02-5714022

קורס פוטושופ בירושלים

קורס פוטושופ בירושלים

אם אי פעם, סתם כך באקראי, תפגשו בפלוני אשר עסק כל חייו בתעשיית התקשורת החזותית על שפע שלוחותיה, אנא מכן, שאלו אותו היכן התרחש השינוי הגדול, השלב בו הוא הרגיש שהוא קיבל תוכנה לעיצוב גרפי שאפשרה לו להפיק דברים מדהימים ומרשימים, שהפכה את תחום עיסוקו מן הקצה אל הקצה. אין כל ספק מה תהיה תשובתו לשאלתכן, שהרי כניסתה של תוכנת עיבוד התמונות "פוטושופ" לחיינו, נחשבת, ולא בכדי, לרגע המשמעותי ביותר בחייהם של פרסומאים, גרפיקאים, מעצבים, אמנים וכל בעלי המלאכה שחייהם נעים בין קודקודי המשולש של העיצוב, התמונה והתקשורת החזותית.

קורס פוטושופ במכללת אימאג'

ברוכים הבאים לקורס לימוד תוכנת ה"פוטושופ" במכללת אימג' ללימודי תקשורת חזותית ולימודי גרפיקה ממוחשבת. אימג' היא אחת המכללות המובילות בירושלים, אליה מגיעות תלמידות שומרות מצוות מכל הארץ ללמוד באווירה תורנית אכותית עם מקצועיות ללא פשרות. כאן תוכלי למצוא קורס פושטופ בירושלים הקסומה, קורס ייחודי ומלהיב אשר נועד לנשים בלבד. מאות תלמידות כבר חוו את השיעורים, ההרצאות וההתנסויות בפועל, וחשו את ההנאה הגדולה הכרוכה בתהליך הלימוד, יחד עם שפע הדלתות הנפתחות בפני אלו המסיימות קורס זה בהצלחה. אז אם גם אתן מחפשות תחום בו תוכלו ליהנות לא רק מפירות ההכשרה, אלא גם מההכשרה עצמה, הגעתן למקום הנכון.

מחפשת ללמוד קורס פוטושופ? הידע הבא יעזור לך להרוויח יותר

נשים רבות לומדות קורס פוטושופ בירושלים או בכל מקום אחר, מתוך כוונה לדעת לעצב דברים ברמה בסיסית כפי שנדרש היום ברוב מקומות העבודה. מה שלא הרבה יודעים, שבגלל שפוטושופ היא תוכנה גדולה ורחבה, הרי שזמן הלימוד והתרגול בה נמשכים מספר חודשים. אם מוסיפים לזה עוד מספר חודשים, ניתן כבר ללמוד קורס גרפיקה ממוחשבת, מה שנותן לך מקצוע מבוקש ביד, וכן אפשרות ליצור ולעצב בתוכנת פוטושופ בשילוב תוכנת אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין. אם את רוצה לשמוע ולהבין יותר על תחום הגרפיקה, אנו ממליצים לך להכנס למאמר מה נלמד בלימודי גרפיקה ממוחשבת וכן למאמר לימודי גרפיקה ממוחשבת- לרכוש את שפת העיצוב, ולקרוא על תכני הלימודים ואפשרויות העבודה הרבות בתחום הגרפיקה.

דבר חשוב נוסף לקורס פוטושופ זה נושא התרגול. כדי לדעת ליצור בתוכנה, יש לתרגל הרבה עד שמכירים איך להשתמש בתפריטים והכלים הרבים שמציעה הפוטושופ. לכן, אימג' מציעה לתלמידות שנרשמות לקורס פוטושופ בירושלים בונוס מיוחד: יום תרגול שבועי נוסף ללא תוספת תשלום, במתכונת של שיעור פרטי, דבר שעוזר לתלמידות להשיג הבנה ושליטה מלאים בעבודה בתוכנה והופך אותן לאלופות פוטושופ, מה שמגדיל עוד יותר את הביקוש שלהן בשוק העבודה הצמא לגרפיקאיות השולטות בתוכנה.

תכנים בולטים בקורס פוטושופ

קורס פוטושופ מכיל שלל תכנים מרתקים, תיאורטיים ומעשיים כאחד, לרבות הכרת מושגי היסוד ופעולות הבסיס של התוכנה המצליחה; הכרת כלי הציור והעריכה המתקדמים; טכניקות ליצירת עצמים, אפקטים, צורות, צבעים וכדומה; שימוש בפילטרים והוראות עריכה מתקדמות; טכניקות עבודה מתקדמות ומגוונות; עבודה עם טקסטים שונים; הכרת יסודות הטיפוגרפיה (אמנות סידור ועריכת טקסטים) באמצעות מחשב; ועוד שלל נושאי ותחומי לימוד מגוונים ומרתקים.

מה ניתן לעשות בעזרת פוטושופ?

השאלה שצריכה להישאל היא "מה לא ניתן לעשות בעזרת פוטושופ" – שכן, מדובר בתוכנה כל כך עוצמתית, שהמגבלה היחידה היא הדמיון של כל אחת מכן. ואם ניכנס יותר לפרטים, התוכנה מאפשרת בין היתר:

לשחזר תמונות ישנות – לדוגמא, לקחת תמונה של סבא וסבתא בשחור לבן, "ולהחזיר אותה לחיים" על ידי הוספת צבעים, הסרת פגמים, הבהרה של עצמים כהים וכו'

לאחד תמונות – המונח המקצועי הינו פוטומונטאז' (מצרפתית: Photomontage) שמשמעותו מיזוג תמונות. רוצה לשתול תמונה של עצמך על רקע של הכותל? אין בעיה! בעזרת פוטושופ זה אפשרי.

לעצב מודעות, כרזות, באנרים ועוד – המון בוגרות קורס פוטושופ בירושלים משתלבות בתעשיות שקשורות לאינטרנט כמו בניית אתרים, עיצוב גרפי וכדומה. ידע ונסיון בפוטושופ פותחים צוהר למגוון רחב של מקצועות בעולמות הדיגיטל שבהן ניתן להשתלב ולהתפרנס בכבוד.

ריטוש תמונות – פוטושופ מפורסמת ככלי להסרת פגמים מהפנים ומהגוף, העלמת סדקים בתמונה, וכן ריטוש ושיפור תמונות, בעיקר כאלו שקשורות לאופנה ועולם הפרסום.

ועוד המון דברים…

למה ללמוד קורס פוטושופ דווקא במכללת אימג'?

אמנם התכנים הנכללים בקורס פוטושופ המוצע על ידי המכללה קיימים במרבית קורסי הפוטושופ בישראל, אולם, ישנם מאפיינים הייחודיים רק לקורס המתקיים בירושלים הקסומה תחת קורת הגג המחבקת של "אימג"". זה נושא של סיעתא דשמיא. קורס פוטושופ בירושלים מועבר על ידי מרצות מעולות להן נסיון רב בהוראת התוכנה, ובשילוב עם לב אוהב, הן משרות אווירה משפחתית, נעימה ומקצועית. התלמידות זוכות ליחס וקידום אישי ומגיעות לתוצאות גבוהות הרבה מעל הממוצע. מרצות מאקדמיות לעיצוב שביקרו באימג' התפעלו מאוד מעבודות המוצגות בתערוכת הקבע במקום, ששידרו מקצועיות ודיוק בעבודה והעידו על שליטה מלאה בתוכנה והבנה עיצובית רבה, הרבה מעבר לסטנדרט.

מנהלת מוסד הלימודים והצוות המקצועי המסור לא היו מעלים על דעתם ולו לרגע קט לוותר על הערך המוסף הנפלא כל כך של העיר ירושלים, ושואפים לשלב את גדולתה ויופייה של העיר שחוברה לה יחדיו עם תכני הקורס, עניין המעצים את החוויה הלימודית אף יותר.

כך מוצאות את עצמן תלמידות קורס פוטושופ בירושלים ממזגות תמונות עוצרות נשימה של נופים ואנשים מרחבי העיר לתמונה אחת כוללת ומרשימה; (תדמיינו פסיפס של קודש ויופי המכיל תמונות כגון רחבת הכותל המושלגת, מגדל דוד המרשים, העיר העתיקה וכדומה); או למשל, עורכות במקצועיות תמונות שמעבירות את הצבעים, המראות, הריחות, האנשים, הנופים והאווירה הייחודיים לירושלים (בשוק מחנה יהודה, במדרחוב הרחב, בשכונת מאה שערים, ברובע היהודי, בסביבת מגדל דוד, בשכונת מלחה הוותיקה, במרומי שכונת גילה, בפסגת הר הצופים, בנבי סמואל, בפאתי האוניברסיטה העברית ועוד).

מכללת אימג' – קורס פוטושופ למתקדמים

מעבר לייחודיות שבשילוב תכני פוטושופ עם עיר כמו ירושלים, נהנות תלמידות קורס הפוטושופ במכללת אימאג' מאפשרות ללמוד פוטושופ למתקדמים מה שמוכנה בפי רבים: פוטושופ מקצוענים. קורס פוטושופ זה מתקיים כחלק ממסלול קורס עיצוב גרפי, וניתן להרשם אליו בנפרד. בקורס זה לומדים ליצור בתוכנה ברמה הגבוהה הנדרשת במשרדי הפרסום ובכל המקומות המובילים, לרבות תלת מימד בפוטושופ, עיצוב אשלייתי, אומנות דיגיטלית, עיצוב מודעות וכרזות מתקדמות, פוטומונטאז'ים מורכבים ועוד.

כל הדרכים, אפוא, מובילות לקורס פוטושופ של מכללת "אימאג'" בירושלים. בזכות האווירה, בזכות המקצועיות, בזכות הניסיון, בזכות יופייה של ירושלים. הצטרפו עוד היום לחוויה ולהצלחה של קורס פוטושופ בירושלים. בהצלחה!

אולי גם יעניין אתכן – קורס צילום בירושלים

Facebook
WhatsApp
Email
מאמרים מקצועיים:
בינה מלאכותית

אחד הנושאים הכי מדוברים בתחום שלנו כיום הינו הבינה המלאכותית מה זה, איך זה עובד, והפחד הגדול מכולם, האם זה יהפוך אותנו, המעצבים, למיותרים?

קרא עוד »
אי אפשר לעצב "על ריק"

אחד התיסכולים הגדולים של מעצבים מתחילים היא,
איך מתחילים??
הקושי למצוא רעיונות, לחשוב על משהו חדש.
אז כן, יש שיטות ודרכי עבודה וחשיבה
אשר נלמדים בקורס עצמו, אבל מעבר לכל זה,
יש שלב מאד חשוב, שכולנו , כמעצבים, עושים
וזהו שלב איסוף ההשראות
ולימוד מאלו שעושים את זה מקצועי.

קרא עוד »
למה אנחנו נשחקים?

העבודה הזו גומרת אותי!
למה אנחנו נשחקים?

כי אנחנו לא מאפשרים לעצמנו
זמן להתאוששות, להיטענות.

איך משלבים עבודה, לימודים, זוגיות וקריירה
בלי להתמוטט?

קרא עוד »
אז איך נהיים גדולים?

"אז איך יגיעו אלי לקוחות"?
"ואיך יכירו אותי"?
ובכלל, למה שישלמו לי מחיר הגון
אם יש כל כך הרבה תחרות בשוק (ובכל שוק, אפשר להרגע)?

קרא עוד »
עקרון העוגנים

מכירות את זה שאתן ממש רוצות להשקיע
אבל פשוט אין לכן זמן?
שאתן ממש רוצות לשבת ולקרוא מאמר מקצועי
או להתפתח, לתרגל, לשייף
אבל אין לכן זמן?

ממש רוצות להתעמל מידי פעם,
לשחרר, להחליף אוירה כדי להתאורר,
אבל מה לעשות, אין זמן….?
אחד הדברים הכי חשובים להתפתחות שלנו
להתקדמות, לעשיה וליצירה, היא מרחב התפתחות.

קרא עוד »
לא נעים לי – נגמר

"לא נעים לי לגבות 800 ש"ח על מודעה" "וואי, לא נעים לי לבקש 1200 ש"ח על לוגו" "די… ממש מרגיש לי יקר לבקש 1500 ש"ח על דף נחיתה" אלו רק מקצת המשפטים שאני שומעת מתלמידות שמתחילות לעבוד מול לקוחות וגם לתמחר.

קרא עוד »

אני רוצה פרטים נוספים

חזרו אלי

לרכישת היומן באופן מאובטח
ומשלוח עד הבית,
לחצי כאן

איזה כייף שאת כאן :)

כאן מתחילים!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

8

הדרכה מלאה למציאת עבודה:

צעדים ראשונים בעולם העבודה

אל דאגה! באימג' חשבנו על הכל, והכנו במיוחד עבורך הדרכת וידאו ממוקדת, עם משימות מוגדרות, שלב אחר שלב, מה עושים ביום שהקורס הסתיים ורוצים להתקבל לעבודה (בלי נסיון!). איך זה עובד, באיזה קבוצות להשתתף, מה זה נטווריקנג, ואיך לדבר על ציפיות שכר ולמצוא עבודה בצורה אקטיבית וקלה בע"ה.

6

הדרכה עסקית למעצבות

יוצרות הכנסה בייסיק

בנוסף, תקבלי את הקורס הדיגיטלי של נעמי סובול "יוצרות הכנסה" בו תקבלי את כל ההדרכה לכתיבת חוזי עבודה ותמחור באופן מקצועי ומסוכם).

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

קורס פרונטאלי:

פעם בשבוע במכללה בהר חוצבים בירושלים,
יום ראשון, בין השעות 9:30-15:15 אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: אוקטובר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪18,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪18,800

רק: 16,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

קורס בזום:

פעמיים בשבוע, ימי שני ורביעי בערב,
בין השעות 19:00-22:00
אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: נובמבר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪17,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪17,800

רק: 15,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

8

תעודה יוקרתית

לצד התעודה, את יוצאת עם תוצרים ברמה גבוהה ותיק עבודות אינטרנטי בשילוב הדרכה מלאה איך למצוא עבודה בתחום ואיך לתמחר עבודות בעיצוב!

4

בניית תיק עבודות מקצועי

תיק העבודות יכיל מגוון של פרויקטים שישקפו את הכישרון והיכולות שלך ויהווה כרטיס כניסה לכל הצעת עבודה מיד לאחר הקורס.

את תלמדי להעלות את הפורטפוליו שלך לאוויר וליצור נראות עסקית משכנעת ומקצועית שתשכנע את הלקוחות לעבוד איתך.

5

הגשה לדפוס והתנסות בחומרים בפועל

בשלב זה תלמדי את כל השלבים מהעברת הקובץ מהמחשב, אל מכונת הדפוס. תתנסי בהדפסת מארזים, גלויות, פוסטרים, מדבקות וערכות.

כך שכל פרויקט שתתנסי בו אחר כך, כבר יהיה לך מוכר ותדעי בדיוק איך לעשות אותו בצורה מושלמת ובטוחה.

3

אפיון ועיצוב לדיגיטל:

תלמדי אודות המעבר מפרינט לדיגיטל ועם אפיון ועיצוב כך שתוכלי להתקבל לכל משרת עיצוב שדורשת היום גם וגם!

2

עיצוב גרפי וחשיבה יצירתית:

בחלק הזה תלמדי את הנשמה של המקצוע,
תדעי לעצב ברמה גבוהה ולתת את הטאצ' המקצועי לכל היצירות שלך משלב הקומפוזיציה, דרך צבע, טיפוגרפיה, העברת מסר ודיוק תוצרים לרמת גימור גבוהה.

שליטה בעולם העיצוב תעניק לך בטחון במקצועיות שלך ותעניק לך את הכלים שאת זקוקה להן כדי לעצב בצורה מדוייקת, ממוקדת, זריזה וקולעת בול בפוני.

במהלך יחידה זו, תצרי מערך תוצרים שלם כולל מיתוג עסקים ועיצוב כרזות עד לבניית תיק עבודות והעלאה שלו לאויר.

1

שליטה מלאה בתוכנות הגרפיות המובילות בעולם:

תקבלי חוברות מודפסות בעברית לכל תוכנה, הקלטות לצורך חזרה של כל השיעורים.

משימות ופרוייקטים מלווים לכל תוכנה, כך שתצאי עם מקסימום שליטה ותוצרים ברמה גבוהה.

במכללת אימג' את מקבלת היקף שעות נרחב לכל תוכנה ושליטה רחבה ומקצועית בכל הכלים משלב העיצוב ועד שלב ההדפסה בפועל בבית הדפוס.

בסיום יחידה זו תדעי לעצב:
הזמנות, לוגואים, ערכות, כריכות לספרים, כרזות, פוסטרים, מודעות פרסום, קטלוגים, מדבקות, אלבומים דיגיטליים ועוד.