02-5714022

עיצוב גרפי – שכר הרבה מעל הממוצע

מחפשת להתמקצע? אם את מתעניינת בתחום העיצוב הגרפי ורוצה לדעת פרטים נוספים עליו: האם שכר מעצב גרפי משתלם בדרך כלל? מה שכר ממוצע של מעצב גרפי? כמה מרוויח מעצב גרפי מתחיל? במאמר זה תקבלי תשובות לשאלות אלה ועוד רבות אחרות.

רכישת מקצוע זה צעד משמעותי לחיים. ולכן, נשים רבות מוצאות לנכון להשקיע את הזמן ואת הכסף בלימודים מקצועיים, במהלכן הן רוכשות ידע וכלים לעסוק בתחום ספציפי, בעזרתו הן יוכלו לפרנס את עצמן ואת משפחתן. אחד התחומים החמים והמבוקשים ביותר היום הוא עיצוב גרפי.

עיצוב גרפי שכר גבוה

שמתם לב למודעות הרחוב? דפדפתם בעיתון היומי? התרשמתם מלוגו של בית עסק או מכרטיס ביקור? ראיתם פרוספקט יפה או כריכת ספר מעניינת? מאחורי כל אלו עומדת מעצבת גרפית שהוגה את המראה ומעצבת את הוויז'ואל ההולם. כדי להבין למה בעיצוב גרפי השכר גבוה, די אם נתבונן שכמעט כל דבר בו אנו נתקלים ביום יום עובר עיצוב: המוצרים בסופרמרקט, מודעות הפרסום, עיתונים, מגזינים, ספרים, פרוספקטים וכל דבר שמודפס- הכל עובר עיצוב גרפי. הביקוש הגדול לעיצוב גרפי גורם לכך שבעיצוב גרפי השכר גבוה. רוצים גם אתם לדעת לעצב? לקחת קורס עיצוב גרפי במחיר משתלם ולהתחיל לעבוד? אז לפני שנפרט מה שכר לימוד בעיצוב גרפי בואו נדבר על קצת על שכר מעצב גרפי.

שכר מעצב גרפי – או כמה מרוויח מעצב גרפי?

שכר מעצבים גרפיים תלוי באיזה מקום עובדים ובעיקר האם אתם עובדים כשכירים או עצמאים. כידוע, מי שעוסק בתחום העיצוב יכול לבחור את האופן בו הוא עובד ומכניס את רווחיו. אפשר כמובן להיות שכיר ויש המון חברות וארגונים ומשרדי פרסום שמעסיקים בוגרי לימודי עיצוב גרפי. אך שכר מעצב גרפי גבוה יותר כשהוא עובד כעצמאי. שכר מעצב גרפי עצמאי יכול להגיע לפי ארבע או פי שש משכר מעצב גרפי שכיר. מאחר והדרישה לעיצוב גרפי גבוהה, מי שיש לו קצת קשרים ועושה עבודת שיווק קטנה, יכול להתחיל לעבוד סמוך לסיום הלימודים עם כמה לקוחות ראשונים ומשם זה מתגלגל מהר, כך שתוך זמן קצר אתה יכול למצוא את עצמך בעל סטודיו גרפי מצליח.

עיצוב גרפי שכר מפתיע

וכשאומרים עיצוב גרפי שכר גבוה- בהחלט מדברים על בעלי סטודיו שיכולים להרוויח גם 20,000 ₪ בחודש. אם אתם שואפים לשכר מעצב גרפי ברמות הגבוהות וחושבים לפתוח סטודיו גרפי משלכם, כדאי שתקראו את המאמרים:

קורס גרפיקה ממוחשבת- המדריך לניהול לקוח וכן המאמר המפתח להצלחה מול לקוחות בתחום הגרפיקה הממוחשבת.

כמה מרוויח מעצב גרפי?

אז כמה מרוויח מעצב גרפי? אם נרצה לברר על עיצוב גרפי שכר מינימום זה לא יהיה מדוייק, כי אין כמעט מעצבת גרפית שלא עושה גם עבודות עצמאיות ושם הרווח הוא הרבה יותר גדול ממה שמרוויחים כשכיר. לכן, כשאנו רוצים לדעת כמה מרוויח מעצב גרפי, נפרט על שכר לשעה כשכיר וכן שכר על עבודות עיצוב עצמאיות ונעשה שיקלול ביניהם- כך נוכל להגיע לשכר אמיתי של מעצב גרפי.

כמה מרוויח מעצב גרפי לעומת ביצועיסט?

נתון חשוב נוסף הוא איזה קורס סיימה המעצבת הגרפית. אם היא סיימה קורס גרפיקה ממוחשבת שכולל לימוד התוכנות הגרפיות פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין וכן יסודות העיצוב והבאה לדפוס, זה הופך אותה לביצועיסטית. בתי ספר רבים קוראים לקורס זה קורס עיצוב גרפי וזה מטעה כי קורס עיצוב גרפי במהותו, זה קורס שמתרכז בתחומי העיצוב הגרפי השונים, קריאייטיב ופרסום, פיתוח רעיונאות, סוריאליזם, טיפוגרפיה אקדמית, עיצוב בתלת מימד והדמיות, סגנונות עיצוב פוסטמודרניים, ועוד נושאים רבים שלא נלמדים בקורסי הגרפיקה (או העיצוב הגרפי כפי שקוראים להם במקומות שונים). מי שסיימה קורס עיצוב גרפי אמיתי עם הנושאים כפי שתיארנו, יש לה תואר והכשרה של מעצבת גרפית (להבדיל מביצועיסטית שיותר עובדת עם התוכנות ומעצבת ברמה די בסיסית). לכן, שכר מעצבת גרפית גבוה יותר משכר גרפיקאית ביצועיסטית.

חישוב שעתי וחודשי לכמה מרוויח מעצב גרפי

שכר גרפיקאי ביצועיסט ב- 3 שנים ראשונות: 40-50 ₪ לשעה והשכר החודשי 5,000-7,000 ₪. לאחר 3 שנים השכר עולה ל- 50-60 ₪ לשעה והשכר החודשי עולה ל- 7,000-9,000 ₪

גרפיקאים ביצועיסטים ניתן למצוא בבתי דפוס, בענף הטקסטיל, דפוס דיגיטלי, חנויות צילום ומזכרות (שמפיקים היום אלבומים דיגיטליים ומוצרים נוספים הדורשים עיצוב) וכדומה.

שכר מעצב גרפי ב- 3 השנים הראשונות: 60-70 ₪ לשעה והשכר החודשי 6,000-8,000 ₪. לאחר 3 שנים השכר עולה ל- 70-80 ₪ בשעה והשכר החודשי עולה ל- 8,000-10,000 ₪.

מעצבים גרפיים עובדים במגזינים, חברות ומוסדות שמפיקים חומרים מעוצבים וצריכים גם תחזוקה של האתר שלהם, מערכות עיתון גדולות, משרדי פרסום קטנים ובינוניים, עמותות שונות, מרכזים דידקטיים וכדומה.

מעצבים גרפיים שמעצבים הדמיות בתלת מימד, מעצבים אנימטורים ומעצבים במשרדי הפרסום הגדולים, מרוויחים ב- 3 השנים הראשונות  70-80 ₪ לשעה והשכר החודשי הוא 8,0000-11,000 ₪. לאחר 3 שנים השכר עולה ל- 90-140 ₪ לשעה והשכר החודשי עולה ל- 12,000-17,000 ₪ בחודש. אם את שואפת להיות מעצבת גרפית בתלת מימד ובמשרדי הפרסום הגדולים, תוכלי ללמוד קורס עיצוב גרפי מתקדם באימג' שיתן לך את ההכשרה המלאה לעבוד בכל מקומות העבודה המובילים.  מומלץ אף להכנס לגלריית העבודות של קורס עיצוב גרפי ולראות באיזו רמה צריכים להיות העבודות.

עיצוב גרפי שכר של עצמאיים

כפי שראיתם, רמות השכר בתחום של עיצוב גרפי גבוהות מעל הממוצע. כדי להגיע לכמה מרוויח מעצב גרפי, יש להוסיף את רמות שכר יותר גבוהות על ידי שילוב של עבודה כשכיר ועצמאי. לרוב הגרפיקאיות יש עמדת עבודה בבית שם הן עושות עבודות עבור לקוחות בזמנן הפנוי. כאן השכר של מעצב גרפי קופץ לפי 4 או 6 משכיר. ככל שמעצבת גרפית מוכשרת ומקצועית יותר וגם יודעת איך לנהל נכון הלקוחות, היא תצבור בזמן קצר חוג לקוחות. הרבה מעצבות גרפיות שחוג הלקוחות שלהן גדל כל הזמן, מוצאות עצמן פתאום במצב שכבר כדאי להן לעזוב את עבודתן כשכירה ולפתוח סטודיו גרפי משלה, מה שמעלה לה את השכר ל- 100-150 ₪ לשעה ומאפשר לה לעבוד פחות ובזמנים שנוחים לה. לנשים זה אידיאלי כי זה מאפשר להן תימרון מלא ומוצלח בין העבודה לבין הבית והילדים.

עיצוב גרפי שכר לימוד

רוצים לברר על עיצוב גרפי שכר לימוד? לפני שרצים לברר על עיצוב גרפי שכר הלימוד, חשוב לדעת מה יש ללמוד כדי להצליח בתחום המבוקש של עיצוב גרפי ואז תוכלו גם לברר על גובה שכר לימוד בעיצוב גרפי. תחילה יש ללמוד קורס גרפיקה ממוחשבת מסודר, ולאחריו, כדאי ביותר להמשיך לקורס עיצוב גרפי עליו הסברנו לעיל בהרחבה. קורס כזה מציעים מקומות בודדים בארץ. אחד מהם הוא מכללת אימג'- המכללה לתקשורת חזותית. במהלך הקורס חשוב ללמוד את הנושאים שתארנו בתחום העיצוב והפרסום, וכן להקפיד לבנות תיק עבודות מושקע אותו תוכלו להראות למעסיקים עם סיום הלימודים. במאמר איך לבנות תיק עבודות בעיצוב גרפי תוכלו לקרוא איך בונים תיק עבודות ברמה גבוהה וכן תמצאו שם מידע יקר ערך איך לגייס לקוחות עם סיום הלימודים ועל התנהלות נכונה מול לקוח. אם אתם רוצים לדעת נתונים מדוייקים על עיצוב גרפי שכר לימוד, או אם אתם רוצים להשוות בין מחירי קורס עיצוב גרפי במקומות השונים, וכן רוצים לדעת כמה עולה קורס עיצוב גרפי במכללת אימג', תוכלו לקרוא על כך במאמר: קורס עיצוב גרפי במחיר משתלם.

לפרטים נוספים והרשמה לקורס עיצוב גרפי לחצו כאן

Facebook
WhatsApp
Email
מאמרים מקצועיים:
בינה מלאכותית

אחד הנושאים הכי מדוברים בתחום שלנו כיום הינו הבינה המלאכותית מה זה, איך זה עובד, והפחד הגדול מכולם, האם זה יהפוך אותנו, המעצבים, למיותרים?

קרא עוד »
אי אפשר לעצב "על ריק"

אחד התיסכולים הגדולים של מעצבים מתחילים היא,
איך מתחילים??
הקושי למצוא רעיונות, לחשוב על משהו חדש.
אז כן, יש שיטות ודרכי עבודה וחשיבה
אשר נלמדים בקורס עצמו, אבל מעבר לכל זה,
יש שלב מאד חשוב, שכולנו , כמעצבים, עושים
וזהו שלב איסוף ההשראות
ולימוד מאלו שעושים את זה מקצועי.

קרא עוד »
למה אנחנו נשחקים?

העבודה הזו גומרת אותי!
למה אנחנו נשחקים?

כי אנחנו לא מאפשרים לעצמנו
זמן להתאוששות, להיטענות.

איך משלבים עבודה, לימודים, זוגיות וקריירה
בלי להתמוטט?

קרא עוד »
אז איך נהיים גדולים?

"אז איך יגיעו אלי לקוחות"?
"ואיך יכירו אותי"?
ובכלל, למה שישלמו לי מחיר הגון
אם יש כל כך הרבה תחרות בשוק (ובכל שוק, אפשר להרגע)?

קרא עוד »
עקרון העוגנים

מכירות את זה שאתן ממש רוצות להשקיע
אבל פשוט אין לכן זמן?
שאתן ממש רוצות לשבת ולקרוא מאמר מקצועי
או להתפתח, לתרגל, לשייף
אבל אין לכן זמן?

ממש רוצות להתעמל מידי פעם,
לשחרר, להחליף אוירה כדי להתאורר,
אבל מה לעשות, אין זמן….?
אחד הדברים הכי חשובים להתפתחות שלנו
להתקדמות, לעשיה וליצירה, היא מרחב התפתחות.

קרא עוד »
לא נעים לי – נגמר

"לא נעים לי לגבות 800 ש"ח על מודעה" "וואי, לא נעים לי לבקש 1200 ש"ח על לוגו" "די… ממש מרגיש לי יקר לבקש 1500 ש"ח על דף נחיתה" אלו רק מקצת המשפטים שאני שומעת מתלמידות שמתחילות לעבוד מול לקוחות וגם לתמחר.

קרא עוד »

אני רוצה פרטים נוספים

חזרו אלי

לרכישת היומן באופן מאובטח
ומשלוח עד הבית,
לחצי כאן

איזה כייף שאת כאן :)

כאן מתחילים!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

8

הדרכה מלאה למציאת עבודה:

צעדים ראשונים בעולם העבודה

אל דאגה! באימג' חשבנו על הכל, והכנו במיוחד עבורך הדרכת וידאו ממוקדת, עם משימות מוגדרות, שלב אחר שלב, מה עושים ביום שהקורס הסתיים ורוצים להתקבל לעבודה (בלי נסיון!). איך זה עובד, באיזה קבוצות להשתתף, מה זה נטווריקנג, ואיך לדבר על ציפיות שכר ולמצוא עבודה בצורה אקטיבית וקלה בע"ה.

6

הדרכה עסקית למעצבות

יוצרות הכנסה בייסיק

בנוסף, תקבלי את הקורס הדיגיטלי של נעמי סובול "יוצרות הכנסה" בו תקבלי את כל ההדרכה לכתיבת חוזי עבודה ותמחור באופן מקצועי ומסוכם).

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

קורס פרונטאלי:

פעם בשבוע במכללה בהר חוצבים בירושלים,
יום ראשון, בין השעות 9:30-15:15 אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: אוקטובר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪18,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪18,800

רק: 16,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

קורס בזום:

פעמיים בשבוע, ימי שני ורביעי בערב,
בין השעות 19:00-22:00
אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: נובמבר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪17,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪17,800

רק: 15,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

8

תעודה יוקרתית

לצד התעודה, את יוצאת עם תוצרים ברמה גבוהה ותיק עבודות אינטרנטי בשילוב הדרכה מלאה איך למצוא עבודה בתחום ואיך לתמחר עבודות בעיצוב!

4

בניית תיק עבודות מקצועי

תיק העבודות יכיל מגוון של פרויקטים שישקפו את הכישרון והיכולות שלך ויהווה כרטיס כניסה לכל הצעת עבודה מיד לאחר הקורס.

את תלמדי להעלות את הפורטפוליו שלך לאוויר וליצור נראות עסקית משכנעת ומקצועית שתשכנע את הלקוחות לעבוד איתך.

5

הגשה לדפוס והתנסות בחומרים בפועל

בשלב זה תלמדי את כל השלבים מהעברת הקובץ מהמחשב, אל מכונת הדפוס. תתנסי בהדפסת מארזים, גלויות, פוסטרים, מדבקות וערכות.

כך שכל פרויקט שתתנסי בו אחר כך, כבר יהיה לך מוכר ותדעי בדיוק איך לעשות אותו בצורה מושלמת ובטוחה.

3

אפיון ועיצוב לדיגיטל:

תלמדי אודות המעבר מפרינט לדיגיטל ועם אפיון ועיצוב כך שתוכלי להתקבל לכל משרת עיצוב שדורשת היום גם וגם!

2

עיצוב גרפי וחשיבה יצירתית:

בחלק הזה תלמדי את הנשמה של המקצוע,
תדעי לעצב ברמה גבוהה ולתת את הטאצ' המקצועי לכל היצירות שלך משלב הקומפוזיציה, דרך צבע, טיפוגרפיה, העברת מסר ודיוק תוצרים לרמת גימור גבוהה.

שליטה בעולם העיצוב תעניק לך בטחון במקצועיות שלך ותעניק לך את הכלים שאת זקוקה להן כדי לעצב בצורה מדוייקת, ממוקדת, זריזה וקולעת בול בפוני.

במהלך יחידה זו, תצרי מערך תוצרים שלם כולל מיתוג עסקים ועיצוב כרזות עד לבניית תיק עבודות והעלאה שלו לאויר.

1

שליטה מלאה בתוכנות הגרפיות המובילות בעולם:

תקבלי חוברות מודפסות בעברית לכל תוכנה, הקלטות לצורך חזרה של כל השיעורים.

משימות ופרוייקטים מלווים לכל תוכנה, כך שתצאי עם מקסימום שליטה ותוצרים ברמה גבוהה.

במכללת אימג' את מקבלת היקף שעות נרחב לכל תוכנה ושליטה רחבה ומקצועית בכל הכלים משלב העיצוב ועד שלב ההדפסה בפועל בבית הדפוס.

בסיום יחידה זו תדעי לעצב:
הזמנות, לוגואים, ערכות, כריכות לספרים, כרזות, פוסטרים, מודעות פרסום, קטלוגים, מדבקות, אלבומים דיגיטליים ועוד.