קורס צילום עיצוב פנים

אנחנו נתקלים בהם במגזינים בחדרי המתנה, או בכתבות שתופסות לנו את העין וגורמות לנו לחלום על בית חלומותינו. 

צילום עיצוב פנים הפך בשנים האחרונות למאד פופולארי ובצדק. מדובר בצילומים פרסומיים שעושים חשק. שפונים למקום מסויים בתודעה שלנו – בית.

אם העליה במודעות לעיצוב הבית, מעצבי פנים ומלבישי בתים, מחפשים צלמים מקצועיים היציגו את העבודה שלהם באופן הטוב ביותר. 

מכללת אימג' כאן לתת מספר טיפים והמלצות הישר מהקורס שלנו לצילום המושלם לעיצוב פנים.

התמקדות בפרטים

יש להשקיע זמן ואנרגיה בכל חלק בתהליך של צילומי עיצוב פנים. כולל פוסט-פרודקשן. 

מעצבי הפנים ומלבישי הבתים עבדו זמן רב על הפרטים הקטנים שתורמים ליופי, לנוחות ולביתיות של החדרים. על-כן הציפיות שלהם גבוהות יותר.צילומי עיצוב פנים הם ענף אשר נשען על שיתוף פעולה בין הצלם והמעצב.  הם מוכווני פרטים. 

המטרה הסופית היא תמיד לייצר צילומי פנים מושכי עין. אלה צריכים להיראות נהדר במגזינים וגם ברשתות החברתיות. שימת לב לפרטים היא גם בפורמט אותו נספק ללקוח בסופו של דבר – צילומים שמתאימים לאתרי אינטרנט, לרשתות החברתיות (כגון אינסטגרם) ולהדפסה.

אור טבעי

אם נסתכל באתרי נדל"ן שונים, נראה המון צילומי פנים. צילומי לילה, צילומים עם אור חשמלי יוצרים תחושה סגורה. לפעמים אף לא נעימה כמו בסרט מתח. אמנם זה נכון שתאורה תלויה בהעדפה אישית. אבל ישנו מעין סטטוס קוו לצילומי עיצוב פנים ברמה גבוהה: לשמור על האורות החשמליים כבויים בצילומי פנים של בית. דבר זה תורם ליצירה של תחושה טבעית וטמפרטורת אור אחידה. 

אורות פנים יוצרים צללים על הקירות, רצפות והרהיטים. דבר זה מסיח את דעת הצופה ומסתיר את האלמנטים העיצוביים.

על כן עלינו לבחור שעה מוארת ביום בכדי להכניס כמה שיותר אור לחלל. היה ומדובר בדירה חשוכה, כדאי יהיה לפנות לציוד תאורה לצילומים המדמים אור טבעי או בעריכה לכוונן את החשיפה, את הגמה ואת טמפרטורת האור. אז יהיה צורך לכוונן גם את האלמנטים הלבנים בצילום כדי לא לאבד מהפרטים.

קומפוזיציה 

כאשר ניגשים לצילום עיצוב פנים, אחד הדברים הראשונים שלומדים הוא הקומפוזיציה. היא זו שמנחה את הצופה, יוצרת איזון ומציגה את החלל באופן האולטימטיבי ביותר.

התמקדות בקומפוזיציה תהפוך צילום לאמנות. קומפוזיציה טובה תגרום לפרטים העיצוביים לבלוט, תיצור עומק, ותמשוך את הצופה לרצות להכנס אל התמונה – בית. 

תכנון מראש

כמו בצילומי אווירה, בהם חשוב לנו להקשיב ולהבין מה הלקוח שלנו צריך, גם כאן עלינו ליצור חוויה ללקוח. עלינו להפגש איתו מראש, להבין מה הוא מחפש. במהלך ההמצאות בחלל עם המעצב, עלינו לשאול איזה פרט חשוב לא שיבלוט במיוחד. לתכנן מראש כמה שיותר. 

תקשורת פתוחה עם הלקוח היא המפתח לתוצאה טובה. כך יהיה לך ברור אילו חללים לצלם. כמו כן, אילו צילומי פנים ספציפיים הם רוצים עבור כל חדר. וכמה תמונות הם מחפשים לצאת איתם בסוף.

סיכום 

כאשר יש לנו את הידע והציוד הנכון, יצירת צילומי עיצוב פנים נוצצים עבור מגזינים ומעצבים הנה מקצוע בהיג יד. בקורס שלנו נתחיל בבסיס עם הטיפים שהוזכרו במאמר זה. מכאן נמשיך להוסיף עוד ועוד שכבות של עומק ודיוק. 

בסוף הקורס נוכל לספק ללקוחות שלנו מוצר מוגמר של צילומי עיצוב פנים המשדרים יוקרה וחום – בית. כניסה לתחום זה תוביל לשיתופי פעולה פורים אשר יכולים להוביל לקשרי עבודה שישמרו על העסק שלך פורח למשך שנים.

מכללת אימג'

בין אם את מעצבת פנים או מלבישת בית המעוניין לצלם את העבודה שלך ובין אם את מחפשת לעבוד בתחום עשיר ומגוון של צילומי עיצוב פנים, כאן במכללת אימג' נשמח לקבל את פניך ולעזור לך בצעדים הראשונים בתחום. נשמח להיות כאן ולענות על כל שאלה. את מוזמנת לפנות אלינו ולשמוע עוד על הקורסים השונים שלנו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: