קמפוס חרדי

קמפוס חרדי

מכללת אימג' בירושלים מעניקה לנשות המגזר החרדי והדתי, סביבת לימודים המותאמת במדויק לאורחות החיים של המגזר. סגל הלימוד וכן הצוותים האדמיניסטרטיביים הינם נשים בלבד, ובכך מאפשרים לכל מי שמעוניינת בלימודי תעודה בתחומי האמנות, לרכוש אותם בסביבה נוחה, נעימה והמותאמת לערכיה.

קמפוס חרדי בירושלים לאמנות

בקמפוס החרדי של מכללת אימג' נלמדים מספר מסלולי לימוד בתחומי האמנות והעיצוב.

לצד התכנים הרגילים אשר יכולים לאפיין מכללות רבות נוספות, בקמפוס של אימג' אנו שמים דגש ניכר גם על נושא היציאה לשוק התעסוקה.

רוצה לעבוד כשכירה? אנו נעבוד יחד איתך כדי לבנות תיק עבודות מהוקצע ואיכותי, וקורות חיים ערוכים בקפידה. כחלק מתכניות הלימודים, כל סטודנטית מתנסה בעבודה מול לקוחות אמיתיים, מן השלב ההתחלתי ועד לסיומו של הפרויקט.

רוצה לצאת ישירות לדרך עצמאית? מסלול הלימודים שלנו כולל התנסות מעשית מקיפה שמדמה באופן מדויק את אופי העבודה כפרילנסריות במקצועות העיצוב. החל מן הנושאים התקפים גם לשכירות ועד לתמחור פרויקטים, ניהול נכון ומשתלם של לקוח, ניהול זמנים, היבטים אדמיניסטרטיביים ועוד.

קורס עיצוב גרפי

קורס עיצוב גרפי בקמפוס חרדי של מכללת אימג' משלב בין לימודים תיאורטיים בתולדות האומנות וזרמים שונים בעיצוב יחד עם תכניות לימוד מעשיות, תרגולים ופרויקטים מורכבים.

מטרתנו היא לא להוציא שורה של בוגרות שיודעות להשתמש באילוסטרייטור, פוטושופ או אינדיזיין בלבד; את השימוש הפרקטי כל אחת יכולה לדעת. אלא לקחת את הכישרון הקיים ולקחת אותו לקצה גבול היכולת (והרבה מעבר). יחד נצא מאזור הנוחות, אך נעשה זאת עם המון מוטיבציה וסקרנות. נלמד כיצד להיות גרפיקאיות שחושבות מחוץ לקופסה, ויוצרות מוצר עיצובי שונה ובולט.

קורס בניית אתרים

קורס בניית אתרים של מכללת אימג' הוא נדבך נוסף ופופולרי במיוחד בקמפוס החרדי של אימג'.

חשוב יהיה לציין מראש שלימודי בניית אתרים בירושלים של אימג', מותנים ברקע בעיצוב גרפי, שכן במהלך הקורס אנו עושים שימוש בתוכנות העיצוב לצורך איפיון האתר בטרם בנייתו הלכה למעשה. מדובר בקורס שמשלב בין יכולות עיצוביות לבין היבטים טכניים ודיגיטליים.

תכנית הלימודים מתאימה לכל מי שמעוניינת להגיע לרבדים נוספים של לקוחות המבקשים ליצור לעצמם אתר מייצג, מוכר ואיכותי.

קורס צילום

דיברנו על טכני שמשתלב עם אמנות? זה בהחלט הזמן גם לדבר על קורס צילום.

בתכנית לימודים זו, אנו הופכים את המצלמה למכחול, ואת העולם שסביבנו לדף החלק שעליו מציירים. צעד אחר צעד נלמד את יסודות הצילום, ונצלול אל תוך נדבכים מעמיקים הרבה יותר לרבות צילום סטודיו ועוד.

בתכנית לימודים זו, נצא אל השטח למגוון אפשרויות צילום דוגמת אורבני, טבע וצילומי פורטרט, ונמשיך אל צילומי סטודיו, צילומי ניו-בורן ועוד.

קורס איור דיגיטלי

במסגרתו של קורס איור דיגיטלי נלמד איך להפוך את כישרון הציור שלכן ליכולות דיגיטליות נדרשות במגוון רחב של חברות סטודיו ומשרדי עיצוב.

נלמד כיצד לאייר עבור מגוון רחב של מוצרים לרבות יצירת קומיקסים מרהיבים, ועד לאיורים ממותגים עבור בתי עסק למארזים, לוגואים ועוד.

תכנית הלימודים חופפת בחלק מן התכנים ללימודי עיצוב גרפי, ולכן אם ישנה התלבטות בין שני המסלולים, יועצות הלימודים שלנו ישמחו לסייע 🙂

קמפוס חרדי לנשים זה מכללת אימג'

רוצה לדעת יותר? להכיר את סביבת הלימודים מקרוב? הצוות הלימודי של מכללת אימג' מזמין אותך להגיע אלינו לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות.

לפרטים נוספים צרי עמנו קשר טלפוני או השאירי פניה לצורך קבלת שיחה חוזרת.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

שאלה?
כתבי לנו: