קורס פוטושופ מחיר – איך לחסוך 1000 ש"ח ואפילו יותר!

קורס פוטושופ מחיר - איך לחסוך 1000 ש"ח ואפילו יותר!

קורס פוטושופ הינו בעל חשיבות גדולה מאוד לכל אישה שמעוניינת לעסוק בתחום הגרפיקה אם במסגרת תעסוקתית ואם במסגרת חובבנית.

תוכנת הפוטושופ מבית אדובי מהווה את אחת התוכנות המוכרות ביותר והמתקדמות ביותר לעיבוד ועריכת תמונות. אמנם בתחילת דרכה, הייעוד העיקרי של תוכנה זו היה אך ורק לסביבת עבודה של מחשבי המקינטוש, עקב העובדה שתוכנת חלונות של מייקרוסופט לא תמכה בטיפוגרפיה דבר שהקשה על עבודת הגרפיקאי. אך כיום התוכנה מותאמת גם למערכת ההפעלה של ווינדוס וניתן להגיע בה לביצועים כמעט זהים לאלה שבמחשבי מקינטוש.

למה חשוב ללמוד קורס פוטושופ?

לפני שאנו מדברים על קורס פוטושופ מחיר, חשוב לציין שאם את מעוניינת להשתלב במשרה זו או אחרת הקשורה ישירות או בעקיפין עם עולם הגרפיקה, ואפילו למשרה כללית כמו מזכירות, תוכנת הפוטושופ היא תוכנה שחייבת להיות באותה "מזוודת כישורים" אותה אתם מציגים בעת ראיון עבודה. נכון להיום כמעט כל מקום עבודה דורש מהעובדים שלו עבודות גרפיות קלות, כמו למשל עיצוב הזמנות, פלייר, עיצוב חוברות עבודה או הדרכה ועוד. וגם אם מקום העבודה לא דורש זאת במוצהר, מי שלמדה קורס פוטושופ ויודעת לעצב בו, ברור שיש לה יתרון על פני מועמדות אחרות. מאחר ומדובר בקורס לא ארוך והעלות לא גבוהה, מומלץ בהחלט ללמוד פוטושופ.

ידע בתחום הפוטושופ חיוני לנשים שמעוניינות להשתלב ספציפית בתחומי התקשורת החזותית, תחומים כמו למשל עיצוב אתרים, עריכת וידאו, גרפיקה ממוחשבת ועוד.

קורס פוטושופ מחיר משתנה

לפני שנפרט מה המחיר של קורס פטושופ בטווח המוצע כיום, כדאי לך לדעת מה הם הסוגים השונים של קורסי פוטושופ דבר שמשפיע על המחיר.

אחד הדברים אותו רוב האנשים אינם יודעים אודות קורס פוטושופ הוא שיש סוגים שונים או ליתר דיוק "גרסאות" שונות של קורס זה. כל גרסה מותאמת לידע ו/או הניסיון של קהל היעד שנרשם לקורס ולצורך שלו, ולכן חשוב מאוד לברר מהם הקורסים המוצעים בתוכנת הפוטושופ ובהתאם להגיע להחלטה מהו הקורס המתאים ביותר לצרכן. דוגמה לכך היא קורס פוטושופ ביצועיסטים לצלמים.

כאן, הקורס מיועד לצרכים הספציפיים של הצלמות ומאפשר להן לקבל את אותם כלים שחיוניים להן לעיבוד התמונות המצולמות ומאפשר להן להוסיף תאורה, אפקטים שונים, הוספת חדות, חיזוק צבעים או הבהרתם, העלמת אובייקטים מהתמונה ועוד. קורס זה מקנה את הידע התיאורטי והמעשי ליצירת תמונות מקצועיות. בנוסף, בקורס כלולה גם תוכנת ה- LIGHTROOM , המשלימה את הפוטושופ ומאפשרת תיקוני תאורה ותיקונים נוספים ומהירים. בקורס לומדים כיצד לארגן, לתייק ולשמור את התמונות באופן מסודר, דבר שעוזר כשעובדים מול מספר לקוחות במקביל. עוד מידע על קורס צילום ניתן למצוא כאן.

מלבד קורס פוטושופ לצלמים, קיימים גם קורסים בסיסיים בפוטושופ שמיועדים לכל אחת שמעוניינת באפשרויות תעסוקה ופרנסה חדשות.

סוגים נוספים של קורסים בתחום הפוטושופ אותם המופיעים בפרסומים שונים ברחבי הרשת אותם אפשר למצוא הם בין היתר: פוטושופ לנוער, פוטושופ למעצבים, פוטושופ לצלמים, פוטושופ למתחילים, פוטושופ למתקדמים ועוד.

קורס פוטושופ מחירים ממוצעים

מחירי קורסי פוטשופ משתנים ממוסד אחד למשנהו וטווח המחירים הוא בין 3000 ₪ ל- 7000 ₪ לקורס. הפרמטרים המשפיעים על מחיר הקורס הם בין היתר:

תכני הקורס ותוכנית הלימודים

אורך הקורס

רמת הקורס

המרצים שמעבירים את הקורס

והאם הקורס מועבר באופן מקוון או פרונטלית על ידי מרצים ואנשי מקצוע שונים.

המלצה על בחירת קורס פוטושופ במחיר הוגן

בטווח מחירים כה גדול, עלולים להתבלבל ופשוט לבחור בקורס הכי זול. כולנו יודעים שמחיר זול מידי יוצא לבסוף יקר מידי. מנסיון של שנים רבות אנו ממליצים אף פעם לא לקחת את הקורסים הזולים אלא קורסים שנמצאים באמצע טווח המחירים ומעלה. כלומר: אם קורס פוטושופ מחירו בין 3000 ל- 7000 ₪ , הממוצע הוא 5,000 ₪. אז כדאי לקחת קורסים במחיר זה ומעלה. ואם תשאלי למה? אני יכולה לחסוך 1,000 ₪ ואפילו יותר? התשובה היא שאין בחיים שום דבר בחינם. ומי שמציע קורסים זולים, בדרך כלל, המרצים פחות טובים, אורך הקורס קטן מזה שבקורסים במחיר היותר גבוה, מה שאומר שיש פחות זמן ללימוד ולתירגול. בקורסים אלה בדרך כלל יש פחות קידום אישי אם בכלל, והקורס מתקיים במקום עם ציוד מיושן. כל אלה עלולים לגרום לכך שהתלמידה לא תצא מהקורס עם שליטה טובה בתוכנה מה שאומר שהכסף ירד לטימיון והיא תצטרך לעשות הקורס עוד הפעם. לכן קורס פוטושופ במחיר זול פירושו קורס פוטושופ במחיר יקר. לכן, עדיף להשקיע עוד 1000-2000 ₪ וללמוד את הקורס פעם אחת וכמו שצריך!

במכללת אימאג' מוצעים שלושה קורסים בתחום הפוטושופ:

הראשון הוא קורס פוטושופ המוכר על ידי משרד הכלכלה. קורס זה מיועד לנשים מגיל 18 ומעלה בעלות ידע בסיסי בהפעלת המחשב. הקורס נערך במכללת אימאג' ברחוב קרית המדע בהר החוצבים (ירושלים) במתכונת של מפגש שבועי במשך 4 חודשים. הלימודים מוכרים לפיקדון חיילים משוחררים ומשרדי הקליטה והכלכלה ולמסיימות בהצלחה תוענק תעודה מטעם המכללה.

קורס נוסף המוצע מטעם המכללה הוא קורס פוטושופ לצלמים. קורס זה מיועד לצלמות ובעלות ניסיון וידע בתחום הצילום. הקורס כולל 10 מפגשים ומתקיים פעם בשבוע במתכונת בוקר או ערב.

הקורס השלישי המוצע הוא קורס פוטושופ לאיור דיגיטלי. קורס זה מיועד לנשים שלמדו ציור ואיור ידני ומתקדמות לאיור הממוחשב. אחת התוכנות החשובות איתה מאיירים זה תוכנת פוטושופ. הקורס כולל 13 מפגשים ומתקיים אחת לשבוע.

אז אם את מחפשת קורס פוטושופ במחיר ממוצע, אך ברמה גבוהה, עם מרצות סופר מקצועיות, תירגול עם קידום אישי עד להשגת שליטה מלאה בתוכנה והכל באווירה נעימה ומפרגנת- במכללת אימג תמצאי מענה מושלם לכך.

Facebook
WhatsApp
Email
מאמרים מקצועיים:
למה אין לי רעיונות, למה?

אחד הדברים הכי מתסכלים, זה שכנגמרים הרעיונות. או , גרוע מכך, כשצריך להביא רעיון בערב פסח, או כל זמן לחוץ או עייף אחר. בטח כבר שמתן לב, שאין כפתור קסם כזה שלוחצים עליו ופשוט "מגיע רעיון", אז מה עושים?

קרא עוד »
"למה הלקוח נודניק?"

"הפרוספקט כבר מוכן"? "כמה זמן לוקח לך להכין לוגו"? "אני חייבת את המודעה ד-ח-ו-ף!". כשלקוח מנדנד ולוחץ, זה מכניס אותנו ללחץ וגורם לנו לנסות להתחמק ממנו ולרצות רק שהפרוייקט הזה ייגמר. אבל, הבשורה הטובה היא, שזה ממש לא חייב להיות ככה. על כך ועוד בפוסט של נעמי סובול, מנטורית עסקית למעצבות ומנהלת מכללת אימג'. כנסי.

קרא עוד »
מה, את לא סומכת עליי?

"מה, אנחנו לא חברים?"
"מה, את לא סומכת עליי"??
מיד אני אביא לך הכל במזומן!!
‼️‼️‼️
אלו משפטים של תמרורי אזהרה
שמסמנים לכם שהלקוח הזה
לא ישלם.

קרא עוד »
האם נכון לקחת עבודות כבר בזמן הלימודים?

האם אני מוכנה?
האם אני יודעת לקראת מה אני הולכת?
זה אמור להיות בחינם או בתשלום?
כמה סבבי תיקונים אמורים להיות?
מה אם היא לא תאהב את היצירה שלי?
אלו שאלות שמעסיקות אותנו המון, בואו נעשה סדר.

קרא עוד »

אני רוצה פרטים נוספים

חזרו אלי

[leadercf7 campid="6168"]

לרכישת היומן באופן מאובטח
ומשלוח עד הבית,
לחצי כאן

קורס בזום:

פעמיים בשבוע, ימי שני ורביעי בערב,
בין השעות 19:00-22:00
אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: נובמבר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪17,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪17,800

רק: 15,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

1

שליטה מלאה בתוכנות הגרפיות המובילות בעולם:

תקבלי חוברות מודפסות בעברית לכל תוכנה, הקלטות לצורך חזרה של כל השיעורים.

משימות ופרוייקטים מלווים לכל תוכנה, כך שתצאי עם מקסימום שליטה ותוצרים ברמה גבוהה.

במכללת אימג' את מקבלת היקף שעות נרחב לכל תוכנה ושליטה רחבה ומקצועית בכל הכלים משלב העיצוב ועד שלב ההדפסה בפועל בבית הדפוס.

בסיום יחידה זו תדעי לעצב:
הזמנות, לוגואים, ערכות, כריכות לספרים, כרזות, פוסטרים, מודעות פרסום, קטלוגים, מדבקות, אלבומים דיגיטליים ועוד.

2

עיצוב גרפי וחשיבה יצירתית:

בחלק הזה תלמדי את הנשמה של המקצוע,
תדעי לעצב ברמה גבוהה ולתת את הטאצ' המקצועי לכל היצירות שלך משלב הקומפוזיציה, דרך צבע, טיפוגרפיה, העברת מסר ודיוק תוצרים לרמת גימור גבוהה.

שליטה בעולם העיצוב תעניק לך בטחון במקצועיות שלך ותעניק לך את הכלים שאת זקוקה להן כדי לעצב בצורה מדוייקת, ממוקדת, זריזה וקולעת בול בפוני.

במהלך יחידה זו, תצרי מערך תוצרים שלם כולל מיתוג עסקים ועיצוב כרזות עד לבניית תיק עבודות והעלאה שלו לאויר.

3

אפיון ועיצוב לדיגיטל:

תלמדי אודות המעבר מפרינט לדיגיטל ועם אפיון ועיצוב כך שתוכלי להתקבל לכל משרת עיצוב שדורשת היום גם וגם!

5

הגשה לדפוס והתנסות בחומרים בפועל

בשלב זה תלמדי את כל השלבים מהעברת הקובץ מהמחשב, אל מכונת הדפוס. תתנסי בהדפסת מארזים, גלויות, פוסטרים, מדבקות וערכות.

כך שכל פרויקט שתתנסי בו אחר כך, כבר יהיה לך מוכר ותדעי בדיוק איך לעשות אותו בצורה מושלמת ובטוחה.

4

בניית תיק עבודות מקצועי

תיק העבודות יכיל מגוון של פרויקטים שישקפו את הכישרון והיכולות שלך ויהווה כרטיס כניסה לכל הצעת עבודה מיד לאחר הקורס.

את תלמדי להעלות את הפורטפוליו שלך לאוויר וליצור נראות עסקית משכנעת ומקצועית שתשכנע את הלקוחות לעבוד איתך.

8

תעודה יוקרתית

לצד התעודה, את יוצאת עם תוצרים ברמה גבוהה ותיק עבודות אינטרנטי בשילוב הדרכה מלאה איך למצוא עבודה בתחום ואיך לתמחר עבודות בעיצוב!

קורס פרונטאלי:

פעם בשבוע במכללה בהר חוצבים בירושלים,
יום ראשון, בין השעות 9:30-15:15 אורך הקורס: שנה, 300 שעות.
תאריך פתיחה: אוקטובר 2022

עלות הקורס:

מחיר מחירון: ₪18,800 + ₪350 דמי רישום

רק לנרשמות עד 07/07/22

₪2,000 הנחה מיוחדת

במקום:

₪18,800

רק: 16,800 + 350 דמי רישום

ובארור שיש גם

בונוסים מדהימים

צעדים ראשונים בעולם העבודה
+ יסודות העיצוב הגרפי

+

לאחר מכן, המחיר מלא ועל בסיס מקום פנוי בלבד

*ניתן לפרוס עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

6

הדרכה עסקית למעצבות

יוצרות הכנסה בייסיק

בנוסף, תקבלי את הקורס הדיגיטלי של נעמי סובול "יוצרות הכנסה" בו תקבלי את כל ההדרכה לכתיבת חוזי עבודה ותמחור באופן מקצועי ומסוכם).

8

הדרכה מלאה למציאת עבודה:

צעדים ראשונים בעולם העבודה

אל דאגה! באימג' חשבנו על הכל, והכנו במיוחד עבורך הדרכת וידאו ממוקדת, עם משימות מוגדרות, שלב אחר שלב, מה עושים ביום שהקורס הסתיים ורוצים להתקבל לעבודה (בלי נסיון!). איך זה עובד, באיזה קבוצות להשתתף, מה זה נטווריקנג, ואיך לדבר על ציפיות שכר ולמצוא עבודה בצורה אקטיבית וקלה בע"ה.

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן נרשמים לקורס!

איזה כייף שאת כאן :)

כאן מתחילים!