קורס פוטושופ בירושלים

קורס פוטושופ בירושלים

אם אי פעם, סתם כך באקראי, תפגשו בפלוני אשר עסק כל חייו בתעשיית התקשורת החזותית על שפע שלוחותיה, אנא מכן, שאלו אותו היכן התרחש השינוי הגדול, השלב בו הוא הרגיש שהוא קיבל תוכנה לעיצוב גרפי שאפשרה לו להפיק דברים מדהימים ומרשימים, שהפכה את תחום עיסוקו מן הקצה אל הקצה. אין כל ספק מה תהיה תשובתו לשאלתכן, שהרי כניסתה של תוכנת עיבוד התמונות "פוטושופ" לחיינו, נחשבת, ולא בכדי, לרגע המשמעותי ביותר בחייהם של פרסומאים, גרפיקאים, מעצבים, אמנים וכל בעלי המלאכה שחייהם נעים בין קודקודי המשולש של העיצוב, התמונה והתקשורת החזותית.

קורס פוטושופ במכללת אימאג'

ברוכים הבאים לקורס לימוד תוכנת ה"פוטושופ" במכללת אימג' ללימודי תקשורת חזותית ולימודי גרפיקה ממוחשבת. אימג' היא אחת המכללות המובילות בירושלים, אליה מגיעות תלמידות שומרות מצוות מכל הארץ ללמוד באווירה תורנית אכותית עם מקצועיות ללא פשרות. כאן תוכלי למצוא קורס פושטופ בירושלים הקסומה, קורס ייחודי ומלהיב אשר נועד לנשים בלבד. מאות תלמידות כבר חוו את השיעורים, ההרצאות וההתנסויות בפועל, וחשו את ההנאה הגדולה הכרוכה בתהליך הלימוד, יחד עם שפע הדלתות הנפתחות בפני אלו המסיימות קורס זה בהצלחה. אז אם גם אתן מחפשות תחום בו תוכלו ליהנות לא רק מפירות ההכשרה, אלא גם מההכשרה עצמה, הגעתן למקום הנכון.

מחפשת ללמוד קורס פוטושופ? הידע הבא יעזור לך להרוויח יותר

נשים רבות לומדות קורס פוטושופ בירושלים או בכל מקום אחר, מתוך כוונה לדעת לעצב דברים ברמה בסיסית כפי שנדרש היום ברוב מקומות העבודה. מה שלא הרבה יודעים, שבגלל שפוטושופ היא תוכנה גדולה ורחבה, הרי שזמן הלימוד והתרגול בה נמשכים מספר חודשים. אם מוסיפים לזה עוד מספר חודשים, ניתן כבר ללמוד קורס גרפיקה ממוחשבת, מה שנותן לך מקצוע מבוקש ביד, וכן אפשרות ליצור ולעצב בתוכנת פוטושופ בשילוב תוכנת אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין. אם את רוצה לשמוע ולהבין יותר על תחום הגרפיקה, אנו ממליצים לך להכנס למאמר מה נלמד בלימודי גרפיקה ממוחשבת וכן למאמר לימודי גרפיקה ממוחשבת- לרכוש את שפת העיצוב, ולקרוא על תכני הלימודים ואפשרויות העבודה הרבות בתחום הגרפיקה.

דבר חשוב נוסף לקורס פוטושופ זה נושא התרגול. כדי לדעת ליצור בתוכנה, יש לתרגל הרבה עד שמכירים איך להשתמש בתפריטים והכלים הרבים שמציעה הפוטושופ. לכן, אימג' מציעה לתלמידות שנרשמות לקורס פוטושופ בירושלים בונוס מיוחד: יום תרגול שבועי נוסף ללא תוספת תשלום, במתכונת של שיעור פרטי, דבר שעוזר לתלמידות להשיג הבנה ושליטה מלאים בעבודה בתוכנה והופך אותן לאלופות פוטושופ, מה שמגדיל עוד יותר את הביקוש שלהן בשוק העבודה הצמא לגרפיקאיות השולטות בתוכנה.

תכנים בולטים בקורס פוטושופ

קורס פוטושופ מכיל שלל תכנים מרתקים, תיאורטיים ומעשיים כאחד, לרבות הכרת מושגי היסוד ופעולות הבסיס של התוכנה המצליחה; הכרת כלי הציור והעריכה המתקדמים; טכניקות ליצירת עצמים, אפקטים, צורות, צבעים וכדומה; שימוש בפילטרים והוראות עריכה מתקדמות; טכניקות עבודה מתקדמות ומגוונות; עבודה עם טקסטים שונים; הכרת יסודות הטיפוגרפיה (אמנות סידור ועריכת טקסטים) באמצעות מחשב; ועוד שלל נושאי ותחומי לימוד מגוונים ומרתקים.

מה ניתן לעשות בעזרת פוטושופ?

השאלה שצריכה להישאל היא "מה לא ניתן לעשות בעזרת פוטושופ" – שכן, מדובר בתוכנה כל כך עוצמתית, שהמגבלה היחידה היא הדמיון של כל אחת מכן. ואם ניכנס יותר לפרטים, התוכנה מאפשרת בין היתר:

לשחזר תמונות ישנות – לדוגמא, לקחת תמונה של סבא וסבתא בשחור לבן, "ולהחזיר אותה לחיים" על ידי הוספת צבעים, הסרת פגמים, הבהרה של עצמים כהים וכו'

לאחד תמונות – המונח המקצועי הינו פוטומונטאז' (מצרפתית: Photomontage) שמשמעותו מיזוג תמונות. רוצה לשתול תמונה של עצמך על רקע של הכותל? אין בעיה! בעזרת פוטושופ זה אפשרי.

לעצב מודעות, כרזות, באנרים ועוד – המון בוגרות קורס פוטושופ בירושלים משתלבות בתעשיות שקשורות לאינטרנט כמו בניית אתרים, עיצוב גרפי וכדומה. ידע ונסיון בפוטושופ פותחים צוהר למגוון רחב של מקצועות בעולמות הדיגיטל שבהן ניתן להשתלב ולהתפרנס בכבוד.

ריטוש תמונות – פוטושופ מפורסמת ככלי להסרת פגמים מהפנים ומהגוף, העלמת סדקים בתמונה, וכן ריטוש ושיפור תמונות, בעיקר כאלו שקשורות לאופנה ועולם הפרסום.

ועוד המון דברים…

למה ללמוד קורס פוטושופ דווקא במכללת אימג'?

אמנם התכנים הנכללים בקורס פוטושופ המוצע על ידי המכללה קיימים במרבית קורסי הפוטושופ בישראל, אולם, ישנם מאפיינים הייחודיים רק לקורס המתקיים בירושלים הקסומה תחת קורת הגג המחבקת של "אימג"". זה נושא של סיעתא דשמיא. קורס פוטושופ בירושלים מועבר על ידי מרצות מעולות להן נסיון רב בהוראת התוכנה, ובשילוב עם לב אוהב, הן משרות אווירה משפחתית, נעימה ומקצועית. התלמידות זוכות ליחס וקידום אישי ומגיעות לתוצאות גבוהות הרבה מעל הממוצע. מרצות מאקדמיות לעיצוב שביקרו באימג' התפעלו מאוד מעבודות המוצגות בתערוכת הקבע במקום, ששידרו מקצועיות ודיוק בעבודה והעידו על שליטה מלאה בתוכנה והבנה עיצובית רבה, הרבה מעבר לסטנדרט.

מנהלת מוסד הלימודים והצוות המקצועי המסור לא היו מעלים על דעתם ולו לרגע קט לוותר על הערך המוסף הנפלא כל כך של העיר ירושלים, ושואפים לשלב את גדולתה ויופייה של העיר שחוברה לה יחדיו עם תכני הקורס, עניין המעצים את החוויה הלימודית אף יותר.

כך מוצאות את עצמן תלמידות קורס פוטושופ בירושלים ממזגות תמונות עוצרות נשימה של נופים ואנשים מרחבי העיר לתמונה אחת כוללת ומרשימה; (תדמיינו פסיפס של קודש ויופי המכיל תמונות כגון רחבת הכותל המושלגת, מגדל דוד המרשים, העיר העתיקה וכדומה); או למשל, עורכות במקצועיות תמונות שמעבירות את הצבעים, המראות, הריחות, האנשים, הנופים והאווירה הייחודיים לירושלים (בשוק מחנה יהודה, במדרחוב הרחב, בשכונת מאה שערים, ברובע היהודי, בסביבת מגדל דוד, בשכונת מלחה הוותיקה, במרומי שכונת גילה, בפסגת הר הצופים, בנבי סמואל, בפאתי האוניברסיטה העברית ועוד).

מכללת אימג' – קורס פוטושופ למתקדמים

מעבר לייחודיות שבשילוב תכני פוטושופ עם עיר כמו ירושלים, נהנות תלמידות קורס הפוטושופ במכללת אימאג' מאפשרות ללמוד פוטושופ למתקדמים מה שמוכנה בפי רבים: פוטושופ מקצוענים. קורס פוטושופ זה מתקיים כחלק ממסלול קורס עיצוב גרפי, וניתן להרשם אליו בנפרד. בקורס זה לומדים ליצור בתוכנה ברמה הגבוהה הנדרשת במשרדי הפרסום ובכל המקומות המובילים, לרבות תלת מימד בפוטושופ, עיצוב אשלייתי, אומנות דיגיטלית, עיצוב מודעות וכרזות מתקדמות, פוטומונטאז'ים מורכבים ועוד.

כל הדרכים, אפוא, מובילות לקורס פוטושופ של מכללת "אימאג'" בירושלים. בזכות האווירה, בזכות המקצועיות, בזכות הניסיון, בזכות יופייה של ירושלים. הצטרפו עוד היום לחוויה ולהצלחה של קורס פוטושופ בירושלים. בהצלחה!

אולי גם יעניין אתכן – קורס צילום בירושלים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: