קורס פוטושופ לצלמים

קורס פוטושופ לצלמים

פוטושופ ידועה יותר כתוכנה שנהוג להשתמש בה לעיצובים גרפיים, והיא מצטרפת אחר כבוד ליתר תוכנות אדובי המפורסמות לרבות אילוסטרייטור ואינדיזיין. אם כך, כיצד היא משתלבת באופן כה נחרץ בעולמות הצילום? ובכן, בעוד שאילוסטרייטור נועדה לעיצוב אלמנטרים וקטוריים ואיורים, ובעוד שאינדיזיין נועדה לעיצוב ספרים, הרי שפוטושופ מיועדת לעיבוד תמונה, וכך היא שינתה את עולם הצילום המודרני מן הקצה אל הקצה.

לימודי פוטושופ לצלמים

במסגרת קורס צילום של מכללת אימג', אנו לומדים כיצד להפיק מן המצלמה את המיטב. כיצד להשתמש בכל רכיב ורכיב שבה, וכיצד לרתום כל אחד מהם על מאפייניו השונים, כדי להפיק את הצילום המושלם.

אך לצד התמונות שנפיק, ייתכן מאוד שנרצה גם לעבד את התמונה, ולערוך בה תיקוני צבע שונים. לעתים אף נרצה להוסיף אלמנטים חדשים או לשנות את התמונה בהתאם לצורכנו.

יש שמתנגדים למעורבותה של פוטושופ בעולמות הצילום וששמים את הדגש יותר על לייטרום הידועה. האמת? תמיד טוב לרכוש עוד כלי, ומי יודע מתי נדרש לו. אם לצורך הדוגמה, תרצו להיות צלמי סטודיו עבור נערים ונערות שחוגגים את בר ובת המצווה, הרי שצילום יחד עם אפקטים מרהיבים, בהחלט יכולים לשמח את החוגגים הצעירים (וגם את ההורים הנרגשים).

מהלך הלימודים

בתכניות הלימודים של מכללת אימג' תוכלו למצוא את מסלול קורס צילום למתחילות. נסביר קצת על המבנה שלנו;

אימג' הוקמה למען יצירת סביבה לימודית לנשים מן המגזר הדתי והחרדי, ובה ניתן למצוא מספר מסלולים לרבות: צילום, עיצוב גרפי, איור דיגיטלי ובניית אתרים.

כל אחד מן המסלולים שלנו מתחלק בין לימודים למתחילות לבין לימודים למתקדמות. בקורס הצילום הבסיסי שלנו תרכשו את הידע הנדרש כדי לתפעל את המצלמה ולהפיק ממנה את המירב. בוגרות המסלול הראשון יכולות לטפח את התחביב ולהפיק צילומים מדהימים.

במסלול המתקדם שלנו, צוללים אל תוך תכנים מתקדמים יותר וביניהם היכרות והסמכה לשימוש בפוטושופ לצלמים.

עריכת תמונה דיגיטלית

פוטושופ הופכת כל תמונה כחומר ביד היוצר, והיכרות מעמיקה עם יכולותיה של התוכנה, יסייעו לכם רבות להגיע בדיוק אל התוצאה שחיפשתם.

במסגרת קורס פוטושופ לצלמים של אימג' הנלמד בקורס צילום מסחרי תדמיתי המלא, תרכשו שורה ארוכה של כלים שיאפשרו לכם להתמצא בתוכנה, ולייצר בה עריכות פשוטות עד מתקדמות לרבות:

 • תיקוני צבע
 • טכניקות שימוש עם מסיכה
 • יצירת אפקטיים חזותיים מיוחדים
 • יצירת טשטוש
 • יצירת חדות גבוהה יותר
 • עומק שדה
 • עיבוד מתקדם
 • שילוב תמונות
 • צביעת תמונה
 • ביצוע תיקונים
 • ועוד.

בעזרת תוכנת הפוטושופ תוכלו לשלב אלמנטים שלא הופיעו בתמונה, אך כאלו שיכולים להוסיף עליה רגש מסוים, תחושה מסוימת. קרני אור שנשברות, אפקטים של תאורה, שינויי צבע ובוהק, החשכת התמונה והקניית מראה מחוספס, יצירת מרקע שונה מן המרקע האמיתי שצולם ועוד.

הכל מתחיל ונגמר בפרקטיקה

בדיוק כמו שאת יסודות הצילום אנו רוכשים באמצעות צילום בפועל ותפעול המצלמה, כך גם קורס פוטושופ לצלמים צריך להתבסס על התנסות מעשית בלבד.

במכללת אימג' תתנסו ותרכשו ידע מקיף בצילום דיגיטלי, ואט אט תיצרו לאורך מסלול הלימודים את תיק העבודות המושלם להשתלבות בשוק העבודה.

לרשותנו סגל לימודי מקצועי, כל המרצות מגיעות מן התעשייה ומביאות עמן ניסיון עשיר ויכולות הדרכה בסטנדרטים הקפדניים ביותר.

מהר מאוד תגלו שאימג' זאת לא עוד מכללה בירושלים, כאן אתם מצטרפים למשפחה מחבקת שתתן לכן את כל התמיכה הנדרשת כדי שלא תצאו מן המסלול עם שום סימן שאלה.

סיוע בהשמה

לאורך השנים, יצרנו קשרים ענפים עם מגוון גורמים בתעשייה, וכיום אימג' ידועה בהכשרות המקצועיות שלה.

מעסיקים ומעסיקות רבים פונים אלינו במטרה למצוא כוח אדם איכותי ומיומן.

הבוגרות שלנו נהנות מתכנים ממוקדים בקורס המאפשרים יציאה חלקה לדרך עצמאית וכן השתלבות מהירה בשוק העבודה כשכירות.

היועצות שלנו ישמחו לסייע

חיפשתן קורס פוטושופ לצלמים? ייתכן שתרצו לשמוע פרטים על המסלול המקיף שלנו.

יועצות הלימודים ישמחו לסייע בכל שאלה. למידע נוסף צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר לקבלת שיחה חוזרת מנציגה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: