קורס עיצוב גרפי מומלץ

קורס עיצוב גרפי מומלץ

מעוניינת להירשם לקורס עיצוב גרפי, אבל מבולבלת מההיצע הגדול של הקורסים בתחום? כל המידע שיעזור לך לדעת איזה קורס עיצוב גרפי מומלץ.

עיצוב גרפי נחשב לתחום דינמי ומבוקש. הוא מתאים מאוד לנשים עם חוש יצירתי מפותח, המחפשות להעמיק בלימודי הגרפיקה ולעסוק בתחום כמעצבות גרפיות. מכיוון שהביקוש ללימודים אלו נחשב לגבוה, הוקמו בהתאם מספר גדול של קורסים בבתי ספר לעיצוב ובמכללות, הנושאים את הכותרת: קורס עיצוב גרפי.

מה קורה בפועל?

בפועל, בקורסים רבים של לימודי עיצוב גרפי, תוכן הלימוד הוא מצומצם ולעתים רמת הלימוד היא רק הכרות עם תוכנות שונות ומושגים בסיסיים בעיצוב גרפי, ללא העמקה והרחבה של נושאים חשובים. גם כאשר מוצאים קורס עיצוב גרפי ברמה גבוהה, לעיתים יש לתלמידים קושי להשתלב בשוק העבודה בגלל חוסר בטחון, תיק עבודות שאינו מגיע לרמה שמבקשים המעסיקים, או מיעוט בכלים מעשיים, המסייעים להפוך את החומר התיאורטי לעבודה מקצועית.

אז איך מוצאים קורס עיצוב גרפי מומלץ?

כדי למצוא קורס עיצוב גרפי מומלץ, מתחילים בחיפוש אחר מוסד לימודים מוביל בתחום התקשורת החזותית, שבצוות המרצים שלו מלמדים אנשים מקצועיים ומנוסים גם בעיסוק בתחום וגם בהוראה. אך זה לא הכל. אצלנו במכללת אימג' מאמינים, שקורס עיצוב גרפי מומלץ, חייב להכשיר את הסטודנטים לעבודה בשטח ואת זה אנו משיגים באמצעות לימוד תיאורטי לצד התנסות מעשית והכנת תיק עבודות מקצועי ומרשים, המכיל עבודות ברמה גבוהה המשקפת את רמת הלימוד והידע המקצועי הנרחב הן בתוכנות הגרפיות והן בעיצוב גרפי והבאה לדפוס. אם תחום העיצוב מעניין אותך ואת חושבת ללמוד אותו, במאמר כל המידע על לימודי עיצוב גרפי וכן במאמר קורס עיצוב גרפי בסיסי, תוכלי תוכלי לקבל מידע יקר ערך שיעזור לך להחליט נכון.  

תיק העבודות שתבנו לאורך לימודי העיצוב, ישמש אתכם בראיונות עבודה וייצור בדיוק את הרושם הראשוני שכל מעסיק מחפש: מקצועיות ובטחון. בניית תיק עבודות מקצועי הוא חשוב ביותר כדי שתוכלי למצוא עבודה. בענף העיצוב הגרפי מעסיקים מסתכלים בעיקר על תיק העבודות כדי להתרשם כמה המועמדת לעבודה שולטת ברזי העיצוב ובתוכנות הגרפיות. התעודה פחות מעניינת אותם. לכן חשוב שתקראי איך לבנות תיק עבודות בעיצוב גרפי. בנוסף, כדי לרכוש ביטחון, לא מספיק ללמוד כיצד להשתמש בתוכנת פוטושופ, אלא יש צורך בתרגולים רבים ובהתנסות בהכנת פרויקטים עבור לקוחות אמתיים, תוך כדי הקורס ואת כל זה תעשו אצלנו, בליווי אישי והדרכה של טובי המרצים בארץ. בגלריית קורס גרפיקה ממוחשבת תוכלי לראות עבודות של תלמידות הקורס. באימג' יש אפשרות להמשיך שנה נוספת בה את לומדת עיצוב אקדמי והופכת למעצבת גרפית שיודעת לעצב ברמה של משרדי הפרסום והמקומות המובילים. בגלריית קורס עיצוב גרפי ופרסום תוכלי לראות עבודות עוד יותר מתקדמות מאלה של תלמידות קורס גרפיקה, וזה מהסיבה שהן למדו שנה נוספת ורכשו ידע חשוב בקריאייטיב, מהלכי חשיבה מתקדמים, תכנון עיצוב, פרסום, אסטרטגיה ועוד. השנה הנוספת נותנת לך את כל הכלים הן להשתלב בכל סוגי העבודה והן לפתוח סטודיו גרפי מצליח משלך.

דרך נוספת לאיתור קורס עיצוב גרפי מומלץ, היא לחפש בוגרות של מוסד הלימודים בו אתם מתעניינים ולבקש את חוות דעתן על הקורס ורשמים נוספים שהן מוכנות לחלוק עמכן. האם הן הרגישו שרמת הלימוד גבוהה? האם הייתה כתובת לפנות אליה כדי לשאול שאלות ולברר נושאים שלא הובנו עד הסוף? האם המרצות השקיעו בתלמידות? האם האווירה בכיתות הלימוד הייתה חיובית? ולבסוף, השאלה החשובה ביותר היא: האם הן הצליחו למצוא עבודה לאחר הקורס? אנו מאמינים ששיחה עם הבוגרות שלנו תשכנע אתכן, שמכללת אימג' לתקשורת חזותית, היא המקום הטוב ביותר עבורכן ללימוד קורס עיצוב גרפי.

לימודי עיצוב בירושלים – למה ללמוד אצלנו?

כפי שצוין למעלה, יש הבדלים בחומר הנלמד בין הקורסים השונים וגם רמת הלימוד אינה זהה. יש קורסים לעיצוב גרפי בהם מלמדים תוכנות כמו פוטושופ ברמה בסיסית, המתאימה יותר למתחילים ויש קורסים המתמקדים למשל בעיצוב המתאים לאפליקציות בסמארטפונים.

אצלנו באימג', מאמינים שבאמצעות קורס מקיף, תוכלו להגיע לתוצאות מרשימות ולפתח סגנון ייחודי כמעצבות, שיקדם וימתג אתכן כמובילות בתחום. זו אחת הסיבות לכך שאם תשאלו בוגרים ומעסיקים, התשובה שתקבלו היא שקורס עיצוב גרפי מומלץ כדאי ללמוד דווקא במכללת אימג'.

כדי להשיג את החזון שלנו, אנו מחלקים את חומר הלימוד לשתי קטגוריות עיקריות: ידע תיאורטי וכלים מעשיים. את הקורס נפתח בלימוד יסודות העיצוב הגרפי וניגע בתחומים משיקים ובידע כללי החשוב להכרת המקצוע. נעמיק את הלימוד בתוכנות מקצועיות כמו: פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין ונתרגל זאת שוב ושוב, עד שתרגישו בטחון ושליטה בכלים אלו. לאחר מכן נלמד כיצד אפשר ליצור רעיונות מוצלחים ובאמצעות תכנון נכון ושיטתי, להפוך אותם למוצרים מבריקים ומודעות מקצועיות.

הבוגרות שלנו יוצאות לעולם העבודה, עם יכולת לעצב קמפיינים ברמה גבוהה המתאימה למשרדי פרסום גדולים, ידע בהדמיות ממוחשבות ושיטות הדפסה מורכבות על חומרים מיוחדים, עיבודי תמונה, הפקות דפוס, עיצוב אתרים וממשקים ידידותיים למשתמש במחשב ובסמארטפונים וזה לא הכל. אנו מקפידים להתעדכן בכל החידושים ולהביא אותם אליכן לכיתות הלימוד. הלימוד והתרגול יתקיימו במעבדות מחשביםIMAC  מתקדמות, המכילות את כל הציוד הדרוש ובסיום הקורס, תוכלו לגשת בביטחון לראיונות עבודה, עם תיק עבודות אישי ואיכותי, ולחוש גאווה שמאחורייך עומד השם של מכללת אימג' לתקשורת חזותית.

מרגישה שעולם המדיה מתאים לך? רוצה להפוך את היצירתיות שלך למקצוע? אם לימודי עיצוב בירושלים מסקרנים אותך, את מוזמנת להצטרף לקורס גרפיקה ממוחשבת או לקורס עיצוב גרפי מומלץ אצלנו ולהיות שייכת למועדון הבוגרות המרוצות של אימג'.

שאלות נפוצות

המכללה הוקמה ומנוהלת על-ידי נעמי סובול, מעצבת ומנטורית עסקית למעצבות.

אנו מספקים לסטודנטיות שלנו לא רק מעטפת לימודית מקצועית, כי אם הכנה לקראת השתלבות בשוק העבודה וכלים להקמת עסק עצמאי משגשג.

לימודי עיצוב גרפי מותנים בראיון קבלה מקדים ובחינת התאמה.

אין צורך בידע מקדים, כישרון יש? מוטיבציה יש? מכאן השמיים הם הגבול.

תכנית הלימוד מתפרשת על פני שנה.

ניתן להמשיך לשנה ב' המקנה חומרים מעמיקים יותר והכשרות לעולמות האינטרנט והדיגיטל.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email