לימודי תעודה ומקצוע בירושלים

לימודי תעודה ומקצוע בירושלים

ברוכים הבאים למכללת אימג' ירושלים, המקום שבו אמנות ועיצוב נפגשת עם סביבה לימודית תומכת ב-360 מעלות. אימג' היא בית יוצר, בית ללימודים, ומקום מפגש שבו מעצבות וגרפיקאיות בתחילת דרכן, פוגשות בתעשייה ועושות את צעדיהן הראשונים. אם חיפשתן לימודי תעודה בירושלים והסביבה, נשמח לעניין אתכן במגוון תכניות לימוד, כולן בסביבת לימוד המכוונת לנשים מן המגזר הדתי והחרדי.

לימודי תעודה בירושלים עושים באימג'

תמיד הרגשת שהיכולות האמנותיות שלך לא מקבלות את הבמה הראויה? או אולי החלטת שהגיעה השעה לעשות את הצעד הראשון עם הכישרון שלך בשביל עתיד מקצועי רווחי ומכניס? הצוות המקצועי של מכללת אימג' ישמח להעניק לכם את סל הכלים הרחב ביותר שיסלול את הדרך שלך להצלחה.

במכללת אימג' אנו שמחים להציע מגוון רחב של תכניות לימוד באווירה סטודנטיאלית ייחודית ובתמיכה רחבה הן בהיבטים לימודיים מקצועיים והן למטרת השתלבות חלקה ומהירה בשוק העבודה כשכירים וכעצמאיים.

תכניות הלימודים שלנו

לימודי תעודה ומקצוע בירושלים של מכללת אימג' כוללים מסלולי בייסיק ומסלולי פרימיום.

באפשרות הסטודנטיות לבחור במסלול הבסיסי מבלי להמשיך למסלול המתקדם, ונדגים זאת על קורס עיצוב גרפי. תכנית הלימודים נחלקת בין מסלול בסיסי המלמד את כלל התוכנות הגרפיות הפופולריות ולימודי תיאוריה ביסודות העיצוב והאמנות, לבין המסלול המתקדם שמשלים את התמונה, ומעניק כלים חשובים ליציאה לדרך עצמאית ולהשתלבות כשכירות בשוק העבודה.

להלן כמה מן התכניות הפופולריות ביותר שלנו:

קורס עיצוב גרפי

נפתח באחד מן המסלולים היותר מבוקשים של אימג'.

לימודי עיצוב גרפי חולשים על תוכנות הגרפיקה החשובות ביותר שלוקחות חלק בעולמו של כל גרפיקאי:

אילוסטרייטור – התוכנה המובילה לגרפיקה ווקטורית ממוחשבת.

פוטושופ – התוכנה המובילה לעיבוד דיגיטלי של תמונה.

אינדיזיין – התוכנה שבלעדיה פשוט אי אפשר לעצב ספרים!

כל ההתנסות המעשית איננה שווה דבר ללא מגוון הפרויקטים המאתגרים הממתינים לכן לאורך הקורס. בתכנית הלימודים שזורים נושאים תיאורטיים מרתקים כולם ככולם מתובלים באינספור פרויקטים מעשיים.

במסלול התקדם, כל סטודנטית מקבלת לידיה פרויקט גמר במהלכו היא מלווה לקוח אמיתי, ומתנסה בכל התהליך מתחילתו ועד לסופו.

כיום במכללת אימג', אנו שמחים להציע קורס עיצוב גרפי אונליין, הכולל את כלל התכנים של התכנית הפרונטלית, ובמתכונת זום שאיננה  מפחיתה או מדלגת ולו על נושא אחד.

קורס צילום

לימודי הצילום המקצועיים שלנו הפכו במרוצת הזמן לאחד מן המסלולים היותר מבוקשים על-ידי סטודנטיות בירושלים וסביבתה.

במסגרת הקורס תלמדי כיצד להביא את היצירה שלך לידי ביטוי, וזאת מבעד לעדשה ובאמצעות הכרה מקיפה של תפעול המצלמה על פרטיה הטכניים השונים.

בדומה ללימודי עיצוב גרפי, גם קורס צילום נחלק למסלול מתחילות בלימודי הבייסיק לבין מסלול מתקדמות בלימודי הפרימיום.

לאורך המסלול הבסיסי תלמדי כיצד להפיק תמונות ברמה המקצועית ביותר, ותלמדי להכיר את התוכנות המובילות לרבות פוטושופ לצלמים.

הקורס המתקדם משלים את התמונה וחולש על נושאים הנדרשים לכל צלם וצלמת המבקשים להשתלב בענף באופן מקצועי עם: לימודי תפעול וצילום סטודיו, צילומים מסחריים ותדמיתיים, תמחור וליווי פרויקטים ועוד מגוון היבטים.

כיאה ללימודי תעודה בירושלים, הסטודנטיות יסיירו במגוון אתרים מרהיבים ביופיים, כאלו שיאפשרו לכן להפיק צילומים נפלאים.

קורס בניית אתרים

לימודי בניית אתרים יכירו לך את אחד מן התחומים הפופולריים ביותר בענף הדיגיטל. כיום, ובעיקר כאשר עיקר המידע והעסקים נצרכים דרך האינטרנט, גם עסקים וותיקים וקטנים בוחרים להקים לעצמם אתר משלהם.

אתר הוא כבר לא סממן לחברה יוקרתית, כי אם כרטיס ביקור בסיסי שכל לקוח ולקוחה מצפים לראות.

על קרקע פורייה זו, אתן הסטודנטיות נכנסות ורוכשות את כל הכלים לאיפיון האתר עוד בטרם הוא קורם עור וגידים, דרך עיצובו ועד לבנייתו בפועל.

תלמדי כיצד להקים אתר שמושך את העין, שמדרבן את הגולשים לבצע רכישה או להשאיר פניה. בזכות הידע הרב שתצברי, תאפייני את האתר בהתאם למידות ואופיו של העסק, ותאפשרי לבעליו להגיע לקהלים חדשים ולצמוח.

לימודי תעודה בירושלים - וזה רק על קצה המזלג 🙂

במכללת אימג' נשמח להציע לכן עוד מכלול שלם של תכניות לימוד שונות ומרתקות לרבות עריכת וידאו, איור דיגיטלי ותכנים מקצועיים רבים נוספים.

אם חיפשת לימודי תעודה ומקצוע בירושלים, אנו מזמינים אותך לבקר במסלול לימודי הבייסיק שלנו וכן במסלול לימודי הפרימיום למתקדמות.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: