קורס עיצוב גרפי

קורס עיצוב גרפי קצר

לגרפיקאים השפעה רבה על הרבה תחומים בחיי היום יום. הם קובעים איך ייראו העיתונים שאנחנו קוראים, איך יהיו האתרים אשר בהם אנחנו גולשים, הם משפיעים על המראה של אריזות המזון שאנחנו רוכשים ועוד. עם לימוד יסודות העיצוב בקורס עיצוב גרפי קצר ומקצועי יכול כמעט כל אחד להשתלב בתחום וליטול חלק פעיל בעיצוב מראה היום הציבורי. העובדה שרובה המוחלט של צורת העבודה שלנו נעשית באמצעות המחשב, המדיה והדיגיטל, הופכת את קורס הגרפיקה הממוחשבת לאטרקטיבי ומשתלם יותר מתמיד.

קורס עיצוב גרפי נותן לנו כח של השפעה

מי שעדיין זוכר את כרטיסי השנה טובה או את אריזות המוצרים מלפני עשרים שנה יכול לשים לב בצורה ברורה לשינויים המשמעותיים בכל מה שקרה בשנים הללו בכל מה שקשור לעולם העיצוב.  למעשה בכל תקופה אנחנו עדים לשינויים בעולם העיצוב כאשר ממש כמו בכל דבר – גם כאן שולטת האופנה. הגרפיקאים הם השגרירים והם למעשה מעצבי המחר. הם אחראים על עיצובי המודעות בהם אנו נתקלים ברחוב, באוטובוס, בעיתונים, בקניונים, בחנויות ובעצם בכל מקום, והם אלה שמעצבים את המסרים השיווקיים או החברתיים שמזמינים מהם. העיצובים הגרפיים השונים בספרות או העיתונות ולמסרים השיווקיים של כל אחד מהם. אפשר לקבוע במידה רבה כי הגרפיקאים הם הסוכנים ומעצבי ההשקפה של כולנו. אם יש לך משיכה לעולם העיצוב ואת רוצה לקחת חלק ביצירה חווייתית של מוצרים מעוצבים מעשה ידיך, קורס עיצוב גרפי קצר יתאים לך מאוד.

קורס עיצוב גרפי רגיל או קצר? – חשוב להיערך לשנה לכל הפחות

אם את רוצה ללמוד את המקצוע המבוקש של עיצוב גרפי, ואת מחפשת משהו קצר, חשוב שתדעי במה לבחור. הלימודים מתחלקים לשני חלקים מרכזיים: תוכנות לעיצוב גרפי ויסודות העיצוב הגרפי כולל הבאה לדפוס.

יסודות העיצוב הגרפי הם המח של המקצוע. שם את לומדת על קומפוזיציה, עיצוב במרחב תוך שימוש בצורות, חללים, שילוב תמונות וטקסטים. כמו כן, לומדים על  טקסטורות, חשיבה עיצובית, פיתוח יצירתיות, שפת התקשורת החזותית ועוד.

התוכנות הגרפיות הם כלי העבודה באמצעותם מתרגמים את כל הידע העיצובי שרכשנו ליצירה מעוצבת. כדי להיות מעצב גרפי לא מספיק להכיר רק תוכנה אחת. העבודה של הגרפיקאית כוללת עבודות בכמה תוכנות מחשב ושילוב בין פורמטים שונים. העבודות כוללות פעמים רבות גם עיצוב של טקסט מילולי וגם שילוב ועיבוד של תמונות. לעיתים יש צורך בעיצוב כריכות לספרים, דיסקים או למוצרים שונים כאשר הידע והשליטה בכל התוכנות הגרפיות – אילוסטרייטור, פוטושופ ואינדיזיין הם אלו שמעניקים את כל הכלים להנפיק את המוצר המושלם.

אם את רוצה ללמוד את תחום העיצוב הגרפי בצורה שלמה ולצאת מוכנה לשוק העבודה, המסלול של קורס עיצוב גרפי רגיל הוא המתאים לך. במכללת אימג'- המכללה לתקשורת חזותית, מציעים לתלמידות מסלול שנתי ללימודי עיצוב גרפי. מסלול זה כולל  לימוד מקיף של יסודות העיצוב הגרפי וכן של שלושת התוכנות הגרפיות. כמו כן בונים תיק עבודות מרשים ובסיומה של השנה יכולה התלמידה לצאת אל שוק העבודה ולבצע עבדות גרפיות מקצועיות.

אם את קצרה בזמן ורוצה בדווקא קורס עיצוב גרפי קצר, אנו ממליצים לך ללמוד בשלב ראשון רק את התוכנות הגרפיות. מדובר על 4 שעות שבועיות בלבד, מה שמאפשר לך לעבוד ולעשות המון דברים במקביל. בשלב שני, אם תהיי מעוניינת, תוכלי ללמוד את יסודות העיצוב הגרפי והבאה לדפוס ובכך להשלים את הכשרתך להיות גרפיקאית ביצועיסטית. ואם תשאלו: מאחר ויסודות העיצוב הגרפי הוא המח של המקצוע, אז למה לא ללמוד אותו ראשון? התשובה לכך פשוטה: כדי ליצור ולתרגל את הידע העיצובי, צריך לדעת להשתמש בכלים הטכניים, קרי בתוכנות. לכן נתחיל ללמוד אותם ואז כשיהיו בידינו כלי היצירה, נוכל ללמוד את החשיבה הגרפית וליישם אותה בעיצוב נכון ומקצועי.

מה לומדים בקורס עיצוב גרפי קצר?

קורס עיצוב גרפי קצר מציע את האפשרות לטעום טעימה קלה מעולם העיצוב הגרפי הענק. מדובר בלימוד של אחת מהתוכנות לעיצוב גרפי – פוטושופ, אילוסטרייטור, או אינדיזיין.  התוכנה הפופולרית ביותר היא פוטושופ. זו תוכנה שמאפשרת לעצב כל דבר העולה בדמיונך והיום היא נצרכת ברוב מקומות העבודה. לכן אנו ממליצים להתחיל בה ואחר כך להמשיך לתוכנות האחרות. במהלך הקורס מתרגלים היטב את כל התפריטים של התוכנה כך שתוכלי לצאת עם כל הידע הדרוש לעבודה בתוכנה. באתר מכללת אימג' יש גלריית עבודות של תלמידות לכל אחת מהתוכנות הנ"ל. אם תכנסי לגלריית קורס פוטושופ, או לגלריית קורס אילוסטרייטור או לגלריית אינדיזיין, תוכלי לראות מה יוצרים בכל אחת מהתוכנות. קורס עיצוב גרפי קצר במכללת אימג' מתאים מאוד לנשים שרוצות לרכוש כלים וידע בכל אחת מהתוכנות הגרפיות כדי להתחיל לעבוד באופן מקצועי עם אותה התוכנה.

קורס עיצוב גרפי קצר – האם זה כדאי?

אז האמת היא שכדי לקבל את כל הכלים מומלץ ורצוי מאוד ללמוד את כל הכלים שמציע קורס עיצוב גרפי רגיל. גם להשיג שליטה מלאה בשלושת התוכנות הגרפיות וגם בעיצוב גרפי ובתקשורת חזותית.  מדובר בשנה של לימודים חווייתיים ומהנים אשר מקנה הרבה מאוד ידע כאשר התרגול והעבודות והפרוייקטים שעושים במהלך השנה, נותנים חדוות יצירה וסיפוק.  כחלק מהלימוד מקבלות התלמידות עבודות מיתוג והתנסות מעשית מול לקוחות. ברור שאלו תורמים רבות למקצועיות ולעבודה בהמשך.

קורס עיצוב גרפי קצר מכניס את המעצב הגרפי בסוד השפה העיצובית, מכיר לו את כליה ואת רכיביה והוא מסייע לו לפתח אלמנטים אישיים על ידי יצירה ייחודית שתאפיין רק אותו. החכמה בעיצוב הנכון הוא לשלב בין רצונו ודעתו של הלקוח לבין הצורך שהמסר העיצובי יהיה ברור ומשכנע. 

במכללת אימג' מקבלת כל תלמידה את כל הכלים לגיבוש של רעיון עיצובי יחד עם הידע איך לבצע עבודות באופן מושלם. קורס עיצוב גרפי קצר במכללת אימג' מאפשר לצאת לשוק העבודה ולהתחיל להתפרנס ממקצוע מבוקש במיוחד. מקצוע שהעולם שלנו זקוק לו כיום יותר מאי פעם.

מכללת אימג' – המכללה שתהפוך אותך למקצוענית ותפתח לך את השער לעולם העיצוב.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: