02-5714022

קורס עיצוב גרפי

קורס עיצוב גרפי קצר

לגרפיקאים השפעה רבה על הרבה תחומים בחיי היום יום. הם קובעים איך ייראו העיתונים שאנחנו קוראים, איך יהיו האתרים אשר בהם אנחנו גולשים, הם משפיעים על המראה של אריזות המזון שאנחנו רוכשים ועוד. עם לימוד יסודות העיצוב בקורס עיצוב גרפי קצר ומקצועי יכול כמעט כל אחד להשתלב בתחום וליטול חלק פעיל בעיצוב מראה היום הציבורי. העובדה שרובה המוחלט של צורת העבודה שלנו נעשית באמצעות המחשב, המדיה והדיגיטל, הופכת את קורס הגרפיקה הממוחשבת לאטרקטיבי ומשתלם יותר מתמיד.

קורס עיצוב גרפי נותן לנו כח של השפעה

מי שעדיין זוכר את כרטיסי השנה טובה או את אריזות המוצרים מלפני עשרים שנה יכול לשים לב בצורה ברורה לשינויים המשמעותיים בכל מה שקרה בשנים הללו בכל מה שקשור לעולם העיצוב.  למעשה בכל תקופה אנחנו עדים לשינויים בעולם העיצוב כאשר ממש כמו בכל דבר – גם כאן שולטת האופנה. הגרפיקאים הם השגרירים והם למעשה מעצבי המחר. הם אחראים על עיצובי המודעות בהם אנו נתקלים ברחוב, באוטובוס, בעיתונים, בקניונים, בחנויות ובעצם בכל מקום, והם אלה שמעצבים את המסרים השיווקיים או החברתיים שמזמינים מהם. העיצובים הגרפיים השונים בספרות או העיתונות ולמסרים השיווקיים של כל אחד מהם. אפשר לקבוע במידה רבה כי הגרפיקאים הם הסוכנים ומעצבי ההשקפה של כולנו. אם יש לך משיכה לעולם העיצוב ואת רוצה לקחת חלק ביצירה חווייתית של מוצרים מעוצבים מעשה ידיך, קורס עיצוב גרפי קצר יתאים לך מאוד.

קורס עיצוב גרפי רגיל או קצר? – חשוב להיערך לשנה לכל הפחות

אם את רוצה ללמוד את המקצוע המבוקש של עיצוב גרפי, ואת מחפשת משהו קצר, חשוב שתדעי במה לבחור. הלימודים מתחלקים לשני חלקים מרכזיים: תוכנות לעיצוב גרפי ויסודות העיצוב הגרפי כולל הבאה לדפוס.

יסודות העיצוב הגרפי הם המח של המקצוע. שם את לומדת על קומפוזיציה, עיצוב במרחב תוך שימוש בצורות, חללים, שילוב תמונות וטקסטים. כמו כן, לומדים על  טקסטורות, חשיבה עיצובית, פיתוח יצירתיות, שפת התקשורת החזותית ועוד.

התוכנות הגרפיות הם כלי העבודה באמצעותם מתרגמים את כל הידע העיצובי שרכשנו ליצירה מעוצבת. כדי להיות מעצב גרפי לא מספיק להכיר רק תוכנה אחת. העבודה של הגרפיקאית כוללת עבודות בכמה תוכנות מחשב ושילוב בין פורמטים שונים. העבודות כוללות פעמים רבות גם עיצוב של טקסט מילולי וגם שילוב ועיבוד של תמונות. לעיתים יש צורך בעיצוב כריכות לספרים, דיסקים או למוצרים שונים כאשר הידע והשליטה בכל התוכנות הגרפיות – אילוסטרייטור, פוטושופ ואינדיזיין הם אלו שמעניקים את כל הכלים להנפיק את המוצר המושלם.

אם את רוצה ללמוד את תחום העיצוב הגרפי בצורה שלמה ולצאת מוכנה לשוק העבודה, המסלול של קורס עיצוב גרפי רגיל הוא המתאים לך. במכללת אימג'- המכללה לתקשורת חזותית, מציעים לתלמידות מסלול שנתי ללימודי עיצוב גרפי. מסלול זה כולל  לימוד מקיף של יסודות העיצוב הגרפי וכן של שלושת התוכנות הגרפיות. כמו כן בונים תיק עבודות מרשים ובסיומה של השנה יכולה התלמידה לצאת אל שוק העבודה ולבצע עבדות גרפיות מקצועיות.

אם את קצרה בזמן ורוצה בדווקא קורס עיצוב גרפי קצר, אנו ממליצים לך ללמוד בשלב ראשון רק את התוכנות הגרפיות. מדובר על 4 שעות שבועיות בלבד, מה שמאפשר לך לעבוד ולעשות המון דברים במקביל. בשלב שני, אם תהיי מעוניינת, תוכלי ללמוד את יסודות העיצוב הגרפי והבאה לדפוס ובכך להשלים את הכשרתך להיות גרפיקאית ביצועיסטית. ואם תשאלו: מאחר ויסודות העיצוב הגרפי הוא המח של המקצוע, אז למה לא ללמוד אותו ראשון? התשובה לכך פשוטה: כדי ליצור ולתרגל את הידע העיצובי, צריך לדעת להשתמש בכלים הטכניים, קרי בתוכנות. לכן נתחיל ללמוד אותם ואז כשיהיו בידינו כלי היצירה, נוכל ללמוד את החשיבה הגרפית וליישם אותה בעיצוב נכון ומקצועי.

מה לומדים בקורס עיצוב גרפי קצר?

קורס עיצוב גרפי קצר מציע את האפשרות לטעום טעימה קלה מעולם העיצוב הגרפי הענק. מדובר בלימוד של אחת מהתוכנות לעיצוב גרפי – פוטושופ, אילוסטרייטור, או אינדיזיין.  התוכנה הפופולרית ביותר היא פוטושופ. זו תוכנה שמאפשרת לעצב כל דבר העולה בדמיונך והיום היא נצרכת ברוב מקומות העבודה. לכן אנו ממליצים להתחיל בה ואחר כך להמשיך לתוכנות האחרות. במהלך הקורס מתרגלים היטב את כל התפריטים של התוכנה כך שתוכלי לצאת עם כל הידע הדרוש לעבודה בתוכנה. באתר מכללת אימג' יש גלריית עבודות של תלמידות לכל אחת מהתוכנות הנ"ל. אם תכנסי לגלריית קורס פוטושופ, או לגלריית קורס אילוסטרייטור או לגלריית אינדיזיין, תוכלי לראות מה יוצרים בכל אחת מהתוכנות. קורס עיצוב גרפי קצר במכללת אימג' מתאים מאוד לנשים שרוצות לרכוש כלים וידע בכל אחת מהתוכנות הגרפיות כדי להתחיל לעבוד באופן מקצועי עם אותה התוכנה.

קורס עיצוב גרפי קצר – האם זה כדאי?

אז האמת היא שכדי לקבל את כל הכלים מומלץ ורצוי מאוד ללמוד את כל הכלים שמציע קורס עיצוב גרפי רגיל. גם להשיג שליטה מלאה בשלושת התוכנות הגרפיות וגם בעיצוב גרפי ובתקשורת חזותית.  מדובר בשנה של לימודים חווייתיים ומהנים אשר מקנה הרבה מאוד ידע כאשר התרגול והעבודות והפרוייקטים שעושים במהלך השנה, נותנים חדוות יצירה וסיפוק.  כחלק מהלימוד מקבלות התלמידות עבודות מיתוג והתנסות מעשית מול לקוחות. ברור שאלו תורמים רבות למקצועיות ולעבודה בהמשך.

קורס עיצוב גרפי קצר מכניס את המעצב הגרפי בסוד השפה העיצובית, מכיר לו את כליה ואת רכיביה והוא מסייע לו לפתח אלמנטים אישיים על ידי יצירה ייחודית שתאפיין רק אותו. החכמה בעיצוב הנכון הוא לשלב בין רצונו ודעתו של הלקוח לבין הצורך שהמסר העיצובי יהיה ברור ומשכנע. 

במכללת אימג' מקבלת כל תלמידה את כל הכלים לגיבוש של רעיון עיצובי יחד עם הידע איך לבצע עבודות באופן מושלם. קורס עיצוב גרפי קצר במכללת אימג' מאפשר לצאת לשוק העבודה ולהתחיל להתפרנס ממקצוע מבוקש במיוחד. מקצוע שהעולם שלנו זקוק לו כיום יותר מאי פעם.

מכללת אימג' – המכללה שתהפוך אותך למקצוענית ותפתח לך את השער לעולם העיצוב.

Facebook
WhatsApp
Email
מאמרים מקצועיים:
בינה מלאכותית

אחד הנושאים הכי מדוברים בתחום שלנו כיום הינו הבינה המלאכותית מה זה, איך זה עובד, והפחד הגדול מכולם, האם זה יהפוך אותנו, המעצבים, למיותרים?

קרא עוד »
אי אפשר לעצב "על ריק"

אחד התיסכולים הגדולים של מעצבים מתחילים היא,
איך מתחילים??
הקושי למצוא רעיונות, לחשוב על משהו חדש.
אז כן, יש שיטות ודרכי עבודה וחשיבה
אשר נלמדים בקורס עצמו, אבל מעבר לכל זה,
יש שלב מאד חשוב, שכולנו , כמעצבים, עושים
וזהו שלב איסוף ההשראות
ולימוד מאלו שעושים את זה מקצועי.

קרא עוד »
למה אנחנו נשחקים?

העבודה הזו גומרת אותי!
למה אנחנו נשחקים?

כי אנחנו לא מאפשרים לעצמנו
זמן להתאוששות, להיטענות.

איך משלבים עבודה, לימודים, זוגיות וקריירה
בלי להתמוטט?

קרא עוד »
אז איך נהיים גדולים?

"אז איך יגיעו אלי לקוחות"?
"ואיך יכירו אותי"?
ובכלל, למה שישלמו לי מחיר הגון
אם יש כל כך הרבה תחרות בשוק (ובכל שוק, אפשר להרגע)?

קרא עוד »
עקרון העוגנים

מכירות את זה שאתן ממש רוצות להשקיע
אבל פשוט אין לכן זמן?
שאתן ממש רוצות לשבת ולקרוא מאמר מקצועי
או להתפתח, לתרגל, לשייף
אבל אין לכן זמן?

ממש רוצות להתעמל מידי פעם,
לשחרר, להחליף אוירה כדי להתאורר,
אבל מה לעשות, אין זמן….?
אחד הדברים הכי חשובים להתפתחות שלנו
להתקדמות, לעשיה וליצירה, היא מרחב התפתחות.

קרא עוד »
לא נעים לי – נגמר

"לא נעים לי לגבות 800 ש"ח על מודעה" "וואי, לא נעים לי לבקש 1200 ש"ח על לוגו" "די… ממש מרגיש לי יקר לבקש 1500 ש"ח על דף נחיתה" אלו רק מקצת המשפטים שאני שומעת מתלמידות שמתחילות לעבוד מול לקוחות וגם לתמחר.

קרא עוד »

אני רוצה פרטים נוספים

חזרו אלי

לרכישת היומן באופן מאובטח
ומשלוח עד הבית,
לחצי כאן

איזה כייף שאת כאן :)

כאן מתחילים!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

8

הדרכה מלאה למציאת עבודה:

צעדים ראשונים בעולם העבודה

אל דאגה! באימג' חשבנו על הכל, והכנו במיוחד עבורך הדרכת וידאו ממוקדת, עם משימות מוגדרות, שלב אחר שלב, מה עושים ביום שהקורס הסתיים ורוצים להתקבל לעבודה (בלי נסיון!). איך זה עובד, באיזה קבוצות להשתתף, מה זה נטווריקנג, ואיך לדבר על ציפיות שכר ולמצוא עבודה בצורה אקטיבית וקלה בע"ה.

6

הדרכה עסקית למעצבות

יוצרות הכנסה בייסיק

בנוסף, תקבלי את הקורס הדיגיטלי של נעמי סובול "יוצרות הכנסה" בו תקבלי את כל ההדרכה לכתיבת חוזי עבודה ותמחור באופן מקצועי ומסוכם).

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

קורס פרונטאלי:

פעם בשבוע במכללה בהר חוצבים בירושלים,
יום ראשון, בין השעות 9:30-15:15 אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: אוקטובר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪18,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪18,800

רק: 16,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

קורס בזום:

פעמיים בשבוע, ימי שני ורביעי בערב,
בין השעות 19:00-22:00
אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: נובמבר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪17,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪17,800

רק: 15,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

8

תעודה יוקרתית

לצד התעודה, את יוצאת עם תוצרים ברמה גבוהה ותיק עבודות אינטרנטי בשילוב הדרכה מלאה איך למצוא עבודה בתחום ואיך לתמחר עבודות בעיצוב!

4

בניית תיק עבודות מקצועי

תיק העבודות יכיל מגוון של פרויקטים שישקפו את הכישרון והיכולות שלך ויהווה כרטיס כניסה לכל הצעת עבודה מיד לאחר הקורס.

את תלמדי להעלות את הפורטפוליו שלך לאוויר וליצור נראות עסקית משכנעת ומקצועית שתשכנע את הלקוחות לעבוד איתך.

5

הגשה לדפוס והתנסות בחומרים בפועל

בשלב זה תלמדי את כל השלבים מהעברת הקובץ מהמחשב, אל מכונת הדפוס. תתנסי בהדפסת מארזים, גלויות, פוסטרים, מדבקות וערכות.

כך שכל פרויקט שתתנסי בו אחר כך, כבר יהיה לך מוכר ותדעי בדיוק איך לעשות אותו בצורה מושלמת ובטוחה.

3

אפיון ועיצוב לדיגיטל:

תלמדי אודות המעבר מפרינט לדיגיטל ועם אפיון ועיצוב כך שתוכלי להתקבל לכל משרת עיצוב שדורשת היום גם וגם!

2

עיצוב גרפי וחשיבה יצירתית:

בחלק הזה תלמדי את הנשמה של המקצוע,
תדעי לעצב ברמה גבוהה ולתת את הטאצ' המקצועי לכל היצירות שלך משלב הקומפוזיציה, דרך צבע, טיפוגרפיה, העברת מסר ודיוק תוצרים לרמת גימור גבוהה.

שליטה בעולם העיצוב תעניק לך בטחון במקצועיות שלך ותעניק לך את הכלים שאת זקוקה להן כדי לעצב בצורה מדוייקת, ממוקדת, זריזה וקולעת בול בפוני.

במהלך יחידה זו, תצרי מערך תוצרים שלם כולל מיתוג עסקים ועיצוב כרזות עד לבניית תיק עבודות והעלאה שלו לאויר.

1

שליטה מלאה בתוכנות הגרפיות המובילות בעולם:

תקבלי חוברות מודפסות בעברית לכל תוכנה, הקלטות לצורך חזרה של כל השיעורים.

משימות ופרוייקטים מלווים לכל תוכנה, כך שתצאי עם מקסימום שליטה ותוצרים ברמה גבוהה.

במכללת אימג' את מקבלת היקף שעות נרחב לכל תוכנה ושליטה רחבה ומקצועית בכל הכלים משלב העיצוב ועד שלב ההדפסה בפועל בבית הדפוס.

בסיום יחידה זו תדעי לעצב:
הזמנות, לוגואים, ערכות, כריכות לספרים, כרזות, פוסטרים, מודעות פרסום, קטלוגים, מדבקות, אלבומים דיגיטליים ועוד.