02-5714022

קורס עיצוב גרפי מומלץ

קורס עיצוב גרפי מומלץ

מעוניינת להירשם לקורס עיצוב גרפי, אבל מבולבלת מההיצע הגדול של הקורסים בתחום? כל המידע שיעזור לך לדעת איזה קורס עיצוב גרפי מומלץ.

עיצוב גרפי נחשב לתחום דינמי ומבוקש. הוא מתאים מאוד לנשים עם חוש יצירתי מפותח, המחפשות להעמיק בלימודי הגרפיקה ולעסוק בתחום כמעצבות גרפיות. מכיוון שהביקוש ללימודים אלו נחשב לגבוה, הוקמו בהתאם מספר גדול של קורסים בבתי ספר לעיצוב ובמכללות, הנושאים את הכותרת: קורס עיצוב גרפי.

מה קורה בפועל?

בפועל, בקורסים רבים של לימודי עיצוב גרפי, תוכן הלימוד הוא מצומצם ולעתים רמת הלימוד היא רק הכרות עם תוכנות שונות ומושגים בסיסיים בעיצוב גרפי, ללא העמקה והרחבה של נושאים חשובים. גם כאשר מוצאים קורס עיצוב גרפי ברמה גבוהה, לעיתים יש לתלמידים קושי להשתלב בשוק העבודה בגלל חוסר בטחון, תיק עבודות שאינו מגיע לרמה שמבקשים המעסיקים, או מיעוט בכלים מעשיים, המסייעים להפוך את החומר התיאורטי לעבודה מקצועית.

אז איך מוצאים קורס עיצוב גרפי מומלץ?

כדי למצוא קורס עיצוב גרפי מומלץ, מתחילים בחיפוש אחר מוסד לימודים מוביל בתחום התקשורת החזותית, שבצוות המרצים שלו מלמדים אנשים מקצועיים ומנוסים גם בעיסוק בתחום וגם בהוראה. אך זה לא הכל. אצלנו במכללת אימג' מאמינים, שקורס עיצוב גרפי מומלץ, חייב להכשיר את הסטודנטים לעבודה בשטח ואת זה אנו משיגים באמצעות לימוד תיאורטי לצד התנסות מעשית והכנת תיק עבודות מקצועי ומרשים, המכיל עבודות ברמה גבוהה המשקפת את רמת הלימוד והידע המקצועי הנרחב הן בתוכנות הגרפיות והן בעיצוב גרפי והבאה לדפוס. אם תחום העיצוב מעניין אותך ואת חושבת ללמוד אותו, במאמר כל המידע על לימודי עיצוב גרפי וכן במאמר קורס עיצוב גרפי בסיסי, תוכלי תוכלי לקבל מידע יקר ערך שיעזור לך להחליט נכון.  

תיק העבודות שתבנו לאורך לימודי העיצוב, ישמש אתכם בראיונות עבודה וייצור בדיוק את הרושם הראשוני שכל מעסיק מחפש: מקצועיות ובטחון. בניית תיק עבודות מקצועי הוא חשוב ביותר כדי שתוכלי למצוא עבודה. בענף העיצוב הגרפי מעסיקים מסתכלים בעיקר על תיק העבודות כדי להתרשם כמה המועמדת לעבודה שולטת ברזי העיצוב ובתוכנות הגרפיות. התעודה פחות מעניינת אותם. לכן חשוב שתקראי איך לבנות תיק עבודות בעיצוב גרפי. בנוסף, כדי לרכוש ביטחון, לא מספיק ללמוד כיצד להשתמש בתוכנת פוטושופ, אלא יש צורך בתרגולים רבים ובהתנסות בהכנת פרויקטים עבור לקוחות אמתיים, תוך כדי הקורס ואת כל זה תעשו אצלנו, בליווי אישי והדרכה של טובי המרצים בארץ. בגלריית קורס גרפיקה ממוחשבת תוכלי לראות עבודות של תלמידות הקורס. באימג' יש אפשרות להמשיך שנה נוספת בה את לומדת עיצוב אקדמי והופכת למעצבת גרפית שיודעת לעצב ברמה של משרדי הפרסום והמקומות המובילים. בגלריית קורס עיצוב גרפי ופרסום תוכלי לראות עבודות עוד יותר מתקדמות מאלה של תלמידות קורס גרפיקה, וזה מהסיבה שהן למדו שנה נוספת ורכשו ידע חשוב בקריאייטיב, מהלכי חשיבה מתקדמים, תכנון עיצוב, פרסום, אסטרטגיה ועוד. השנה הנוספת נותנת לך את כל הכלים הן להשתלב בכל סוגי העבודה והן לפתוח סטודיו גרפי מצליח משלך.

דרך נוספת לאיתור קורס עיצוב גרפי מומלץ, היא לחפש בוגרות של מוסד הלימודים בו אתם מתעניינים ולבקש את חוות דעתן על הקורס ורשמים נוספים שהן מוכנות לחלוק עמכן. האם הן הרגישו שרמת הלימוד גבוהה? האם הייתה כתובת לפנות אליה כדי לשאול שאלות ולברר נושאים שלא הובנו עד הסוף? האם המרצות השקיעו בתלמידות? האם האווירה בכיתות הלימוד הייתה חיובית? ולבסוף, השאלה החשובה ביותר היא: האם הן הצליחו למצוא עבודה לאחר הקורס? אנו מאמינים ששיחה עם הבוגרות שלנו תשכנע אתכן, שמכללת אימג' לתקשורת חזותית, היא המקום הטוב ביותר עבורכן ללימוד קורס עיצוב גרפי.

לימודי עיצוב בירושלים – למה ללמוד אצלנו?

כפי שצוין למעלה, יש הבדלים בחומר הנלמד בין הקורסים השונים וגם רמת הלימוד אינה זהה. יש קורסים לעיצוב גרפי בהם מלמדים תוכנות כמו פוטושופ ברמה בסיסית, המתאימה יותר למתחילים ויש קורסים המתמקדים למשל בעיצוב המתאים לאפליקציות בסמארטפונים.

אצלנו באימג', מאמינים שבאמצעות קורס מקיף, תוכלו להגיע לתוצאות מרשימות ולפתח סגנון ייחודי כמעצבות, שיקדם וימתג אתכן כמובילות בתחום. זו אחת הסיבות לכך שאם תשאלו בוגרים ומעסיקים, התשובה שתקבלו היא שקורס עיצוב גרפי מומלץ כדאי ללמוד דווקא במכללת אימג'.

כדי להשיג את החזון שלנו, אנו מחלקים את חומר הלימוד לשתי קטגוריות עיקריות: ידע תיאורטי וכלים מעשיים. את הקורס נפתח בלימוד יסודות העיצוב הגרפי וניגע בתחומים משיקים ובידע כללי החשוב להכרת המקצוע. נעמיק את הלימוד בתוכנות מקצועיות כמו: פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין ונתרגל זאת שוב ושוב, עד שתרגישו בטחון ושליטה בכלים אלו. לאחר מכן נלמד כיצד אפשר ליצור רעיונות מוצלחים ובאמצעות תכנון נכון ושיטתי, להפוך אותם למוצרים מבריקים ומודעות מקצועיות.

הבוגרות שלנו יוצאות לעולם העבודה, עם יכולת לעצב קמפיינים ברמה גבוהה המתאימה למשרדי פרסום גדולים, ידע בהדמיות ממוחשבות ושיטות הדפסה מורכבות על חומרים מיוחדים, עיבודי תמונה, הפקות דפוס, עיצוב אתרים וממשקים ידידותיים למשתמש במחשב ובסמארטפונים וזה לא הכל. אנו מקפידים להתעדכן בכל החידושים ולהביא אותם אליכן לכיתות הלימוד. הלימוד והתרגול יתקיימו במעבדות מחשביםIMAC  מתקדמות, המכילות את כל הציוד הדרוש ובסיום הקורס, תוכלו לגשת בביטחון לראיונות עבודה, עם תיק עבודות אישי ואיכותי, ולחוש גאווה שמאחורייך עומד השם של מכללת אימג' לתקשורת חזותית.

מרגישה שעולם המדיה מתאים לך? רוצה להפוך את היצירתיות שלך למקצוע? אם לימודי עיצוב בירושלים מסקרנים אותך, את מוזמנת להצטרף לקורס גרפיקה ממוחשבת או לקורס עיצוב גרפי מומלץ אצלנו ולהיות שייכת למועדון הבוגרות המרוצות של אימג'.

שאלות נפוצות

המכללה הוקמה ומנוהלת על-ידי נעמי סובול, מעצבת ומנטורית עסקית למעצבות.

אנו מספקים לסטודנטיות שלנו לא רק מעטפת לימודית מקצועית, כי אם הכנה לקראת השתלבות בשוק העבודה וכלים להקמת עסק עצמאי משגשג.

לימודי עיצוב גרפי מותנים בראיון קבלה מקדים ובחינת התאמה.

אין צורך בידע מקדים, כישרון יש? מוטיבציה יש? מכאן השמיים הם הגבול.

תכנית הלימוד מתפרשת על פני שנה.

ניתן להמשיך לשנה ב' המקנה חומרים מעמיקים יותר והכשרות לעולמות האינטרנט והדיגיטל.

Facebook
WhatsApp
Email
מאמרים מקצועיים:
בינה מלאכותית

אחד הנושאים הכי מדוברים בתחום שלנו כיום הינו הבינה המלאכותית מה זה, איך זה עובד, והפחד הגדול מכולם, האם זה יהפוך אותנו, המעצבים, למיותרים?

קרא עוד »
אי אפשר לעצב "על ריק"

אחד התיסכולים הגדולים של מעצבים מתחילים היא,
איך מתחילים??
הקושי למצוא רעיונות, לחשוב על משהו חדש.
אז כן, יש שיטות ודרכי עבודה וחשיבה
אשר נלמדים בקורס עצמו, אבל מעבר לכל זה,
יש שלב מאד חשוב, שכולנו , כמעצבים, עושים
וזהו שלב איסוף ההשראות
ולימוד מאלו שעושים את זה מקצועי.

קרא עוד »
למה אנחנו נשחקים?

העבודה הזו גומרת אותי!
למה אנחנו נשחקים?

כי אנחנו לא מאפשרים לעצמנו
זמן להתאוששות, להיטענות.

איך משלבים עבודה, לימודים, זוגיות וקריירה
בלי להתמוטט?

קרא עוד »
אז איך נהיים גדולים?

"אז איך יגיעו אלי לקוחות"?
"ואיך יכירו אותי"?
ובכלל, למה שישלמו לי מחיר הגון
אם יש כל כך הרבה תחרות בשוק (ובכל שוק, אפשר להרגע)?

קרא עוד »
עקרון העוגנים

מכירות את זה שאתן ממש רוצות להשקיע
אבל פשוט אין לכן זמן?
שאתן ממש רוצות לשבת ולקרוא מאמר מקצועי
או להתפתח, לתרגל, לשייף
אבל אין לכן זמן?

ממש רוצות להתעמל מידי פעם,
לשחרר, להחליף אוירה כדי להתאורר,
אבל מה לעשות, אין זמן….?
אחד הדברים הכי חשובים להתפתחות שלנו
להתקדמות, לעשיה וליצירה, היא מרחב התפתחות.

קרא עוד »
לא נעים לי – נגמר

"לא נעים לי לגבות 800 ש"ח על מודעה" "וואי, לא נעים לי לבקש 1200 ש"ח על לוגו" "די… ממש מרגיש לי יקר לבקש 1500 ש"ח על דף נחיתה" אלו רק מקצת המשפטים שאני שומעת מתלמידות שמתחילות לעבוד מול לקוחות וגם לתמחר.

קרא עוד »

אני רוצה פרטים נוספים

חזרו אלי

לרכישת היומן באופן מאובטח
ומשלוח עד הבית,
לחצי כאן

איזה כייף שאת כאן :)

כאן מתחילים!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

8

הדרכה מלאה למציאת עבודה:

צעדים ראשונים בעולם העבודה

אל דאגה! באימג' חשבנו על הכל, והכנו במיוחד עבורך הדרכת וידאו ממוקדת, עם משימות מוגדרות, שלב אחר שלב, מה עושים ביום שהקורס הסתיים ורוצים להתקבל לעבודה (בלי נסיון!). איך זה עובד, באיזה קבוצות להשתתף, מה זה נטווריקנג, ואיך לדבר על ציפיות שכר ולמצוא עבודה בצורה אקטיבית וקלה בע"ה.

6

הדרכה עסקית למעצבות

יוצרות הכנסה בייסיק

בנוסף, תקבלי את הקורס הדיגיטלי של נעמי סובול "יוצרות הכנסה" בו תקבלי את כל ההדרכה לכתיבת חוזי עבודה ותמחור באופן מקצועי ומסוכם).

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

קורס פרונטאלי:

פעם בשבוע במכללה בהר חוצבים בירושלים,
יום ראשון, בין השעות 9:30-15:15 אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: אוקטובר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪18,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪18,800

רק: 16,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

קורס בזום:

פעמיים בשבוע, ימי שני ורביעי בערב,
בין השעות 19:00-22:00
אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: נובמבר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪17,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪17,800

רק: 15,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

8

תעודה יוקרתית

לצד התעודה, את יוצאת עם תוצרים ברמה גבוהה ותיק עבודות אינטרנטי בשילוב הדרכה מלאה איך למצוא עבודה בתחום ואיך לתמחר עבודות בעיצוב!

4

בניית תיק עבודות מקצועי

תיק העבודות יכיל מגוון של פרויקטים שישקפו את הכישרון והיכולות שלך ויהווה כרטיס כניסה לכל הצעת עבודה מיד לאחר הקורס.

את תלמדי להעלות את הפורטפוליו שלך לאוויר וליצור נראות עסקית משכנעת ומקצועית שתשכנע את הלקוחות לעבוד איתך.

5

הגשה לדפוס והתנסות בחומרים בפועל

בשלב זה תלמדי את כל השלבים מהעברת הקובץ מהמחשב, אל מכונת הדפוס. תתנסי בהדפסת מארזים, גלויות, פוסטרים, מדבקות וערכות.

כך שכל פרויקט שתתנסי בו אחר כך, כבר יהיה לך מוכר ותדעי בדיוק איך לעשות אותו בצורה מושלמת ובטוחה.

3

אפיון ועיצוב לדיגיטל:

תלמדי אודות המעבר מפרינט לדיגיטל ועם אפיון ועיצוב כך שתוכלי להתקבל לכל משרת עיצוב שדורשת היום גם וגם!

2

עיצוב גרפי וחשיבה יצירתית:

בחלק הזה תלמדי את הנשמה של המקצוע,
תדעי לעצב ברמה גבוהה ולתת את הטאצ' המקצועי לכל היצירות שלך משלב הקומפוזיציה, דרך צבע, טיפוגרפיה, העברת מסר ודיוק תוצרים לרמת גימור גבוהה.

שליטה בעולם העיצוב תעניק לך בטחון במקצועיות שלך ותעניק לך את הכלים שאת זקוקה להן כדי לעצב בצורה מדוייקת, ממוקדת, זריזה וקולעת בול בפוני.

במהלך יחידה זו, תצרי מערך תוצרים שלם כולל מיתוג עסקים ועיצוב כרזות עד לבניית תיק עבודות והעלאה שלו לאויר.

1

שליטה מלאה בתוכנות הגרפיות המובילות בעולם:

תקבלי חוברות מודפסות בעברית לכל תוכנה, הקלטות לצורך חזרה של כל השיעורים.

משימות ופרוייקטים מלווים לכל תוכנה, כך שתצאי עם מקסימום שליטה ותוצרים ברמה גבוהה.

במכללת אימג' את מקבלת היקף שעות נרחב לכל תוכנה ושליטה רחבה ומקצועית בכל הכלים משלב העיצוב ועד שלב ההדפסה בפועל בבית הדפוס.

בסיום יחידה זו תדעי לעצב:
הזמנות, לוגואים, ערכות, כריכות לספרים, כרזות, פוסטרים, מודעות פרסום, קטלוגים, מדבקות, אלבומים דיגיטליים ועוד.