהל בצורה נכונה מול לקוח: מצד אחד יש רצון לגרום לו להיות מרוצה ומצד שני מתנהל פה מאבק נסתר בין הצדדים, כשהאתגר למעצבת הגרפית הוא התעקשות על כך שהלקוח לא יפרוץ את סיכום העבודה שנעשה ביניהם, אלא אם הוא משלם על העבודה הנוספת שהוא מבקש.

גרפיקאיות עצמאיות בוגרות לימודי גרפיקה ממוחשבת או עיצוב גרפי, הפונות לעבוד באפיק עצמאי על ידי פתיחת סטודיו גרפי משלהן, פועלות על פי רוב בדרך של: מחירים זולים, ריצוי הלקוח מעבר להגיון הסביר, "בליעת" אין סוף שינויים שעושה הלקוח בניגוד למסוכם, עבודה בשעות לא סבירות ועוד. אז אתם צריכים לדעת שהן לא אשמות.הן פשוט לא קיבלו הדרכה מלאה בקורס גרפיקה ממוחשבת בחלק של הכנה ליציאה לעבודה. וגם אם קיבלו הדרכה בנושא זה, קשה להפנים צורת חשיבה אחרת כשבפועל, ברירת המחדל הטבעית היא לרוץ לגייס כמה שיותר לקוחות כמעט בכל מחיר.

אתן בטח מכירות את התרחישים הבאים:

• לקוח: "אנחנו רוצים סדרת מודעות אבל רוצים לשלם כאילו זו מודעה אחת. אין לנו תקציב ליותר מזה. יש אפשרות לבוא לקראתנו?"

• גרפיקאית: "מתי הדד ליין שלכם? תשובה: אתמול! או- עוד יומיים. ואנו צריכים עבודה סביב השעון. אנחנו חייבים להספיק לפני חג השבועות. מה? תוספת? למה שאשלם תוספת- הרי את אותה עבודה במקום בשבוע את עושה ביומיים דחוסים".

• לקוח: "אין לנו רעיון, אנו לא יודעים מי קהל היעד. בריף? מה זה? לא שמענו על זה מעולם"

• לקוח: "לגבי מה שעשית במשך שבוע שלם- זה לא נראה לנו. אולי אפשר רק להחליף את הויזואל (או משהו אחר שמשמעותו- עשיית המודעה כמעט מהתחלה).

• או – "אולי אפשר לעשות רק עוד שינוי אחד? זה באמת השינוי האחרון" (אחרי שלושה שינויים שכבר ביקש מעבר לסיכום). אמנם קורס גרפיקה ממוחשבת לא נלמד במכללה לשיווק אלא דווקא במכללה לעיצוב גרפי, אבל בגלל העובדה הזו נשאלת כמעט מאליה השאלה: איך נוכל לוודא שהתרחישים האלה לא יקרו לנו? האם יש לכך באמת פתרון רציני?

קורס גרפיקה ממוחשבת – איך מתנהלות אלו שסיימו אותו?

טיפים חשובים לבוגרת קורס עיצוב גרפי

גרפיקאיות יקרות – גם אם שמעתם את הדברים האלה בלימודי עיצוב גרפי במכללה בה למדתם, זה קריטי לעשות שינוי בחשיבה. כי בדרך הפעולה שציינו קודם, לא רק שאתן לא מרוויחות מכך, אתן מפסידות הרבה: גם בזה שהולך לכן הרבה זמן לאיבוד – זמן בו אתן יכולות להרוויח הכנסה נוספת. וגם בזה שהלקוח מתרשם לרעה.כשהוא רואה מעצבת גרפית שנותנת לו לשגע אותה, להפר סיכומים, מסכימה לעבוד בשעות מאוחרות לתוך הלילה ועוד- הכל נותן רק רושם והרגשה של חוסר מקצועיות.ממש חבל שלא מכניסים את זה כחובה בכל קורס לגרפיקה ממוחשבת- להגיד לתלמידות גם 100 פעם – שהמוצר אותו אתם מוכרים ללקוחותיכם, אינו העיצובים שלכם, כפי שנקל לסבור בטעות, אלא אתם עצמכם! באופן כללי צריך לדעת שברוב המקרים, כדי שהלקוח יקנה את המוצר, הוא צריך לקנות את המוכר עצמו.כן, זו לא טעות. הכוונה היא שאם הלקוח מתלהב מהמוכר של המוצר או השירות, והוא נראה בעיניו מקצועי ואמין, בעל יכולות גבוהות, אז יהיה קל לו לקנות את המוצר או השירות ואף לשלם עליו מחיר גבוה ממה שהוא שווה. (וגם גבוה ממה שחשב בעל המקצוע לבקש).

ניהול לקוח בקורס גרפיקה ממוחשבת

מקובל בקורסי גרפיקה ממוחשבת לעסוק לקראת סיום הלימודים בנושא ההכנה לעבודה. מעטים יודעים כמה נושא זה הוא קריטי להצלחת התלמידות להשתלב בהצלחה בשוק העבודה. כחלק מההכנה מלמדים על מה עושים ואומרים בראיון העבודה (ומה לא עושים), כיצד לפנות באופן יזום למעסיקים פוטנציאליים ואפילו לומדים לכתוב קורות חיים בצורה מסודרת.אבל משום מה, נושא ניהול הלקוחות נדחק הצידה וזוכה להתייחסות מועטת. במכללת אימג' ללימודי עיצוב גרפי שמים דגש רחב על נושא זה על כל היבטיו הרבים, מה שעוזר מאוד לבוגרות בניהול מקצועי ומוצלח של לקוחות.זו גם הסיבה שבוגרות רבות של קורס גרפיקה ממוחשבת במכללה פונות זמן קצר יחסית אחרי הלימודים לעבודה עצמאית ופותחות סטודיו לעיצוב גרפי מצליח. והסיבה לכך ברורה – כשמנהלים נכון לקוחות, הם יוצאים מרוצים וממליצים. וחבר מביא חבר וכך אפשר לגדול ולהרוויח הרבה יותר מאשר עבודה כששכיר.במאמר הבא, תקבלו כלים איך למצב את עצמכן ברף הגבוה של מעצבות גרפיות שחושבות בצורה נכונה, שמשדרות מקצועיות ושיודעת בדיוק מה הלקוח צריך.

Facebook
WhatsApp
Email
מאמרים מקצועיים:
למה אין לי רעיונות, למה?

אחד הדברים הכי מתסכלים, זה שכנגמרים הרעיונות. או , גרוע מכך, כשצריך להביא רעיון בערב פסח, או כל זמן לחוץ או עייף אחר. בטח כבר שמתן לב, שאין כפתור קסם כזה שלוחצים עליו ופשוט "מגיע רעיון", אז מה עושים?

קרא עוד »
"למה הלקוח נודניק?"

"הפרוספקט כבר מוכן"? "כמה זמן לוקח לך להכין לוגו"? "אני חייבת את המודעה ד-ח-ו-ף!". כשלקוח מנדנד ולוחץ, זה מכניס אותנו ללחץ וגורם לנו לנסות להתחמק ממנו ולרצות רק שהפרוייקט הזה ייגמר. אבל, הבשורה הטובה היא, שזה ממש לא חייב להיות ככה. על כך ועוד בפוסט של נעמי סובול, מנטורית עסקית למעצבות ומנהלת מכללת אימג'. כנסי.

קרא עוד »
מה, את לא סומכת עליי?

"מה, אנחנו לא חברים?"
"מה, את לא סומכת עליי"??
מיד אני אביא לך הכל במזומן!!
‼️‼️‼️
אלו משפטים של תמרורי אזהרה
שמסמנים לכם שהלקוח הזה
לא ישלם.

קרא עוד »
האם נכון לקחת עבודות כבר בזמן הלימודים?

האם אני מוכנה?
האם אני יודעת לקראת מה אני הולכת?
זה אמור להיות בחינם או בתשלום?
כמה סבבי תיקונים אמורים להיות?
מה אם היא לא תאהב את היצירה שלי?
אלו שאלות שמעסיקות אותנו המון, בואו נעשה סדר.

קרא עוד »

אני רוצה פרטים נוספים

חזרו אלי

[leadercf7 campid="6168"]

לרכישת היומן באופן מאובטח
ומשלוח עד הבית,
לחצי כאן

קורס בזום:

פעמיים בשבוע, ימי שני ורביעי בערב,
בין השעות 19:00-22:00
אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: נובמבר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪17,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪17,800

רק: 15,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

1

שליטה מלאה בתוכנות הגרפיות המובילות בעולם:

תקבלי חוברות מודפסות בעברית לכל תוכנה, הקלטות לצורך חזרה של כל השיעורים.

משימות ופרוייקטים מלווים לכל תוכנה, כך שתצאי עם מקסימום שליטה ותוצרים ברמה גבוהה.

במכללת אימג' את מקבלת היקף שעות נרחב לכל תוכנה ושליטה רחבה ומקצועית בכל הכלים משלב העיצוב ועד שלב ההדפסה בפועל בבית הדפוס.

בסיום יחידה זו תדעי לעצב:
הזמנות, לוגואים, ערכות, כריכות לספרים, כרזות, פוסטרים, מודעות פרסום, קטלוגים, מדבקות, אלבומים דיגיטליים ועוד.

2

עיצוב גרפי וחשיבה יצירתית:

בחלק הזה תלמדי את הנשמה של המקצוע,
תדעי לעצב ברמה גבוהה ולתת את הטאצ' המקצועי לכל היצירות שלך משלב הקומפוזיציה, דרך צבע, טיפוגרפיה, העברת מסר ודיוק תוצרים לרמת גימור גבוהה.

שליטה בעולם העיצוב תעניק לך בטחון במקצועיות שלך ותעניק לך את הכלים שאת זקוקה להן כדי לעצב בצורה מדוייקת, ממוקדת, זריזה וקולעת בול בפוני.

במהלך יחידה זו, תצרי מערך תוצרים שלם כולל מיתוג עסקים ועיצוב כרזות עד לבניית תיק עבודות והעלאה שלו לאויר.

3

אפיון ועיצוב לדיגיטל:

תלמדי אודות המעבר מפרינט לדיגיטל ועם אפיון ועיצוב כך שתוכלי להתקבל לכל משרת עיצוב שדורשת היום גם וגם!

5

הגשה לדפוס והתנסות בחומרים בפועל

בשלב זה תלמדי את כל השלבים מהעברת הקובץ מהמחשב, אל מכונת הדפוס. תתנסי בהדפסת מארזים, גלויות, פוסטרים, מדבקות וערכות.

כך שכל פרויקט שתתנסי בו אחר כך, כבר יהיה לך מוכר ותדעי בדיוק איך לעשות אותו בצורה מושלמת ובטוחה.

4

בניית תיק עבודות מקצועי

תיק העבודות יכיל מגוון של פרויקטים שישקפו את הכישרון והיכולות שלך ויהווה כרטיס כניסה לכל הצעת עבודה מיד לאחר הקורס.

את תלמדי להעלות את הפורטפוליו שלך לאוויר וליצור נראות עסקית משכנעת ומקצועית שתשכנע את הלקוחות לעבוד איתך.

8

תעודה יוקרתית

לצד התעודה, את יוצאת עם תוצרים ברמה גבוהה ותיק עבודות אינטרנטי בשילוב הדרכה מלאה איך למצוא עבודה בתחום ואיך לתמחר עבודות בעיצוב!

קורס פרונטאלי:

פעם בשבוע במכללה בהר חוצבים בירושלים,
יום ראשון, בין השעות 9:30-15:15 אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: אוקטובר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪18,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪18,800

רק: 16,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

6

הדרכה עסקית למעצבות

יוצרות הכנסה בייסיק

בנוסף, תקבלי את הקורס הדיגיטלי של נעמי סובול "יוצרות הכנסה" בו תקבלי את כל ההדרכה לכתיבת חוזי עבודה ותמחור באופן מקצועי ומסוכם).

8

הדרכה מלאה למציאת עבודה:

צעדים ראשונים בעולם העבודה

אל דאגה! באימג' חשבנו על הכל, והכנו במיוחד עבורך הדרכת וידאו ממוקדת, עם משימות מוגדרות, שלב אחר שלב, מה עושים ביום שהקורס הסתיים ורוצים להתקבל לעבודה (בלי נסיון!). איך זה עובד, באיזה קבוצות להשתתף, מה זה נטווריקנג, ואיך לדבר על ציפיות שכר ולמצוא עבודה בצורה אקטיבית וקלה בע"ה.

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן מתחילים!